646 Shares 7961 views

Co ona – kobieta Wodnik? Kamień Wodnika

Wodnik to kobieta – kompletna tajemnica. To zmienia się stale. Może to być zupełnie inne: wesoły i melancholijny, uprzejmy i sarkastyczny, sentymentalny i drażliwy. Nawet w stylu ubioru lub formy fryzury nie ma stałości, ponieważ jej nie ma ani w jej zachowaniu, ani w sposobie prowadzenia rozmowy. A przecież jej główną cechą jest miłość do wolności. Ta kobieta ufa w życiu tylko osobistych obserwacji i kieruje się własnymi wyrokami. Jednak miłość do wolności nie stoi na przeszkodzie, by pozostała jednym z najbardziej wiernych i wiernych znakom zodiaku.

Pieniądze dla kobiety Wodnik nie jest sensem życia. Dlatego jego bogactwo nie może podbić ani baśni o nieziemskiej miłości. Ona poszukuje celu życia, pracy, która przyniesie jej przyjemność, przyjaźń i zrozumienie.

Aby wygrać tę kobietę, pokochasz nie tylko jej dziwność, ale także licznych znajomych. To bardzo trudne do zrozumienia. Musisz tylko kochać. Nigdy nie zdradzaj ani nie oszukasz. W końcu może po prostu odejść i nie wrócić.

Kobieta-Wodnik: jaki rodzaj kamienia na horoskop pasuje do tego znaku?

Powinien być jasny i czysty. Jest taki sam, jak kobieta Wodnika. Kamień Wodnika to lapis lazuli, granat, różowy kwarc i ametyst, a także szafir, turkus, akwamaryna, cyrkon, opal.

Urodzone mroźne dni pod powietrznym znakiem pięknego Wodnika są minerały, w których dominują dominujące odcienie aurorów: niebieski, niebieski, liliowy, kryształowo przejrzysty. Choć ciemne kolory są również obecne w urokach tych tajemniczych kobiet.

Wszystkie kamienie Wodnika przyczyniają się do rozwoju wyobraźni i zdolności myślenia, nie tylko dają osobie oryginalność myślenia, ale także wyzwolić.

Szczęśliwe kamienie w arsenale kobiety-Wodnik

Najbardziej szczęśliwi to granat, szafir, kamień szlachetny i ametyst. To oni muszą najpierw wybrać Wodnik-kobietę. Kamień granatu z Wodnika, na przykład uosabia miłość i przyjaźń. Zapewnia dobry nastrój i nadal chroni zdrowie. Z powodu różnych kolorów, granat może zmieniać odcienie jego właściwości. Czerwony kamień pomoże Emocjonistemu Wodnikowi, zielonemu – miękkiemu naturze. Ponadto, według granicy wschodu, taki granat ma właściwości lecznicze.

Wśród potężnych talizmanów Aquarius-Woman zostanie zabrane przez kamień – ametystę Aquariusa. Pomaga nie tylko w grach sportowych czy polowaniach, ale nawet potrafi wywołać miłość do tego, kto ją daje. Talizman chroni przed złymi czary, przynosi powodzenie, pomaga ustalić spokój i równowagę w duszy.

A przecież głównym opiekunem, który zdecyduje Aquarius-Woman, jest kamień szafirowy Aquariusa. Wydaje się, że posiada tak rzadką ludzką jakość jak oddanie. Jest w stanie chronić nawet z daleka: pomoże radzić sobie ze stresem, chronić się przed depresją, unikać wrogów i chorych.

Od dawna wierzyli ludzie, którzy szafirowych strażników przeciw perfidii, gniewu, gniewu. Jednak ochrona przed tym kamieniem może tylko dać człowiekowi jasną, szlachetną duszę. Noszenie szafiru ma dobry wpływ na zdrowie. Pomoże to w problemach z sercem, naczyniami krwionośnymi, kręgosłupem, a nawet z bezsennością. Połóż maskotkę pod poduszką przed pójściem spać, spróbuj dopasować się do swojej fali, a to zadziała.

Więc co jest najcenniejszym kamieniem w Wodniku? Niewątpliwie szafir.

Przecież on, wraz ze szmaragdowym, diamentem i rubinem, jest jednym z czterech najlepszych kamieni szlachetnych przez ich wartość i wpływ, symbolizujący w tej grupie najwyższe wartości duchowe człowieka.