612 Shares 2553 views

Konkursy dla studentów. Zabawa gry dla młodych firm

roku student – prawdopodobnie najlepszy czas w życiu większości ludzi. Po tym wszystkim, można nie tylko dowiedzieć się, pod ścisłym nadzorem rodziców lub nauczycieli, ale przede wszystkim dobrze się bawić cały wolny czas. Dlatego, aby wiedzieć, jak urozmaicić życie, byłoby pożądane, aby rozważyć najbardziej zabawne i ekscytujące konkursy dla studentów.

„Krokodyl” Game

Jest to prawdopodobnie najbardziej popularna i wesoła zabawa. Do jego wykonania potrzebne do 5 osób i więcej. Wszystkich obecnych czołowych wybranej, że jest tym, który pokaże słowo. Gracze będą musieli przedstawić tak tajemnicze słowo, które mają rozwiązać go. Kto pierwszy domyślił się, co było w pytaniu, staje się mistrzem. Jest to bardzo fajna gra, że można grać godzinami.

Konkurs „Merry kiełbasy”

Biorąc pod uwagę konkurencję dla studentów, powinniśmy zdecydowanie rozmawiać o grach, konkursach. Tak więc możliwe jest, aby zdobyć fałszywe kiełbaski lub parówki, które mają być dołączone do uczestników pasów. Urządzenia te gracze muszą wpakować kulkę lub lekki kostki w niektórych bramach. Który wkrótce zrobi, jest zwycięzcą. Ta konkurencja jest zawsze towarzyszy wesołych okrzyków i zabawnymi słowami wsparcia.

Kto jest Superman?

To tylko chłopcy mogą wziąć udział w konkursie. Tak, potrzebujemy 5-7 osób. Istotą pracy: zdecydować, kto wśród młodzieży to nowoczesny superman. A jak wiadomo, prawdziwy mężczyzna musi zrobić trzy rzeczy: posadzić drzewo, zbudować dom i wychować syna. W tym samym konkursie będą pewne zmiany. Chłopaki „obsadzone” wątroba „budować”, jego żona i „rosnąć” żołądek.

  • Do pierwszej części zadania, konieczne jest przyspieszenie litrowy sok przez słomkę.
  • Druga część zadania wymaga, aby nadmuchać balony. Ponadto, oni schować pod koszulę lub kurtkę, a następnie rozpoczyna się walka sumo. Zwycięzca jednego z balonów pozostał nienaruszony.
  • Dziewczyny potrzebne do trzeciej części. Faceci powinni dać jak najwięcej zebrać w swoim zespole. Dla którego z powrotem jest większa niż połowa targów, zwycięzcy.

Superman ma także zadeklarować na końcu wszystkich trzech rundach konkurencji. Daj możliwe medale.

Kto modne?

Jakie są zabawy konkursy dla studentów? Więc, dlaczego duża firma nie gra ubierać się. Aby to zrobić, trzeba wcześniej przygotować worek pełen różnych ubrania: spodnie, dużych staników, spódnice i bluzki. Pod wesołym worka muzyki jest przekazywany z rąk do rąk. Gdy melodia zatrzymuje się, osoba, w której ręce okazał się pakiet, wyciąga ubranie w dotyku. I, oczywiście, stawia. Wtedy ci, którzy są najlepiej ubrany, musi albo tańczyć lub śpiewać tę samą wesołą piosenkę. Ta gra może być przydatna dla każdego z młodzieżą przedsiębiorstwa, nie tylko studentów.

Gdzie jestem?

Zbieranie konkursy dla studentów w programie muszą mieć pewność, aby umieścić na niej grę „Gdzie jestem?”. Aby to zrobić, trzeba przygotować tabletki z napisami z tych miejsc, gdzie ludzie mogą być. Na przykład, "wspólnota", "szalet", "izolatora", "Nude Beach", "bar pas". Oznacza to, że płyty powinny być tak zabawne i niezwykłe. Uczestnicy sami nie wiedzą, co to za miejsce dostaną. Jałmużna przymocowane do tyłu odtwarzacza. Ołów określa również najczęstsze pytania, na które uczestnicy muszą odpowiedzieć. Na przykład: „Jak często można tam iść?”. Rezultatem jest dużo zabawy. Zwycięzca wybiera cały personel.

sułtan

scenariusz konkursu Student może uzupełnić taką fajną grę jak „Sultan”. Aby to zrobić, należy wybrać dwóch mężczyzn. Są również sułtanów. Następnie człowiek musi wybrać harem żon 5-6. Po zespołów będzie musiał wykonać kilka zadań.

  1. Zbieranie konkursy dla studentów, zdecydowanie powinni przygotować i zapasami. W tym przypadku musimy szerokie spodnie, spodnie. Ich „żony” będą musieli wypełniać swoich zawyżonych kulek. Grubszy Sultan będzie zwycięzcą.
  2. Następny prędkość Sultans powinien całować swoje żony w dwóch miejscach na ciele (wybranym miejscu za całowanie na własną rękę). Na przykład, może to być rękę i policzek.
  3. Trzecia część – aktualizacja. Oznacza to, że sułtan powinien zastanowić się, jak przyciągnąć więcej młodych kobiet do swojego haremu. Na ten facet idzie w pokoju, całuje wszystkich napotykając niego na drodze kobiet. Wygrywa ten, który modyfikowanie więcej dziewcząt w jednym czasie.

przyszła mama

Pamiętaj, aby przygotować przetargi na poświęcenie dla studentów. Tak, wszyscy wiemy, że większość studentów mieszka w akademikach uczelni. I nie musi być porządek i czystość. Aby to zrobić, należy przytrzymać konkurs o nazwie „Mamo”. Więc chłopaki dołączone do brzucha wielkiego balonu. A oni potrzebują czasu, aby zebrać mecze, rozrzuconych na podłodze. To nie jest łatwym zadaniem. Uważa się, że jeśli gracze w takiej sytuacji mógłby umieścić rzeczy w kolejności, w prawdziwym życiu byłoby bardzo łatwe do utrzymania w czystości w pokoju.

Znać nasze!

Przetargi na poświęcenie dla uczniów może być nie tylko zabawa, ale również edukacyjnych. W ten sposób możliwe jest wprowadzenie studentów pierwszego roku z kadry dydaktycznej wydziału lub wydziału. Aby to zrobić, należy najpierw przygotować portrety wszystkich nauczycieli. Cóż, jeśli się im proces zabawy w Photoshopie. A studenci pierwszego roku mają pokazać pedkollektiva wiedzy. Oznacza to, że przybysze będą musieli odgadnąć, jaką pozycję będzie czytać tę czy inną osobę.

idealny Dean

Ważne jest, że konkursy dla studentów były wesoły i zabawny. Tak, można się bawić przez wynalezienie idealny portret Deana. Aby to zrobić dwa lub trzy polecenia wydane sztalugi, na których mają narysować obraz. Wygra zespół, który Dean okaże się lepszy i zabawniejszy.

Znajdź ściągawki

Konkursy wśród studentów mogą być także uczy. Tak, można przygotować zabawne gry, które będą uczyć początkujących, aby ukryć szopki. Aby to zrobić, należy wybrać kilka par zespołów. Najlepszy ze wszystkich tandemie – Mężczyzna i kobieta. Jedną ukrywa szopka na jego ciele, z drugiej – z zawiązanymi oczyma ich szukać. Win jest zespół, który najpierw znaleźć wszystkie ukryte.

W rzeczywistości, gry i konkursy mogą być dużo więcej. Dobrze połączony z twórczą komponentu, czyli śpiew, taniec. Najważniejsze, że publiczność była zabawa.