132 Shares 8949 views

Guessing Arhangela Mihaila. ciekawe porady

Arhangelu Mihailu przypisuje się takich cech charakteru, sprawiedliwości, miłosierdzia, kapłana i zwycięzca ciemnych sił. wyznawcy wierzą, że był asystentem Metatron anioł Uriel, Rafała i Gabriela, i częściej niż inni, kłóci się z szatanem.


Dlatego o Michael powiedział, że „trzyma klucze do królestwa niebieskiego”. Artyści z kolei przedstawiał go jako wojownika ze skrzydłami, gotowe do walki z niebieskiego smoka.

Guessing Arhangela Mihaila

Wiele będzie się zastanawiać, dlaczego archanioł Michał jest często określany zagadkami. Ale to nie jest zaskakujące. W rzeczywistości, według legendy, pozbył upadłych aniołów i stać się pomocna dłoń do każdego, kto był w trudnej sytuacji i potrzebuje wsparcia.

Dlatego ludzie od czasu do czasu, aby zadawać pytania do twarzy świętego w nadziei, że otrzyma poradę i patronat. Pozostaje dowiedzieć się dokładnie, jak przypuszczam, aby uzyskać odpowiedź od świętego.

Okazuje się, że to może pomóc nie tylko zgadywać. Wiadomość z Arhangela Mihaila można uzyskać poprzez wywołanie jego ducha. Okultyści nazywają ten sesji spirytystę, i opanować technikę pod wpływem siły tylko kilka.

Zalety sesji jest to, że człowiek może najbardziej wiarygodny Aby wyświetlić Arhangela Mihailă. Zgadywania inny sposób nie zawsze jest w stanie udzielić precyzyjnej odpowiedzi. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych kwestii, które są konieczne jednoznaczne „tak” lub „nie”.

Jak wywołać ducha świętego Michała?

Panuje powszechne przekonanie, że Ouija wystarczy przedstawić okrąg alfabetycznej złapać tajemniczą atmosferę i wypowiedzieć słowa: „Duch przyjść!” W rzeczywistości, jeśli spirytyzm jest zaangażowany grupę ludzi, wśród nich ma być łącznikiem.

Że istotne jest osobowość, obdarzona zdolnościami medium. Sesja wymaga dużo wysiłku fizycznego i psychicznego niż zwykle wróżenia. Przewidywania Arhangela Mihaila może być wyrażona w charakterystycznej pukanie squeaks. Może być również ruch przedmiotów lub widocznej mgiełki występować w pomieszczeniu.

To powinno być w stanie psychicznym?

Na początku sesji kontaktowiec musi wizualizować wizerunek świętego, i powiedzieć: „Duch Arhangela Mihaila, przyjdź do nas” Gdy uczestnicy będą czuć jego obecność, to następne pytanie będzie: „Duch Święty, jesteś gotowy, aby odpowiedzieć na nasze pytania?”

W przypadku pomyślnej odpowiedzi, może nadal działać na magię. Przed zakończeniem sesji trzeba podziękować świętemu i poprosić go, aby wycofać się do ich własnego świata.

Zgadywania na Angelus taro

Najbardziej skuteczne jest wróżenie Arhangela Mihaila na Angelus taro. Z pokładu, wybierz kartę z jego świętej twarzy. Bez względu na to pytanie, należy skoncentrować się psychicznie i poproś archanioła, aby pomóc w wróżenia.

Do tego pasuje następujący tekst: „Saint Michael! Usłysz mój zarzut. Chcę mapy były dokładne w ich odpowiedzi na moje pytania. Przyczynić się do mnie przez nich osiągnął wszystkie boskie wiadomości. "

Można poprosić o pomoc w swoich własnych słów, a następnie przystąpić do tasowania kart tarota. Przed interpretacja kart jest zalecane, aby przywrócić ducha świętego i powiedział: „Archanioł Michał, pomóż mi zrozumieć sens wrodzoną w Anielskiego taro. Daj mi siłę swej mądrości i miłości. "

Podczas mieszania map i ich interpretacji należy zwrócić uwagę na swoje uczucia, myśli i wizji. Zatem ważne rada ma przyjść poprzez wróżby Arhangela Mihaila. Sesja powinna zakończyć słowami: „Dziękuję, Duchu Święty, za uwagi i podanej ścieżce”

przewidywania online tarot oracle

Popularne wróżby online, przewidywania Arhangela Mihaila znacznie uprościć proces interpretacji. Pytający musi wykonać czynności, które są właściwe dla danej stronie zasobów.

Na temat wróżby online, jest innego zdania. Niektórzy uważają, że nie należy ufać przewidywania komputerowych. Inni twierdzą, że nie są one znacznie różnić się od rzeczywistych.

Jedyną rzeczą, nie należy prosić ponownie o tę samą sytuację kilka razy. Wierni będzie pierwszą odpowiedź, nawet jeśli on rozczarowany lub zdezorientowani.

My, użytkownicy Internetu, najbardziej popularny wirtualny wróżenie Oracle. Jeszcze archanioł Michał, nie tylko odpowiada na pytanie jednostki, ale także dać rady, mówią o konieczności modlitwy.

Aby to zrobić, należy pomyśleć pytanie i kliknij przycisk myszy na obrazie elektronicznym św. Gad widząc wykresy: „Odpowiedź jest archanioł”, „Archanioła Modlitwa”, „Siła Archanioła”. Zaleca się, aby otworzyć każdy z nich pojedynczo i powoli zastanawiać nad każdą kartę, że wypadł. Po tym wszystkim, jego treść – to rada Arhangela Mihaila. Zgadywania skierowany jest zdolność osoby do czytania między wierszami.

Na przykład, jeśli na pytanie: „Czy spotkam miłość w tym roku”, odpowiedział: „Twoje modlitwy zostały wysłuchane. Anioły Serca sprawy ściśle monitoruje sytuację „, to można uznać za pozytywny. Ponadto należy zwrócić uwagę na dodatkową wartość karty.

Są krótkie, lecz są cenne znaczenie. Powiedzmy, w jednym zdaniu: „W przyszłości będzie zdecydować się udostępniać swoje interesy. Znajomość może się zdarzyć w podróży „, aby ukryć podpowiedź. Tak więc, domyślając Arhangela Mihaila mówi pytającego, że aby przyciągnąć miłość, czego potrzebuje, aby rozwinąć swoje zainteresowania i podróżować częściej.

W kolumnie „Archanioł Prayer” otwartym tekstem pozytywnej energii, która pomaga zbliżyć się do celu. Wreszcie osoba otrzyma pożegnanie, który jest nazywany „The Power of archanioła”.

Rada archanioła

St. Michael zawsze podkreślał, że chroni tożsamość i chętny do pomocy. Ale, na przykład, aby znaleźć nową miłość, człowiek musi zakończyć stary związek i nie zrazić potencjalnych miłość.

Doświadczeni Synoptycy podkreślają, że jeśli podświadomość nie może rozszyfrować przesłanie archanioła i odpowiedź jest odbierana w sposób losowy – nie martw się. Może Saint Michael uważa, że teraz nie jest czas, aby otworzyć ekran osobie, za którą jego przyszłość.