510 Shares 2263 views

Aktor Fadeev Aleksandr: biografia, życie osobiste, Filmografia

Jego rodzice byli utalentowany i sławny. Szkoda, że ich syn nie był w stanie w pełni skorzystać z tego, co dał los.

wielki człowiek

Bohater Matki eseju Fadeev Aleksandr był adoptowany syn pisarza Aleksandra Fadeeva. Człowiek, który napisał rewelacyjny w tym czasie książki. Jest to „Młoda Gwardia”, a następnie „Pogrom” i wreszcie „The Last of Udege”. Rosły więcej niż jedno pokolenie naszych współobywateli.

W dobie stalinizmu Fadeev Sr. był szef Związku pisarzy, jeden z liderów Komitet Ochrony Świata. Dodaj tytuł zastępcy, liczne Order Lenina, Stalina nagrodę. On sam był przewodniczącym komisji do ich przyznania. Wreszcie, osobisty doradca lidera i jego ulubionym …

On pochodzi z biednej rodziny, osiągnął wszystko, a nawet więcej niż to, co marzy się każdej wspinacza. Miałem pieniądze, sławę i patronatem potężny. Dodaj do tego żonę – wybitny aktorki Arts Theater, Ludowy Artysta ZSRR Angelina Stepanova. Była niezwykle piękny, uroczy, elegancki, inteligentny. I odważnie. Jego udział spadł tyle kłopotów i żal, że inni już dawno został złamany. Ta zdrada męża, a jego alkoholizm i śmierć swojego ukochanego syna …

Strzela się z pistoletu

Powieściopisarz Fadeyev zmarł wcześnie, w wieku 54 lat. Stało się to kilka miesięcy po wystawieniu kult Stalina. Fadeev, Sr., który został zamieszany w represje wobec kolegów po piórze, stracił życie dobrowolnie. Kiedy na swojej daczy w Peredelkino opuścił jeden (żona poszła na trasie) i jego synowie również brakowało, strzela się z pistoletu nagrody. I znaleźli ciało 11-letniego syna Michała.

Mówiono, że chodzić obok, o męża, u męża chwilę nieszczęście by się nie stało.

znajomy

Stepanov była drugą żoną przybliżona do samej górze pisarza. Prawie przypadkowo spotkali się w Paryżu w 1937 roku. Aktorka następnie poszedł do teatru, po raz pierwszy za granicą. Aleksandr Aleksandrowicz trasie z Hiszpanii, gdzie był z delegacją pisarzy udał się do Moskwy. Ale nadal postanowiłem zajrzeć do stolicy Francji.

Wesele było rok później. I oczyszczenie wiedział, że Angelina miała siedem lat romans z słynnego dramaturga Nikolai Erdman, rodzinnym człowiekiem. I jak zwykle, cały teatralny get-razem głośno dyskutowane to wszystko.

Fadeyev również nie boi i że jego narzeczona na krótko przed ich małżeństwo urodziła chłopca, którego nazwała Sasha. To było w 1936 roku. Ale dziecko w imię ojca aktorka ukryć przed wszystkimi. I całe życie. Zmarła w 2000 roku w wieku 95 lat.

Pisarz przyjął chłopca i dał mu swoje nazwisko i bardzo lubił. To był Aleksander Fadeev, aktor, który prowadzimy naszą mowę. Dorasta, idzie na ścieżkę macierzystego. A młodsze dziecko i wspólne rodzice, Misha będzie pisarzem.

Dwadzieścia lat – które trwały życia rodzinnego pisarza i aktorki. Rozdzielając je nie dało żadnych trudności lub trudności. Nawet wędrówki małżonek lewo i nieślubne córka Masza. Jej matka była znanym poetą M. Aliger. Angelina losifovna i to tylko zły mąż. Bracia Również – Fadeev Alexander i Michael – nie tylko żyć razem ze sobą, ale bliski kontakt z siostrą (pivot) cały czas jej nie było.

