205 Shares 3366 views

Kiedy i jak obchodzić imieniny Elizabeth?

W ostatnich latach coraz więcej osób wraca do korzeni prawosławia, zaczynają świętować swoje imieniny czy urodziny. Nie każdy jednak wie, kiedy należy je obchodzić. Z reguły istnieje kilka terminów dla każdej nazwy w kalendarzu kościelnym. Jak określić, które dni należy obchodzić swoje drugie urodziny? Na przykład, weźmy nazwę-dniowy Elizabeth. Jest to wspólna nazwa dla roku znajduje się w kalendarzu prawosławnym trzy razy.

Imieniny Elizabeth. daty

Od stycznia do połowy lipca w prawosławnego kalendarza żadnego dźwięku Elizabeth. Dopiero w dniu osiemnastego lipca pamięci ROC znaku Elizabeth. Mówimy o wielkiej księżnej Elżbiety Fiodorowna, żona wielkiego księcia Siergieja Aleksandrowicza. Przyjmując prawosławie, to po śmierci małżonka tonsured mnich, założył klasztor i trwało kilka lat później, śmierć męczeńską. W wielu świątyń na cześć Elżbiety sióstr stworzonej, którego głównym zadaniem jest pomoc ubogim, niepełnosprawnym. Przypomnijmy, że w dniu imienin znakiem Elżbieta Fiodorowna w środku lata. Następnie, dnia osiemnastego września Kościół obchodzi wspomnienie Elizabeth sprawiedliwości. I ostatnie urodziny Elizabeth świętować czwartą listopada.

Co należy zrobić w dzień aniołem?

W tym dniu, lub dzień wcześniej, pożądane jest, aby odwiedzić świątynię, wziąć komunię możliwe. Jeśli z jakiegoś powodu nie mogą uczestniczyć w tym dniu w służbie, można pre-order mszalnych modlitw lub z adnotacją, że serwowane jest w tym dniu. Organizować szerokie uroczystości z alkoholem i rześki firmy nie jest tego warta. To może być odłożona do własnego życia. Staraj się siedzieć z rodziną, bliskimi przyjaciółmi. Bez wina, ostre dowcipy i kłótnie z sąsiadami z powodu opóźnień imprezowania. To będzie naprawdę godne posiadania urodziny. Nikt nie zabrania się gotować smaczne i obfite stół, żartując i śmiejąc się. Po prostu nie spróbować jak inni spędzić wieczór. Będzie to dobry sposób, aby świętować swoje imieniny.

Jak określić swoje imieniny?

Elizabeth Nazwa dzień w kalendarzu notatki prawosławnego tylko trzy razy w roku. Dlatego też, w celu prawidłowego określenia dokładnie datę, trzeba wykonać kilka prostych kroków. można zobaczyć dowód na chrzcie. Często nie ma na liście datę urodzin. Jeśli jest stracone, albo nie ma niezbędnych informacji, można przejść na drugą stronę. Powiedzmy, że urodziłeś się 29 grudnia 2012 Licząc do przodu, widzimy, że następne urodziny Elizabeth w 2013 roku – to jest 18,07. W ten sposób ustalono, że patronem – Elżbieta Fiodorowna, i konieczne jest, aby świętować w lipcu. Jeśli urodziny w sierpniu, wtedy możemy liczyć na przodzie i okazuje się, że dzień nazwisko pada na 18 września. Cóż, to wszystko. Udało nam się zidentyfikować datę świętowania urodzin, dowiedzieć się, kto jest twoim patronem i zrozumieć, w jaki sposób wszystko to samo powinno posiadać swoje urodziny. Mamy nadzieję, że ta informacja będzie przydatna!