640 Shares 9425 views

Alla Levushkina chirurg: biografię, osiągnięcia i ciekawostki

Alla Levushkina – chirurg. Data urodzenia niej – w 1928 roku! Ta bohaterska kobieta o wielkim sercu, tak lojalny do zawodu, że do tego dnia wykonuje operacje. Do gabinetu zawsze kolejek.


Krótko o charakterze artykułu

Wystarczy pomyśleć: Alla Levushkina – 87-letniego chirurga, i ćwiczyć! To – najwyższy standard dla laureata lekarza – "The Calling" Nie trzeba dodawać, że przy okazji nagrodę jej ogromnej sali, która nie mogła pomieścić wszystkich, oklaskiwany to stoi?

Skromny chirurg Levushkina Alla Ilinichna traktowane ze zdarzeniem z nieopisany spokój. Po tym wszystkim, jak inaczej? Zadanie medyczny – traktować ludzi dobrze, a jedynym sposobem. Pomóc w tej trudnej pracy poczucie humoru i niekończących się optymizmem.

Przed Instytutem

Alla ojciec pracował w ciągu Meshcherskys forester lasów.

Alla Levushkina – chirurg z Riazaniu. Jej matka w jednym czasie pracował jako nauczyciel w szkole. Jej edukacja otrzymała przed rewolucją, a zmiany w kraju, zwłaszcza nowa ideologia byli obcy do niej. Alla Levushkina (chirurg) vspominale że mama musiała zmienić kwalifikacje: stała się pracownikiem sferze finansów.

Alla Levushkina (chirurg) miał starszego brata, którego nazwa została Anatolij (pracował na poetyckiej kariery).

Całej jej rodziny tylko ciotka była lekarzem, ale nie miała nawet wpływ na wybór zawodu dziewcząt.

Alla Levushkina (87-letni chirurg z Riazaniu) jako dziecko uwielbiał czytać. Pewnego dnia natknąłem pracy Vikentiya Vikentevicha Veresaeva „Notatki z lekarzem.” Po przeczytaniu książki, zdała sobie sprawę, że powinna ona zostać lekarzem. Wielki wpływ na jej decyzję świadczonych przez innych autorów, którzy nauczyli u lekarza, ale wybrał pisanie karierę – Anton Pawłowicz Chehov i Mihail Afanasevich Bułhakow.

Należy zauważyć, że chirurg biografia Alla Levushkin mógłby być zupełnie inny – trochę wcześniej ona bardzo chciał stać się sławny geolog. Na szczęście dla wszystkich medycyny, magiczny świat rocka dla niej i nie otwarty.

podczas studiów

W 1946 roku, Alla Levushkina (87-letni chirurg z Riazaniu, jak wiemy, ale w tym czasie siedemnaście lat dziewczyna) pojawia się w II Moskiewskim Instytucie imienia Iosifa Vissarionovicha Stalina (wcześniej – nazwany Ivana Mihaylovicha Sechenova.). Rok wcześniej, aby stać się studentem nie powiodło się. Alla musiał pracować ten czas, zakładów kształcenia nauczycieli w swojej rodzinnej Riazaniu.

Edukacja w latach powojennych był dość ciężki. Zimy były zimne, a jedzenie często nie jest wystarczająco dużo pieniędzy. Często musiała dokonać trudnego wyboru pomiędzy płacą za przejazd i zakupić ciasto. Dla podróżujących bez biletu, nawet musiałem udać się do lokalnego komisariatu policji. Ale obowiązkiem było sympatyczny do sytuacji i niech studenci w pary, aby dowiedzieć się kompleksową naukę.

Przetrwać sama w akademiku było prawie niemożliwe. Uczniowie byli przyjaźni i zawsze wspólne „skarby”, które są czasem wysyłane przez rodziców i krewnych. Wszyscy byli zadowoleni znane nam ziemniaki, pomidory, ogórki. Prawdziwe święto było pojawienie murów schroniska mięsa – wieprzowiny, wołowiny, ryb lub jakiegokolwiek rodzaju.

Alla Levushkina chirurg z wielkim doświadczeniem, a nie ze słyszenia wie, jak gotować kilka różnych potraw na kilka dni tylko jeden chudych tuszek kurcząt.

Proces uczenia się jest bardzo bogata i interesująca, bo wykłady były lekarzy, którzy ratowali ludzi w dziedzinach wojskowych w ciągu ostatnich kilku lat. nauczyciele zawodowi, w oparciu o rzeczywiste doświadczenia pomogło. Alla Levushkina (biografia, że nie da się opisać w kilku zdaniach na tej samej stronie), a teraz cieszy się z tym faktem, bo był gotowy do prawie każdej sytuacji, zaraz po ukończeniu studiów.