Tragedia w rodzinie

Wiele doświadczonych i najstarszy syn – Aleksander Fadeev. Jego biografia jest pełen różnych rzeczy: dobre i nie tak dobre. Na przykład, Siostra Maria powtórzyli losu swego sławnego ojca. Staje żona niemieckiego poety Hansa Enzensbergera, nigdy nie był w stanie znaleźć samemu. Popełnił samobójstwo.

W nagłej śmierci męża Angeliny losifovna ujmowane w Jugosławii. Wycieczka do teatru było. Kiedy po przedstawieniu kurtyna zstąpił, poproszono ją natychmiast przyjść do drzwi. Było oczekiwał urzędnik z ambasady ZSRR. Powiedział, że jest pilnie konieczne, aby przejść do Moskwy Aleksandru Aleksandrovichu. Potem wszyscy wsiedli do samochodu i ruszył w stolicy Węgier. Było to bezpośrednie lot do Moskwy. Tylko w Budapeszcie ze zmianą w Kijowie.

Przyjechaliśmy w mieście nad Dunajem początku – już o czwartej rano. Znowu był zaskoczony, aby zobaczyć ją tam czeka. Przez cały ambasada zapalono światło, i zazwyczaj snu wtedy nikt nie poszedł. Co się stało, znów poprosił. To nie jest w przepisach. Aktorka mówi też nic. Na co dzień jednak do zrozumienia, że jej mąż zachorował.

Nawet w Kijowie, w hali lotniska, kupiła gazetę. Na pierwszym zespole „prawda” w ramce żałoby – portret męża.

Leciała do domu, nie puszczając papieru. Dając do zrozumienia, że wszystko już wiedział. Podobnie, samolot spadł. Przy trumnie (i stanął w Sali Kolumnowej) przyszedł, gdy już tam jest opuszczony: każdy lewo. Nie chciałem dodatkowych kondolencje. Kilka dni później pojawił się na scenie …

Starszy ich syn – Fadeev Aleksandr – był wtedy w wieku 20 lat. Ojciec kochał go bardzo dużo. I on też, tato.

Playboy, ulubieniec pań

Nic więc dziwnego, jaki zawód wybrał Sasha. Aleksandr Fadiejew, aktor, absolwent Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Po rozpoczęciu pracy. To był teatr Armii Radzieckiej. I wszystko byłoby dobrze, aby kontynuować, jeśli nie jego charakter. Ledwie młodego człowieka, jak mówią, do wzrostu korzeni, jak wskazał na drzwi. I tak było. Na jednej próbie aktorzy zostali poproszeni o pozostanie. Jeszcze coś do pracy. Wszystko trwało to dobrze. Jeden Fadeev Aleksandr powiedział, że mówią, że to całe mnóstwo spraw i powinien odejść. Podniosłem się i wyszedł z pokoju, ignorując fakt, że nie był obecny dyrektor artystyczny teatru. I współpracownicy – początkujący, jak on, i uhonorowany tytułem, ludzi.

Fantastycznie piękna twarz i rozbił, jest on bardziej znany jako wesoły, towarzyski, nieostrożny człowiek. Jego ne'er-do, rodzaj i często tipsy, kochał kobiety. Wypieszczone, spełniali. Tak w życiu był Aleksander Fadeev. Zdjęcia, które są w tym artykule, należy potwierdzić jego cechy charakteru.

Po Efremov Oleg kilku lat (był wtedy dyrektorem Moskiewskiego Teatru Artystycznego) Pamiętałem go. I zaprosił do swojej trupy. Mówiło się, że to nie jest dla talentu, oczywiście, ale z powodu matki – Prima teatru. Do niego, aktorka wpływowy i potężny, nie kolidować z nim. Ale młody aktor sobie z tego sprawę i zaczęli mówić przeciw szefowi. A kiedy teatr został podzielony na dwie części, a następnie udałem się do T. Doronin. Pracował tam do 1993 roku. Jest to ostatni rok swojego życia.

Pokazy i filmy

Pewnie, że jest niemożliwe, aby twierdzić, że jako artysta był bardzo znany i popularny. Następnie na firmamencie kina świeciły jaśniej niż inne gwiazdy.

