690 Shares 9748 views

Spójrzmy w książkę marzeń. Dziecko, w szczególności chłopak, na co marzy?

Wiele kontrowersji dotyczy interpretacji snu, gdzie śni marzy mały chłopiec. Ktoś twierdzi, że chłopak widzi we śnie – cierpieć. Inni twierdzą, że chłopcy w marzeniach zwiastują szczęście w biznesie i zysku. Dlatego też warto rozważyć tę kwestię bardziej szczegółowo.


Współczesna książka marzeń

Dziecko, w szczególności chłopiec, marzyło o nocy, wskazuje, że dana osoba najprawdopodobniej nie poświęca zbyt dużej uwagi rodzinie. Z tego cierpią bliskie i rodzimych ludzi. Człowiek, który najprawdopodobniej nosił w śnie jako dziecko, najprawdopodobniej musi zmienić środowisko, zorganizować mały odpoczynek, iść gdzieś. Jeśli w nocnych wizjach człowiek obserwuje grę chłopców, oznacza to, że frywolne akty mogą służyć jako przyczyny cierpienia bliskich. Walczący chłopcy ostrzegają przed niebezpieczeństwem zaangażowania się w nieprzyjemną historię. Jeśli chłopiec bije kogoś, kto widzi sen, może to oznaczać, że gdzieś jest osoba, która namiętnie marzy o spotkaniu.

Dream interpreter – książka marzeń o Mayie

Jeśli śniący chłopak marzył, oznacza to, że trzeba oczekiwać zmian: zmiany pracy, zmiany miejsca zamieszkania, a nawet zmiany stanu cywilnego. Ogólnie rzecz biorąc, marzenia, w których pojawiają się chłopcy, zwiastują otrzymanie zysków i osiągnięcie celów. Aby to się stało, należy ugotować i zjeść "magiczne" naczynie: smażone ziemniaki na olej zbożowy. Jeśli we śnie, dorosły uczestniczy w grach dla dzieci, oznacza to, że wkrótce będzie to przyjemne wieści: promocja na drabinie kariery, zdobywanie nagrody, spełnienie ślubu.

Książka marzeń romskich

Dziecko, zwłaszcza chłopiec, uważa się za Cyganę, może marzyć o sukcesie w biznesie, kochać związki i życie rodzinne. A jeśli bohater marzeń jest już dorosłym chłopcem, niemal nastolatkiem, oznacza to, że ciężka praca będzie koniecznie nagrodzona zasługą. Ale dziecko, które we śnie coś zjadło, może ostrzec: mogą wystąpić problemy z układem trawiennym. Aby temu zapobiec, w najbliższym północy konieczne jest oddanie moczu na drzewo na drzewo.

Książka wschodnia

Dziecko (chłopak), według autorów niniejszej publikacji, może marzyć, jeśli ktoś ma kłopoty, czasochłonną pracę. I dla dziewczyny sen, gdzie prezentuje się jako chłopiec, oznacza, że jest oburzona rozmową o innych o swoim przyszłym małżeństwie. Jeśli uczeń się marzy, środki, plany zbudowane na przyszłość, przynoszą korzyści i sukces.

Kobieta książka marzeń

Gorzko płaczące lub jękliwe dziecko, które kobieta widzi we śnie, ostrzega ją, że zwraca uwagę na ukochaną osobę lub dzieci, porzuciła rodzinę, zmuszając w ten sposób swoich bliskich do cierpienia. Jeśli widzi dziecko w dobrym nastroju, zwiastuje nowe ubrania, pożądane zakupy. A może pojawienie się w życiu nowego wielbiciela. Kobiety w ciąży z pomocą snu mogą próbować określić płeć przyszłego dziecka. Zgodnie z wymarzoną książką, dziecko, chłopiec, widziane we śnie przez kobietę w "ciekawym" miejscu, najprawdopodobniej zapowiada pojawienie się dziewczyny w przyszłości.