893 Shares 1118 views

Znak zodiaku Strzelec co elementu? Archer: Opis znak

Wpływ położenia gwiazd w chwili urodzenia dla całej ludzkiej resztę swojego życia na długie czasu ludzie powiedział. Oni opracowali astrologia, znaki zodiaku zidentyfikowanych, stopniowo dodając zwykłe gradację w dwunastu znaków nowych i nowych elementów. Stopniowo koncepcji takiej jak element znak wprowadzono, z których uważa się, że oddziaływanie zależy od znaku zodiaku od drugiego. Wypracowane cały zgodność karty między ludźmi, badanie, które mogłyby rzucić światło na skomplikowanych relacjach ludzkich. Ale nie możemy zapomnieć o wspólnych cech znaków zodiaku, które również rzucić światło na naszych osobistych cech.


Element Strzelec

W okresie od 22 listopada do 21 grudnia Słońce znajduje się w granicach znak zodiaku Strzelec. Co elementem jest odpowiedni dla osób, które urodziły się w tym czasie? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy zwrócić się do ogólnych cech znaku.

Według niej, Strzelec – znaki przeciwpożarowe. Starożytne ludzie przedstawiani ten znak zodiaku jako centaur uzbrojony w łuk. Podobnie jak legendarne mitycznych stworzeń, Sagittarians charakteryzują się dążeniem do końca poznawać świat wokół nich. Ponieważ nie zatrzymać to pragnienie zanim cokolwiek: z wrodzoną agresywność, oni pokonać przeszkody i naturalny urok pomaga znaleźć wspólny język z każdym. Najlepszą cechą tego znaku – jest odpowiedzią na pytanie: „Jaki jest elementem” Strzelca – pożar, ale ogień spokoju, daje światło i ciepło, w każdym razie nie jest to niebezpieczne.

szczegółowy opis

Porozmawiajmy trochę o tym niesamowitym znak jest Strzelec. Jakie elementy horoskopu – a takiej osoby. Jak ogień, Sagittarians gromadzą się wokół nich ludzie bezinteresownie dzielić się z nimi swoją ciepło. Przedstawiciele tego znaku zawsze wierzyć w najlepsze, dlatego Fortune jest tak korzystne dla nich. Ale jeśli coś zakłóca ten znak, aby osiągnąć ten cel, to bezwzględnie wyburzenia przeszkody z drogi. Kiedy ten ogień zapisać się na tej samej wysokości, jest on natychmiast przeniesiony do innego, ciągle w ruchu i nie zatrzymując się na chwilę.

Strzelec muszą być adekwatne, ale nie będzie tolerować samokontroli. Dlatego jest w tym znaku mogą być często konflikty z tych, którzy wzięli ryzyka w jakikolwiek sposób narusza jego prawa. Nie jest konieczne, aby angażować się w opozycji do niego, przypominając sobie, jak to udaje elementy. Strzelec – jest ogień, który nie zgaśnie dopóki nie osiągnąć swój.

Fuego en la Sangre

Kontynuując temat wpływu pożaru na znaku Strzelca, należy zauważyć, że z powodu ciągłego płomienia we krwi są one niecierpliwy i porywczy, zawsze pęd do przodu, próbując jego najlepiej działać jak najszybciej. Spryt ten znak nie posiada. Najważniejsze, że ten ognisty impulsywność nie odegrał okrutny żart ze Strzelca.

Warto również zauważyć, że Sagittarians tendencję perehlostyvat – oni nie znają miary miłości, pracy i zabawy, które czasami może prowadzić do poważnych problemów i psychiczne i fizyczne. Są wielkoduszni i ekstrawaganckie, ryzykowne i rozmowny – jeszcze jakie elementy należą zodiakalny odgrywa niesamowitą rolę w kształtowaniu charakteru.

kariera

Jeśli chodzi o karierę, a następnie wpływa na oddziaływanie ognia. Płomień nie znosi samotności – i właściciele tego znaku zodiaku mają tendencję do zawodów, w których mają do interakcji z ludźmi. Są one również podatne na twórcze specjalności.

