371 Shares 4500 views

Bóle zęba pod koronę. Co zrobić w tym przypadku?

Czasami nie jest to od razu mieć możliwość odwołania się do dentysty, gdy ból zęba do korony. Co zrobić w tym przypadku? Trzeba mieć dobrą wiedzę na temat możliwych przyczyn i skutków procesu patologicznego. Czasami może to być trochę złagodzić dyskomfort przy użyciu środków ludowej. Ale weźmy bliżej przyjrzeć się, dlaczego ból zęba do protezy lub korony. A my rozumiemy, w tym przypadku, można pomóc sobie.

Ból zęba pod koronę. Co robić? środki folk

Jeśli przed wizytą u dentysty jest jeszcze trochę czasu, można usunąć nieprzyjemne odczucia ze sprawdzonymi środkami przeciwbólowymi. Albo spróbować pomóc sobie sami ze środków ludowej. Jednym z takich receptura jest mieszaniną białek Novocaine surowe jajka i drobnej soli. Takie rozwiązanie jest konieczne tak często, jak można wypłukać usta. Pomaga również pasty czosnek, sól, proszek do pieczenia i nadtlenku wodoru. Jeśli masz ból zęba do korony (co zrobić w tym przypadku, tylko lekarz wie), wówczas konieczne jest rozmaz kompozycji gumy do dwóch razy dziennie. Dobrze się spłukuje szałwia, korzeń tataraku i rozpuszczalną kawę. Wywar z ziół można zrobić kąpiel. Jest to możliwe, w celu uzyskania mieszaniny soli, cukier, pieprz i ocet. Wszystko to jest niezbędne do zagotowania i stopić na średnim ogniu. Następnie ochłodzić i gdy mieszanina jest w dalszym ciągu ciepła, w celu utworzenia kulek. Stosuje się do dziąsła pacjenta. Wszystkie środki do domu – środek tymczasowy. Należy o tym pamiętać.

Bóle zęba pod koronę. Co robić? Podróż do dentysty

Po pierwsze, lekarz usunie wszystkie dolegliwości, a następnie bada jamę ustną. On musi zrozumieć, co przyczyną zapalenia. Pozwoli to w przyszłości, aby zapobiec powtórzeniu się sytuacji z nieprzyjemnym zębów. Jeśli masz dużo koron, protez i mostów w ustach, może to wynikać z jednego lub więcej przedmiotów. Nie wolno nam zapominać, że wszystkie projekty plug-in ma datę ważności. Często ludzie zapominają, że korona serwowane swój czas i trzeba go wymienić. W tym przypadku, ból i dyskomfort – jest to sygnał. Do tego konieczne jest, aby słuchać i odwiedzić dentystę. Pod koronami często zaczynają niezauważony i różne procesy patologiczne. W niektórych przypadkach może być konieczne pereprotezirovanie. Czasami bardziej odpowiedni sposób byłoby implantacji. Opinie o tej metodzie leczenia częściej pozytywne. To pozwala uniknąć chorób dziąseł i przyzębia zaostrzenie. Ponadto, częstym problemem jest poluzowanie zębów, próchnica zębów pod korony i bóle nerwów. Wynika to ze zwiększonego obciążenia. Korony powinny być kontrolowane przez dentystę co sześć miesięcy. I nie tylko oni, ale również zęby obok nich, dziąseł i jamy ustnej w ogóle. Co pięć lat, aby zrobić prześwietlenie obu szczęk. Po tym wszystkim, w tej chwili nerwu zęba jest nie często usuwane przed protezy. To może wywołać odpowiedź na inny (termiczne, mechaniczne) sprzężenia zwrotnego. Musimy zawsze pamiętać o higienie i unikać jedzenia potraw zbyt zimne lub gorące. I pamiętaj, aby zapobiec problemom z zębami znacznie łatwiej niż je leczyć.