376 Shares 4494 views

Czy dobrze. Kochankowie.

Żyjemy w świecie, które tworzymy dla siebie. Jest rzeczą oczywistą, że staramy się w jak najlepszy możliwy sposób usprawiedliwić się w tej niedoskonałej rzeczywistości, którą tworzą nasze koncepcje, a w większości pozwalamy wejść w cały kompleks moralnych i moralnych "rozwiązań", które chronią naszą niedoskonałość i naszą bezradność przed stworzeniem. W "naszym" świecie jesteśmy "zawsze dobrze", w każdym razie dajemy się sposobnie arbitralnie i rozruchom, mnożąc nieprawdziwy, narodzony z naszej natury.
Musimy dążyć do tego, aby nie ingerować w siebie, aby poczuć dobrą pracę, która rozwija się w nas od urodzenia i którą tak bezlitośnie zagłuszamy przez błędy, wzrastając na podstawie przyjemności i niedbałości. Nasienie pragnienia, zasiane na podstawie namiętności przyniesie nam duszę. W tym atrakcyjnym "kwiatu życia" na początku naszego końca.


Naucz się też nie niszczyć
Będzie miał prawo do budowania …

Poznaj siebie, co nie pozwala żyć, zadeklaruj wojnę i nie wycofuj się. Będziesz znosił wiele niedostatków, ale dar, który otrzymasz za nie będzie niezrównany.
Zrób wszystko tylko dla Boga, a wtedy nic nie będzie niemożliwe.
Wróć do Boga, nie ma innego. Znajdź pokój w sobie, pojmuj pojęcie kreacji i chwałę Boga oddychaniem i czynami.
Przestań i myśleć, a ty zrozumiesz, dokąd zmierzasz, a ruch tylko do życia i śmierci. Między nimi jest wieczność. Wieczność jest przejściem, zawsze jest nieuchwytna.
Jak łatwo jest zobaczyć, że się mylisz, a czyje czyny są brudne, ale jak trudne jest
Prawidłowe lub przynajmniej poprawne. Zrozum, że najważniejszą rzeczą jest zacząć się zmieniać na lepsze, teraz, za każdą dodatkową godzinę, dzień, rok opóźnień, które cię pogłębiają, a wtedy będzie to tylko trudniejsze.
Jeśli zostaniecie zapytani, kiedy jest najlepszy i najłatwiejszy sposób, aby zacząć walczyć z "złym" w sobie, to wiesz, jest tylko jeden raz na to, a czas leży w teraźniejszości. Zacznij robić to teraz.
Niech Twój sztandar w tej trudnej wojnie będzie napisany – teraz i na zawsze. Przygotuj się na niekończące się klęski, na rzecz jednego Wielkiego Zwycięstwa, twojej świadomości o sobie.
Długa wojna będzie trwała, a wiele razy więcej stracisz okazję do robienia dobrych rzeczy z serca.
Ale każda twoja upadek przypomina, że jesteś słaby, ale Bóg jest wszechmocny, ufaj Mu, wstaj i idź.

Kiedy cierpisz z powodu "wielkiego", to jest wielka pociecha. Robi dobrze!
Źle, gdy dusza dręczy się o trywialności codzienności – przechodzenia, a czasami niepotrzebne.
Naucz się żyć w taki sposób, że wszystko, co cię otacza, jest podporządkowane twojemu dobrej woli, że całe twoje życie roztropne, podporządkuj sobie rzeczy, które są do Państwa dyspozycji. Czym jesteś, takie będą obiekty otaczające Ciebie.
Dobry duch tworzy, harmonizuje i harmonizuje, prowadząc chaos do racjonalności, zaszczepiając w nim możliwość pozytywnego wpływu na nasze poszukiwania duchowe. Wszystko ma swoje miejsce, wszystko jest w porządku, "naturalny alfabet", a zatem wszelkie chropowatości i nierówności podlegają polerowaniu. Wszystko to jest nie tak, prędzej czy później, zostanie zniszczone pod wpływem wszechmocnego prawa harmonii ewolucyjnej, wibracji stworzonej przez tę harmonię. Coś przeobrażonego przez nas nabiera siły, gdy zajmie tylko jedno możliwe miejsce do dalszego samodzielnego istnienia i reprodukcji, a możliwość poznania tego miejsca i odkrycia go w naszym codziennym życiu zależy od naszego wewnętrznego stanu.
* * *
Żyć i czynić dobro. To jest jedyna rzecz, którą można znaleźć w zrozumieniu swojego życia. Trzeba organizować siebie, aby nic, co robisz, nie prowadzi innych do irytacji, smutku i udręki. Naucz się żyć tak, aby nie zakłócić spokoju osoby, z którą Twoje życie łączyło Cię. Kiedy nienawiść przychodzi do ciebie, a twoje serce jest pełne gniewu i potępienia, wtedy wiedz, że w tych momentach umierasz.
Zła osoba jest śmiertelnie chora. Im dłużej jest w złości, tym szybciej zbliża się do śmierci. Powrót do życia nie jest obojętnym wobec kogoś, kto ostatnio był zły, ale przynajmniej ujawnia mu sympatię. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że ilość nienawiści w nas jest odwrotnie proporcjonalna do jakości naszego życia.