Pierwsze lata po ukończeniu studiów

Levushkina Alla Ilinichna – chirurg biografia który będzie nam ujawnić fakty, godne szacunku, kontynuował studia w odległej Tuwy. Republika właśnie dołączyła do Związku Radzieckiego, a Rosjanie w tych miejscach było dość rzadkie.

Obiecujący absolwent przewidział błyskotliwą karierę w stolicy, ale odmówiła Boris Pietrowski, przyszłego Ministra Zdrowia.

Alla pamiętał jej pragnienie przygody i podróży, i mierzone życia w stolicy młody lekarz wybrał nieznaną jej krawędzi. Więc to był dystrybuowany.

Romans w odległej krainie było rozpowszechnione. Młody specjalista została wysłana do najbardziej odległych wioskach. Drogi nie były i często musiał podróżować na koniu, który lekarz bardzo lubił. Już w tamtych latach, dopiero zaczynają swoją praktykę, Alla Levushkina – chirurg, który może śmiało dokonać skomplikowanych operacji, nie wspominając o „standard” dla przepukliny lub wyrostka robaczkowego.

dalsze prace

Po pięciu latach Alla wraca do swojej rodzinnej Riazaniu. Po raz kolejny, jej życie jest połączone z przygód i podróży. Jako specjalista, była przymocowana do pogotowia lotniczego.

Ogólny doświadczenie ataków na śmigłowcach i samolotach różnych modeli przekroczyła trzydzieści lat. Piloci żartowali, że może ona sama za kierownicą i zdobyć odznaki za doświadczenie i godzin lotu.

Oto wszechstronny osobowość Alla Levushkina. Biografia silnej kobiety pełne ciekawych historii, która przez lata zgromadził wiele. Najbardziej pamiętne były lądowania na pięknej łące odebrać kwiaty, i dosłownie skacze w karetce nad głowami wilków.

Levushkina Alla Ilinichna – chirurg, którego biografia wiązało się z lotów dziennie. Ale ona była bardzo zadowoleni z jego pracy. Najważniejszą rzeczą – może to stale komunikować się z nowymi ludźmi, i osobiście znał wszystkie lekarzy w tej dziedzinie.

Chirurg-wagon nie jest bardzo chętni, by porozmawiać o tym czasie do kierowania pacjenta do szpitala, często brakuje, a operacja musiała być przeprowadzona w oborze, stajni, nawet w otwartym polu w deszczu. Człowiek na ulicy nie rozumie, jak wielkie ryzyko w tym przypadku. Ale im bardziej przyjemne otrzymywać kwiaty z uratowany i pełni odzyskane pacjentów, który spełnia jego ratownika po pewnym czasie z najbardziej szczerych słów wdzięczności.

Nowy kierunek w pracy

Na początku lat sześćdziesiątych w całym regionie Riazań nie było ani jednego lekarza-proctologist. Praca niedoceniana, skomplikowane, żmudne i którzy chcą iść na studia na kursy po prostu nie została znaleziona. Ponadto, oczywiście, Alla Ilinichny!

Dostać się na szkoleniu nie działa od razu. W związku z chorobą matki, Alla został zmuszony do porzucenia kuszącą ofertę. Wyobraź sobie jej zdziwienie, gdy po pewnym czasie dowiedziała się, że tych, którzy chcą dowiedzieć się nie jest po prostu znaleźć w całym regionie!

To była szansa, że nie sposób było nie skorzystać. Wiele zniechęcony dziewczyna, wierząc, że ta dziedzina medycyny nie jest dla niej. Decydującym było przekonanie jednego z kolegów, który powiedział, że wzrost 152 centymetrów dla lekarza jest idealna dla tego rodzaju interwencji.

Głównym osiągnięciem, według większości Alla, jest to, że wielu pacjentów, którzy zostały uznane beznadziejna, po operacji żył szczęśliwe życie przez kolejne 20-30 lat. To za to i to kosztuje, aby przejść do zawodu.

Współczesna medycyna znacznie ułatwia pracę lekarza obecność specjalistycznego sprzętu i duża liczba narzędzi.

Pięćdziesiąt lat temu, lekarze zrobili operację prawie dotykowego. To było naprawdę trudne i biżuteria praca.

Prawie siedemdziesiąt lat doświadczenia

Tylko w ostatnim roku Alla Ilinichna osobiście przeprowadził ponad sto operacji. Średnio – jedna interwencja w ciągu czterech dni.

