224 Shares 1025 views

Zabawa konkursy na korporacyjnej

Dziś stało się bardzo popularne w przedsiębiorstwie w celu przeprowadzenia imprez firmowych. Wynika to głównie ze względu na chęć zarządzania rally team, aby przyjazny zespół. Przyczyną takiej sytuacji może być cokolwiek: Nowy Rok, rocznica firmy, profesjonalny wakacje i po prostu chcą dać szef jego sztabu trochę odpocząć, aby utrzymać morale.


Wielu zostało zaproszone do takich zdarzeń prowadzących, zwłaszcza jeśli jest to duży zespół, ponieważ bez odpowiedniej organizacji taki urlop może zamienić się w banalnej święto. Ołów może i wie, jak zorganizować pracę zespołu, więc konkurencja dla stron firmowych często poleceń, które dotyczą masowego udziału publiczności. Ten rodzaj gier promować teambuilding i zaszczepić umiejętności pracy zespołowej. Ponadto można zauważyć, głowa dla siebie którym jeden z jego podwładnych ma cechy przywódcze i umiejętność organizowania pracy zespołowej.

Interesujące będą konkursy dla korporacyjnych, w których każdy uczestnik będzie mógł wyrazić siebie, więc gra o nazwie „Zgadnij Star” – w sam raz. W celu przeprowadzenia tego konkursu, uczestnicy są podzieleni na dwa zespoły i po kolei wyciągając z torby wykonane z papieru, na którym jest napisane nazwisko znanej osoby. Ten, kto wyciągnął kawałek papieru jest niezbędne gesty, postawa, w każdy możliwy sposób sportretowania zagadannuyu gwiazdy do reszty zespołu byli w stanie odgadnąć, gracz, który pokazuje to samo. Zwycięża drużyna, która jest maksymalną ilość czasu będą w stanie odpowiedzieć poprawnie.

Najważniejsze, że nie zgadza się na korporacyjnej było odwrócenie uwagi od pracy z tematem, bo ledwie wydarzeniem święto, gdzie cały czas musi myśleć o zwykłych rzeczach roboczych.

To będzie ciekawe do prowadzenia gry, wszystkie znane nam od dzieciństwa, zwany „zepsuty telefon”. Cały zespół jest coraz blisko siebie, i przekazuje powiedział główny zdanie do następnej osoby ucha. Zadanie jak najszybsze i poprawne przekazać słowo lub frazę do końca łańcucha. Zwycięża drużyna, która jest tak dokładne, jak to możliwe, aby móc przekazać pierwotne znaczenie tego zdania.

Można włączyć i komiks zabawy konkursy na korporacyjnej, co pozwala na relaks i stres, w których niektóre z obecnych są możliwe. Dobrze, że pomoże rozładować napięcie? Zgadza się – alkohol. W związku z tym możliwe jest przeprowadzenie łatwy konkurs zatytułowany „przekaźnik alkoholu.” Zagraj ponownie dwa zespoły z nieparzystej liczby graczy. Wszyscy uczestnicy są w dwóch łańcuchów, po czym umieścić na krześle, kieliszek i butelkę wina, w razie potrzeby może być butelka wódki lub innego alkoholu. Pierwszy uczestnik jest wlewanie do szkła alkoholu i biegnie do końca łańcucha, a następny gracz szybko wypija, a także prowadzi do końca. Zwycięża drużyna, która wypije zawartość butelki. Aby uczestnicy imprezy nie pić zbyt dużo i nie zbyt pijany, należy upewnić się, aby grać maksymalną liczbę graczy.

Nic nie jest bardziej budujące, niczym komiksowych konkursów dla przedsiębiorstw, dzięki czemu można uciec się do dobrze znanych, ale każdy ulubiony konkurencja „Mumia” Zespół wybiera członka, który jest bohaterem, i zespół gospodarza ładne i starannie owija go z papieru toaletowego. Zespół, którego mumia owinięta jest w najszybszych i najdokładniejszych – wygrywa.

Kolejny konkurs nazywa się „płatków śniegu”. Każdy uczestnik otrzymuje w ręce kawałek wełny który rozluźnia ręce, cały zespół się i rzucać płatki śniegu zaczynają wiać od dołu do śniegu to trwało jak najdłużej w powietrzu i upadł. Zwycięzcą jest ten, którego śniegu tak długo, jak to możliwe będzie „pływać” w powietrzu.

Nawet jeśli Twoja firma nie miała przewagę, można zrobić, aby przygotować przetargi na korporacyjna, która pozwoli koledzy na odpoczynek i uciec od przyziemnych spotkań przy stole świątecznym, bo każdy chce się bawić na pewno.