Ale zagrał w filmie Aleksander Fadeev. Jego filmy pewnością wiele wyglądał. To, na przykład, „przód tył przód” i „Chaikovskii”, „samotny dostępny społeczność”, także „Wypadek – ment córka”. Role są często epizodyczny. Zasłynął jako czynił innym. Jego romans z słynnej aktorki filmowej.

Nie każdy wie, że Aleksander Fadeev (aktor) – mąż Gurchenko. W rzeczywistości, był żonaty z tej popularnej gwiazdy srebrnego ekranu. I był jej drugi mąż. Ale ich życie nie są rozwinięte. Ludmiła Markovna powiedziała, że dwa jasne temperament razem – to jak bomby atomowej. I na szczęście uniknąć rodzinę Sasha wielkiej pasji do alkoholu.

rywal Wysocki

W rzeczywistości nie jest tak proste, Aleksandr Fadeev. Życie osobiste był zdezorientowany, niespokojny. Po rozwodzie z Gurchenko wyszedł dość długi związek z inną nie mniej słynnej aktorki. Nazywała się Larissa Luzhin.

Co ciekawe, że ich wzajemna miłość wybuchła na planie filmu „pionowy”. I choć aktorki był inny wielbiciel – nawet Władimir Wysocki. Poświęcił jej swój utwór. Jednak konkurencja z synem słynnego radzieckiego pisarza nie mógł się oprzeć.

Luzhin był już o krok od małżeństwa Aleksandra. Ale cud uratował ją od tego. Larisa powiedział mi później, że był bardzo pijany zbyt dużo. Tak, że nie miała czasu, by go uratować, a czasem śmiercią. Aleksander próbował się zastrzelić. Ona zabrał moc pijanego pistoletu. Był już zupełnie niekontrolowane i bardzo impulsywny.

w stosunku Stalina

Ale to nie wszystko, co życie jest niezwykłe syn dwóch utalentowanych ludzi – i podjąć poważny pisarz Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Alexander powinowactwo z samego Stalina!

Przez ostatnie 15 lat swojego życia Fadeev Jr był żonaty Nadieżdy Vasilyevna przez Stalina. Lata swego życia: 1943-1999. Ona – wnuczka przywódcy narodów i natywnym córką jego syna Bazylego.

Ale jak mówią ludzie, którzy znali aktora Fadeev, to już nie był wesoły, śmiały, przystojny, w swoich młodszych lat. Doznał poważnych alkoholizmu. Zrobiłem kilka prób samobójczych. I zmarł zanim nawet do 60 lat. Miał tylko 57.

To był Alexander Fadeev. Biografia Życie osobiste – wszystko zostało zniszczone z powodu niekontrolowanego uzależnienia od alkoholu. To z tego powodu, jak wiele osób uważa, że nie zrobić karierę. I z tego samego powodu, aktor, aw ogólnym Nezlobnaya, dobroduszny człowiek opuścił wszystkie swoje żony.

Matka poniosła straszliwą śmierć jej syna. Adorowany Shura oznaczało dla niej dużo. Junior Michael prosił matkę, aby nie przyjść na pogrzeb. Wiedział, że to bardzo dobrze i był trochę boi, że nie będzie tam stać. Matka słuchała. Siedzę sama w domu, przy biurku i tylko palił jednego papierosa po drugim … I tak – przez wiele dni.

życie toczy się dalej

Kiedy przyjaciel Aleksandra opublikował niewielką gazety nekrolog z niego, a potem Angelina Stepanova nie rozstawać się z tym kawałkiem papieru. O swoim synu mówiono tam są dobre, szczere słowa.

To nie stanie się człowiekiem. Przeminęło Aleksandr Fadeev. Dzieci kontynuować swój oddział. Córka aktora i jego żony Nadziei – Anastasiya Aleksandrowna Stalina – urodził się w 1974 roku. I jej spadkobiercy Galina Vasilevna Fadeeva (rok urodzenia – 1992-S) muszą byłego szefa wielkiego wnuczka Związku Radzieckiego. Dzisiaj, ona 23 lat. Jak będzie jej los?