Lekarz powiedział, że Proktologia – bardzo delikatna kwestia, a wiele osób przełożyć ostatnią wizytę u lekarza.

Tak więc, sprowokowany do sytuacji, w której jest już niemożliwe do zrobienia tylko leki. Zaawansowanych przypadkach, a zwłaszcza raka, wymagają pilnej operacji. Zero w ciągu ostatniego roku pokazuje wyraźnie, jak wielki geniusz tego rodzaju i bardzo odpowiedzialną kobietę.

Pomimo swojego wieku, Alla Ilinichna cztery dni w tygodniu, został poświęcając się do medycyny. To nie jest praca biurowa z kart. Kobieta bierze czynny pacjentów kolejce do gabinetu wcześnie rano, a po osobiście prowadzenia operacji. Ona może znaleźć dobre słowo dla każdego, niezależnie od płci, wieku, stanu cywilnego i choroby.

Ludzie kochają

Przed udzieleniem nagrodę honorową lekarz aktywnie rozpoznawany na ulicach byłych pacjentów, ich dzieci, przyjaciół i krewnych. Wiele przyjazny uśmiech, dają kwiaty, wyrazić wdzięczność. Nie bez mocnych uścisków i pocałunków.

One były pacjent nie obliczył i wyciska Alla Ilinichnu z taką siłą, że lekarz miał najbardziej apel do kolegów o dokuczliwy ból w boku – to było trzy połamane żebra. Lecz źli ludzie nie mogą utrzymać się do lekarza z powodu swojej dobroci, ale ponieważ dawno wybaczył beztroski chłopak na spontanicznym przypływie emocji.

Stosunek do obecnych studentów uczelni medycznych i uniwersytetów

Alla Ilinichna niezwykle zaniepokojeni stosunek uczniów do nauki i praktyki medycyny jako takiej. Kobieta mówi, że niestety dla wielu studentów wczorajsza podstawowym pragnieniem jest, aby zarabiać pieniądze, a nie, aby pomóc ludziom. Wszyscy kandydaci powinni myśleć o tym, że lekarz – jest to przede wszystkim powołanie, praca przez całą dobę na siebie, ciągłego samokształcenia i rozwoju zawodowego, a także wielkie poczucie współczucia. Musisz bardzo kochać ludzi zdecydować się zostać lekarzem.

Picie badanie lekarskie

Alla Ilinichna autentycznie zakłopotany faktem, że badania lekarskie są dziś bardzo formalny, bardziej podoba się wypisać niż prawdziwą okazję do zidentyfikowania problemu.

Pomimo ogromnego potencjału współczesnej medycyny, wiele zaniedbanych chorób jest wynikiem zaniedbania zdrowia zarówno ze strony pacjentów, jak i ich pracodawców. Doświadczeni odwołań do lekarza, aby zrobić wszystko, aby w odpowiednim czasie inspekcji i rozwiązać problemy na etapie, kiedy to najłatwiej zrobić.

uznany za geniusza

Przez prawie siedemdziesiąt lat służby Alla Ilinichna nigdy nie aspirował do nagród, promocji i stanowisk kierowniczych. Tylko przez krótki czas stała się szef departamentu proktologii, ale to miejsce chętnie przekazał młodych i ambitnych współpracowników. Wypełnienie stosy papierów wydaje się stratą czasu dla niej, dla których można diagnozować choroby utajone.

Większość nie przyznało specjalną niespodziankę. Lekarz wziął wiadomości filozoficznie. Jedyną rzeczą, która martwi Alla Ilinichna – jak to jest tak mały i wątły może nieść ogromny posąg i ciężki folder.

Na szczęście, chcąc pomóc honorowany specjalisty wystarczyło. Dobrzy ludzie pomóc dobrym człowiekiem. Ponieważ jednak i zawsze.

wniosek

Pomaganie ludziom nie jest jedynym powołaniem Alla Ilinichny. Z treści odważnych kobiet pozostaje wiele zwierząt – psów i kotów. Oczywiście, wszystko podniósł na ulicach. Głód, zimno, chory. Tylko dzięki starannemu ręce mogą nadal cieszyć się białe światło.

Alla Ilinichna dba również ptaków. Ptaki nauczyły się na pamięć rozmieszczenie okien znanych chirurga i doczekać do wystąpienia przerwy obiadowej.

Oczywiście, jutro nowy dzień! Co może być emerytura, gdy nie jest tak dużo pracy?