679 Shares 6531 views

Jakie jest marzenie o wulkanie? Interpretacja marzeń

Wydaje się, że marzenia to doświadczenia związane z oczywistym życiem. Ale co z tymi wizjami, w których ludzie widzą coś, czego nigdy nie widzieli w otaczającym go życiu i, być może, nigdy się nie zobaczą. Cóż, na przykład, o co marzy wulkany?


Wulkan we śnie

Nie jest tak łatwo podać jednoznaczną interpretację tego, co może oznaczać, czy wulkan jest snem, wewnątrz którego znajduje się krater z czerwoną lawą. Istnieje wiele książek marzeń – zarówno starożytnych, jak i współczesnych, dających różne marzenia na sen, w zależności od różnych czynników:

 • Od dnia tygodnia;
 • Z fazy księżyca;
 • Od konkretnego dnia miesiąca;
 • Od pory roku;
 • Z marzycielskiego stanu cywilnego;
 • Z wiekiem, imię i nazwisko osoby i wielu innych.

Jak wyjaśnia współczesna książka snów, wulkan we śnie może wyjaśnić relacje. Jeśli spojrzysz w krater wulkanu we śnie, może to doprowadzić do bolesnego doświadczenia starych żale. Ale erupcja wulkanu, zgodnie z tą wymarzoną książką, może prowadzić do długiego konfliktu. Jeśli w śnie erupcja wulkanu doprowadziła do zniszczenia domu, warto obawiać się poważnych zwichnień w twoim życiu osobistym. Wulkan w stanie odpoczynku w interpretacji najnowszej książki snów G. Ivanov oznacza prawdopodobieństwo wrzodu żołądka lub wrzodu dwunastnicy, ale na szczęście z dalszym bezpiecznym leczeniem.

Wulkan i książka marzeń

Najczęściej książka marzeń traktuje sen z wulkanem jako ważne ostrzeżenie, co jest wskazane, aby nie ignorować. Dlatego przed zwróceniem się do interpretacji snu o tym, o czym wulkan się marzy, warto przypomnieć o tym, co było widać we śnie:

 • Z wulkanu następuje ognista lawa – w rzeczywistości może to być globalna katastrofa;
 • Zdołał uciec przed upałem – skutki katastrofy zostaną szybko wyeliminowane.

W każdym razie taki sen przewiduje kolejne próby. Wulkan we śnie może stać się symbolem istotnych zmian w życiu. Taki sen może ostrzec potężnej i bezwzględnej osoby, która może cię skrzywdzić.

Co foreshadows kobiet

Kobiety są szczególnie wrażliwe na widzenie nocy, dlatego dość często spotykają się w książce snów. Wulkan, który wybucha, błyszczy lub pali, może powodować czujność. Zobaczmy, co tłumaczy kobietom różne interpretatory marzeń:

 • Według Sonnika Miller dla młodej dziewczyny, która we śnie jest poplamiona popiołem wulkanicznym, trzeba się obawiać samotności ze względu na złożoną naturę;
 • Ale jeśli wybuch zdołał się ukryć, Miller prorokuje do niej wulkan namiętności ze strony mężczyzny;
 • Zamarznięta lawa wulkanu we śnie według książki snów Vanyi przewiduje spadek relacji z ukochaną osobą;
 • Według Dream Interpreters dla miłośników, marzycielka wulkanu oznacza, że jest zbyt samolubna i powinna zwracać większą uwagę na innych.

Czego szukać w miłości

влюблённым? Dlaczego marzenie wulkanu o miłości? Mogą być zupełnie inne interpretacje. Być może są one jednym z najbardziej zróżnicowanych, na przykład:

 • Według snów Freuda, czynny wulkan we śnie może stać się narodziną nowej powieści, ale wymarły, wręcz przeciwnie, może marzyć o utracie zainteresowania ukochanych ze sobą;
 • Angielska książka marzyca obiecuje małżonkowi zakochać się w sobie, że intrygi, które się spisek przeciwko nim będą narażone, a sprawcy ukarani;
 • в котором – уже потухший вулкан, может привести к разрыву отношений, которые, возможно, уже стали в тягость влюблённым. Ale interpretacja Szymona Prozorowa mówi, że sen, góra, w której – wygaśniony wulkan, może doprowadzić do pęknięcia stosunków, które mogły stać się ciężarem dla miłośników.