Złego serca jest strasznym nieszczęściem. Bo w tym stanie osoba, która jedząc się z wnętrza, stopniowo staje się niewidoma i traci sens swojego istnienia. Wtedy fałszywe wartości pojawiają się w jego świecie, czego pragnienie doprowadzi do rozpaczy. Zła osoba poszukuje korzyści w życiu, a jednocześnie dobrych innych, ale potajemnie tworzy zło w intencjach i myślach. W takich przypadkach wszystko ujawnia się, gdy okoliczności stają się trudne. Zło objawi się. Nie da się ukryć, więc trzeba wyrzucać osobę, walczyć z nim za każdym razem, gdy przychodzi do jego duszy.
Zło nie może się utworzyć. Głównym i tylko jego pragnieniem jest oddzielenie, zniszczenie, oddzielenie. W naszym nastroju zło manifestuje się przez jego zmienność, przysłania nas w najbardziej istotnych momentach, nie pozwalając utrzymać równości naszych doświadczeń, co czyni nas nieprzewidywalnymi, potem przetargnymi, a potem złymi.
Ten "wiatr emocji" jest chorobą duszy, generowaną przez zło żyjące w niej. Poszukaj przyczyny tych wiatrów …

* * *
Nadejdzie czas, kiedy nagle zrozumiesz, że nic nie wiedziałeś, nic nie miał, nie zrobił nic dobrego.
Wszystko w jednej chwili. Chwilę jest ubranie na wieczność.
Życie minęło, nie jest tak, jakby nigdy nie było.

Wczoraj kwiat w rękach –
Dziś w dłoniach popiołów …
Więc czas jest zorganizowany …
Wiedząc to,
Odradzamy się do życia …

Pan wysyła nam ucisk, pozwala nam upadać i popełniać błędy, aby wzbudzić w nas pragnienie dla Niego i pragnienie Jego. Wszystko, co wiemy, czyń, wszystko, co myślimy, jak działamy, wszystko jest zrobione z chwały Bożej.
Kto może być nieodpowiedzialny w tej sprawie?
Bóg dał nam życie, abyśmy mogli go uwielbiać tym życiem. Zdając sobie z tego sprawę, nie należy już dążyć do innego.
Jak możesz tego zrozumieć, dążyć do innego? Każdy oddech znany jest Bogu, pozostawiając przeszłość – powraca do wiecznego. Otwiera się nowa szkoła – jest to zdolność nie podejmowania nowej, ale znalezienie starego w całości.
Patrząc na epoki, jesteśmy zafascynowani nie tyle odkryciami, jak horrory strat. Cząstki zostały oderwane od jednej wiedzy, ale część jest tylko częścią, ale nie całą.
Kto buduje nowy, nie biorąc pod uwagę starego, umrze. Każda rewolucja jest śmiertelna, jeśli jest bezwzględna. Duch nie jest agresywny, ale ciało jest złe. Z nienawiści nadchodzi śmierć. Dlaczego możesz nienawidzić osoby? Kto może ode mnie odpowiedzieć?
Dlaczego nie widzisz miłości w sobie w innym? Co ci się stało? Czy to jest początek twojej śmierci?
Kto wie, jak odpuszczać, jest szczęśliwy. Wybacz i bądź szczęśliwy. Nie możesz żyć w wojnie, bo wtedy wszystko jest bezużyteczne. Nie możesz zabijać, atakować, gniewać się, narzekać, zemścić się, ponieważ nasze życie jest ulotne, a zakłopotanie, że te wszystkie czyny w duszy są czasami nieskończone. Tylko z tego zaprzecza złego.
Cierpliwy geniusz? Prawdopodobnie był mylony w realizacji swojego daru, ale talent zawsze jest w smutku.
Stwórz w sobie ciszę i spokój. Przez nich wszystko zaczyna się w tym życiu.
* * *
Moja miłość rozpłynęła się od ciepła Miłości Boga …
Ponieważ było zimno jak śnieg, obojętny i niezdolny do …
Wtapiała oddech twego Pana, roztopiła się, co wydawało się słuszne, a moje serce zaczęło płakać, tracąc zimno i skamieniałość …
Patrzyłem smutno jak deszcz mojej miłości wylał na suchą glebę nieznanego.
A ja byłam gotowa rozpaczać, poczuć marność przeszłości, tak łatwo dobierana przez okoliczności, ale tylko moje serce pocieszyło mnie cicho:
To tak jak jest …
… i zdałem sobie sprawę, że się zmienia …
Moje miasto upadło, w domu było opróżnione … To ujawniło błędy popełnione wcześniej i pogrzebane w fundamencie piramid mojej pamięci. Błaganie wyjęte ze mnie jak trąbka ze starego drzewa i pozostałem twarzą w twarz z przyszłością, która jeszcze nie powstała na nocnym niebie mojej teraźniejszości, ale zawsze czułem się jako niedostępny ideał w mojej pracy.
Nadszedł czas przebudzenia, jeden krok, jeszcze jedna szansa …