Najważniejsze dla tego znaku – wolność, więc trzeba pamiętać, kto jest Strzelec, którego elementem tego znaku. Jest mało prawdopodobne, aby móc pracować jako personel – zbyt wiele ambicji. Co więcej, jest mało prawdopodobne, aby cierpieć autorytatywny lidera: aby ograniczyć ogień nie jest moc nikogo.

zdrowie

Nie możemy ignorować problemu zdrowotnego. Wraz z nim Streltsov nie jest tak gładka, jak chcielibyśmy. Najczęściej są one podatne na problemy z układem autonomicznym, choroby stawów, więzadeł, mięśni grzbietu, a ponadto mogą wystąpić problemy z metabolizmem, wielu właścicieli tego znaku podlegają astmy.

To smutne, ale taka sytuacja nie zapisać go, jak kontrolować elementy. Strzelec powinien spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, niekoniecznie w pracy, po prostu spacery.

Wpływ na wschodnim horoskop Streltcov

Jest jeszcze coś takiego jak wschodnim horoskop. Według niego, co roku należy do danego zwierzęcia, charakteru, które następnie wpływa na osoby urodzone w tym roku. Ten cykl powtarza się co 12 lat, tak że każdy kilkanaście lat zapalić nową generację dzieci w pewnym znakiem zodiaku i pewnym znakiem wschodniej horoskop. Okazuje się, że na cechy zwierzęcia wschodniej horoskop, zachodzą coraz znak zodiaku oraz charakterystyki elementów.

Weźmy, na przykład, rok Kozła. Mamy dzieciaka, który urodził się 1 grudnia. Wiemy już, co doprowadza ich do elementów. Strzelec-child (Year of the Goat), zgodnie z opisem, ma rozwijać twórcze osoby z niesamowitą wyobraźnią. Te cechy są tylko wzmocnić wrodzonego wyposażenia Streltsov broni. Pesymizm kozy skradotsya otwartość Strzelec i ognisty charakter tylko wzmocni uparty i agresywność nieodłącznym ludzi urodzonych w tym roku. Jak widać, nie jest łatwo stwierdzić, że wschodnia horoskop i znaki wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu obrazzom stworzyć niesamowitą kombinację cech, tak różnych od siebie ludzi.

zakochany

Ale ruszamy dalej, być może, najbardziej ekscytujące dla niektórych horoskop. Wpływ gwiazd jesteśmy narażeni na wiele spraw. Podlega ona nieuchronna luminarzy i buntowniczego Strzelca. Element znaku, jego zgodność z innymi charakter – to wszystko zależy od położenia Słońca na niebie w momencie narodzin.

Znak ten ogień, co nie jest zaskakujące, najbardziej udany zostaną połączone z objawami powietrza (Waga, Wodnik i Gemini) i co jest najbardziej uderzające, ze znakami wodnymi (nowotwory, Scorpio i Ryb). Z przedstawicielami jego wierszy (baranów i lwy) Strzelca lub nie dogadać w ogóle ze względu na stałą walkę o palmę, albo tworzą najjaśniejsze, ale, niestety, krótkie tandemy.

Warto zauważyć, że w miłości Łucznicy są bardzo niestabilne, i przekonać ich, aby połączyć małżeństwo prawnej, jeżeli nie chcą, a nie prawie niemożliwe. Obzhogshis raz, wtedy będą bardzo długi czas, aby odzyskać, unikając jakiegokolwiek kontaktu z płcią przeciwną. Znak ten czeka na idealnego partnera, dlatego, zdając sobie sprawę, że ci, którzy są blisko, a nie tylko, Strzelec natychmiast zrywa wszelkie stosunki.

wnioski podsumowanie

Dowiedzieliśmy się, co reguluje element migowego. Strzelec – pożar we krwi, w działaniach na uwadze. Zgodnie z charakterystyką tego znaku wskazuje, że gwiazdy tworzą charakter człowieka, mają wpływ na jego zdolności i skłonności.

Czasami może się wydawać, że wszystko już od dawna przesądzony dla nas ponownie. Jak inaczej wytłumaczyć takie uderzające cechy specyficzne dla tego lub tego znaku? Jednak każdy z nas tworzy swój własny los i swoje własne szczęście, tak, nawet patrząc na gwiazdy, nie zapomnij, aby myśleć o tym, kim naprawdę jesteś, kim chcesz być, a nie kim chcesz zobaczyć ludzi wokół nich i ciał niebieskich.