Jaki jest sen wybuchu wulkanu

Mroza, w której wybucha wulkaniczna eksplozja również ma różne interpretacje:

 • Według książki sennej Denise Lynn eksplozja wulkanu we śnie jest symbolem eksplozji nagromadzonych stłumionych emocji. To nie znaczy, że sen jest zły, ponieważ czasami burzliwe wyjście ze wszystkiego, co zgromadziło się przez długi czas w osobie jest bardzo przydatne.
 • Dreamer Maya obiecuje, że dzięki erupcji wulkanicznej widzianej podczas snu doświadczasz wielu emocji, które pomogą rozwiązać pewne problemy. в котором является спящим вулканом, Сонник майя предупреждает, что по разным причинам некоторые важные для вас вопросы могут быть решены без вашего участия. Ale jeśli masz sen, góra, w której jest śpiąca wulkan, tłumacz snów Majów ostrzega, że z różnych powodów można rozwiązać kilka ważnych pytań bez twojego udziału.
 • Ale Sonnik Zadkielya (stara angielska książka o snach) daje szerszy zakres wyjaśnień dla takiego snu. W rodzinie są kłótnie, kłótnie między kochankami, a kłótnie z przyjaciółmi. Kommersant taki sen ostrzega przed niewłaściwymi intencjami swoich pracowników. Eksplozja wulkanu we śnie może stać się zwiastunem niepokojów społecznych.
 • Nadal istnieje interpretacja książki "Dreams of Dreams". Przecież marze są odwiedzane nie tylko przez dorosłych. Dzieci, które marzyły o wulkanie, powinny starać się nie irytować starszych, w przeciwnym razie może to prowadzić do wielu kłopotów.
 • Jeśli przeczytasz interpretację snu Sonnikan Kananit, wulkan wybuchający we śnie może doprowadzić do wielkiego przełomu w życiu.
 • Wymarzona interpretacja XXI wieku, jak widzimy, jest najnowocześniejsza, interpretuje wulkan, który wybucha we śnie jako możliwe spotkanie z brutalną i nieodpowiednią osobą.

Wnioski

большое множество. Jak widać , istnieje wiele różnych interpretacji tego, o czym wulkan się marzy . Ale to nie znaczy, że powinieneś się o tym martwić. W końcu sen przychodził do ciebie w formie ostrzeżenia, a wielu ludzi znają znaki ludowe, za pomocą których marzyciel stara się uniknąć złego snu:

 • Obudź się, spójrz przez okno i powtórz trzy razy: "Gdziekolwiek w nocy, tam i marzę";
 • Otwórz kurek i powiedz, do bieżącej wody: "Gdzie przepływa woda, tam też marzy";
 • Jeśli nagle obudziłeś się z nieprzyjemnego snu, od razu odwróć poduszkę na przeciwną stronę.

I nie zapominaj, że istnieje wiele przekonań, gdy marzenia się spełnią, a kiedy nie. Na przykład nie jest tajemnicą, że marzenia mogą się spełnić, które miały miejsce od czwartku do piątku. Ale nie jest to konieczne, ponieważ ten sen może zmieścić się w miesiącu, gdy marzenia się nie spełnią. Są książki senne, do których dołączane są tabele numerów miesiąca, dni tygodnia, księżycowe kalendarze, które szczegółowo przedstawiają, kiedy sen się spełni, a kiedy nie, lub może się zdarzyć, ale niebawem. W każdym razie, jeśli martwisz się o nieprzyjemny sen, porównaj dzień tygodnia, datę miesiąca i fazę księżyca, a może okazać się, że to była tylko nieprzyjemna wizja.