803 Shares 6345 views

Piosenkarka Anna Pletnev: wzrost, waga, sprawiają, że miniatura

Mały wzrost nie przeszkodziło to urocze dziewczyny zdobył dużą publiczność fanów. Ponieważ Anna Pletnev ma talent wokalisty wszechstronny umysł i seksapilu. Zgadzam się, to wystarczy, aby błyszczeć na scenie iw życiu.


Moskal

Piosenkarka przyznaje, że kocha miasto, w którym urodził się i nudzi bez niego, nawet jeśli pozostawiając tylko dwa tygodnie. Była jak szalony rytm stolicy, energicznej atmosferze życia, które daje poczucie przynależności do całego świata.

Jednak Anna pamięta starą Moskwa, nie tak szybko, ale jest to bardziej bezpieczne i dostępne, w którym można było bezpiecznie chodzić aż do późnego wieczora. Potem mieszkała z rodzicami w obszarze „Poleżajewskaja” miał wielu przyjaciół i mam wielką przyjemność w chodzeniu razem z nimi w Moskwie. I wtedy nie jest szczególnie zainteresowany Anna Pletnev, wzrostu, którego waga jest obecnie przedmiotem dyskusji, wielu rosyjskich dziewcząt.

Anna urodziła się w sierpniu 1977 r. Uwielbiała śpiewać od dzieciństwa. Jednak nie tylko śpiewać. Wspominając swoje dzieciństwo, piosenkarka opowiada, jak lubi jeździć w zimie ze wzgórz w pięknym parku Kolomenskoye. To właśnie w tym magicznym miejscu, rodzice Anny Dali Moskwa apartamentami.

Z pieśnią życia

Rodzice nie są pozostawione bez nadzoru miłość Anna śpiewać, więc w liceum postanowił wysłać ją do szkoły dla uzdolnionych dzieci. Od tamtej pory jej życie jest zawsze związana z pracą, z piosenką. Hobby zamieniło się w zawodzie i stał się ulubioną rzeczą w moim życiu.

Na znak Anna horoskop – Leo, jak to jest znane, pozytywne, pewny siebie ludzi, którzy wiedzą, jak osiągnąć swoje cele, nie znoszącym sprzeciwu, mocno wierzy w jego niewinność.

Rodzice Anny znał tę cechę jej charakteru, więc nigdy nie próbowali zmienić ją lub naruszyć jego prawo do decydowania o własnym losie. Przyznała w wywiadzie, że są one bardzo wdzięczny za to.

Początek kariery solowej

Trudno powiedzieć, czy ktokolwiek przewidział w 1997 roku, znacznie większy rozgłos otrzyma nowy miniaturowy wokalista „High School” Anna Pletnev, wysokości, waży tylko 153 cm i 46 kg.

„High School” grupa od 1997 roku był już popularny w kraju, więcej niż raz stała się laureatem wielu konkursów muzycznych.

grupa Anna Pletnev przyszedł po jego lewej Lena Perov. Przez osiem lat, Anna była stałym solistą „twarzy”. Jest to vocal trio było dla niej szkoła showbiznesie, po wzięciu udziału w którym mogłaby bezpiecznie rozpocząć karierę solową.

Z pewnością dał odwagę do dziewczyny, a dwa szkolnictwa wyższego, która była w stanie dostać się równolegle z pracą w „Liceum”. Teraz Anna miała dyplomy nauczyciela wokal pop-jazzu i rzeźbiarz.

Nowy etap życia

Bezpłatny parking wolą Anna Pletnev. Wzrost kontynuowała swoją karierę zawodową. Stała się producent i wokalista muzycznego projektu „Kawa z deszczem.”

Skład „Dziewięć i pół tygodnia” natychmiast wszedł do pierwszej piątki na różnych listach przebojów. Autor tej kompozycji stał się dobrym przyjacielem Anna – kompozytor Alexey Romanov, który jest znany z piosenki stworzone dla Alsu, Yulii Savichevoy i innych wykonawców. Niewątpliwie jeden rekord – strona jednego z możliwych przyszłości książki „Anna Pletnev. Biografia ". Wzrost, waga i inne parametry tam aktorki też zajmie ich miejsce. Nic więc dziwnego, że piosenkarka w rankingu magazynu Maxim w 2009 roku znalazł się wśród pięciu najbardziej seksownych rosyjskich dziewcząt, a dwa lata później magazyn męski FHM włączyła go w siódmej samym rankingu, ale okazało się mieć całą planetę.

Dedykacja – cecha, która dzieciństwo było typowe dla takiego człowieka jak Anna Pletnev. Wzrost jego umiejętności zawodowych do projektu „Kawa z deszczem” zatrzymany. Wręcz przeciwnie, stał się tylko punktem wyjścia w wielkim stylu.

W 2007 roku zadebiutowała z nowym projektem, „vintage”, pierwszy album, który stał się „Miłość w sprawach karnych”. Razem z Anną pracował nad projektem Alexey Romanov i tancerka Mia.

inspiruje sukcesu

Kilka miesięcy później zespół pop „Vintage” przedstawił teledysku „Bad Girl”, w którym wystąpili Rosyjska aktorka Elena Korikova. Film okazał notorycznie, a wysokość i masa Anne Pletneva stać się przedmiotem zainteresowania wielu innych fanów.

Rok później, w świetle drugiego albumu – płeć, którego nazwa jest zgodna z tematem. Rosnąca popularność dostaje piosenkę „Ewa”, której autor poświęcił Ewę całości z grupy „gości z przyszłości”.

Trzeci album – „Anya” – na boisku, fani „vintage” został wprowadzony we wrześniu 2011 roku. W 2013 roku wydał album VeryDance. Liczba singli, filmów i piosenek jest imponująca i sugeruje, że jako profesjonalny aktorka wzięła Anna Pletnev. Wzrost, wagę i inne cechy jej uwodzicielski postać jest prawie w ten odgrywa ważną rolę, najważniejsze jest niewątpliwy talent dziewczyny.

Piosenkarka – matką wielu dzieci

Pierwsza córka, Barbara, Anna urodziła się w 2003 roku w małżeństwie, który tylko mówi, że ojciec dziewczynki, był dzieckiem, nie był gotowy do jej wyglądu i zaraz potem opuścił rodzinę.

Nawiasem mówiąc, jego Barbara piosenkarka urodziła niemal na scenie, koncertując aż do ostatniego dnia i udał się do szpitala zaraz po koncercie.

Dano mi ciężko młoda mama przerwę z ukochaną człowieka, ojca jej dziecka. Miał wiele doświadczeń, w wyniku czego aż 10 kilogramów utraconych Anna Pletnev, wzrost, wagę i inne parametry, które postać w tym przypadku jednak nie jest szczególnie ograniczona. Anna przyznaje, że tylko jeden koncert, traci na wadze dwóch kilogramów.

Drugi mąż Anny stała Kirill Syrov, biznesmen, który jest współwłaścicielem firmy farmaceutycznej „Valenta”. Okazuje się, że wiedzieli już wcześniej. Ale pierwsze spotkanie nie stała się śmiertelne. Jednak spotkanie w samolocie po wielu latach zapoczątkowało poważny związek, który przerodził się w małżeństwie. Nowe małżeństwo Anna urodziła córkę i syna.

Stając się matką trzykrotnie, zaskakująco, ale bez wysiłku był w stanie utrzymać smukłą sylwetkę Anna Pletnev. kształtowania parametry: 86-53-87. Trzymaj formę pomocy wokalne i taneczne lekcje, a nawet uprawiania sportów, takich jak narciarstwo zjazdowe.