225 Shares 6973 views

Koło dla prasy – idealny trener dla domu.

Obecnie można kupić prawie każdy exerciser. Jednak nie wszystkie z nich są w stanie zmieścić się w naszych małych mieszkań. Koło do prasy po prostu doskonały. Z tym wałkiem można łatwo pozbyć się kilogramów dodatkowych, podczas dokręcania mięśnie brzucha. Ponadto, maszyna ta nie odbędzie się z powodu jego miniaturze.


Na zewnątrz, to siłownia skorupa wygląda jak normalny kierownicą, po obu stronach którego znajdują się pióra. Jak widać, ta maszyna jest prosta, jak wszystkie genialne. Ale mimo to, zdrowia korzyści przynosi ogromne.

Jeśli zaczniemy od tytułu, koła dla prasy, jak wielu sądzi, mogą być używane tylko wypracować mięśnie brzucha. Jednak pogląd ten nie można nazwać prawdą. Faktem jest, że jeśli odpowiednie ćwiczenia wykorzystujące ten miniaturowy sprzęt sportowy bez obciążenia nie pozostanie, a górna część ciała. Barki, ramiona, a szczególnie mięśnie pleców i klatki piersiowej mięśnie – wszystko ciężko pracować.

Ponadto, koło naciskać ćwiczenia , które omówimy później załadować quady, ścięgna, pośladków i pleców. No, powiedz mi, co jeszcze symulator jest w stanie natychmiast wykorzystywać tak wiele mięśni?

Należy zwrócić uwagę na fakt, że symulator wcisnąć „koło” pozwala, jak już rozumieć, bardzo trudnym zadaniem. A po miesiącu regularnych ćwiczeń będzie można zobaczyć, jak przekształcić swoją figurę najlepszy.

Podczas najważniejsze szkolenia – jednolite i prawidłowe oddychanie, inaczej skuteczności ćwiczeń, będzie znacznie niższa. Obserwować następujące techniki: Zrób głęboki wdech przed stoków i oddechu – przy podnoszeniu ciała.

Dla tych, którzy po raz pierwszy zdecydował się użyć kółka wcisnąć trochę porad: Ze względów bezpieczeństwa Twoja pozycja startowa jest następująca: na kolana, a ciało podczas ćwiczeń nie jest w pełni wyprostować.

Na początku klasy dbać o miękkim podłożu pod kolanami. Odnosi się to do wszystkich – zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych lyudey.A teraz kilka przykładów ćwiczeń, które będą wymagać koło do prasy. I zaczynamy z najbardziej proste.

Weź pozycję wyjściową „na kolanach”. Ręce ma kółka gimnastyczne i trzymać go na dystans, reszta je na podłodze przed nim. W tym przypadku, zakręt z powrotem w kierunku bioder aż nie dotykać ich piersi. Następnie podkatyvaya koło naciskać na nią, zaczynają powoli rozprostować stopniowo wraca do swojej pierwotnej pozycji.

Poniższe ćwiczenie jest skomplikowana pierwszy przykład. Wszystko jest tak samo z tym że w punkcie końcowym, to znaczy w momencie dotykania piersi uda, należy odczekać kilka sekund. Dopiero po tym czasie można wrócić.

Trzecie ćwiczenie ma na celu rozwój mięśni pleców. Połóż się na brzuchu podłodze, ramiona z kołem gimnastycznego ciągnąć do przodu. Powoli zaczynają ciągnąć koło niej, opierając się na ramionach i w tym samym czasie zginania pleców. Stanowisko nogi pozostaje niezmieniona. Spróbuj tak blisko, jak to możliwe, aby rzucić się do jego filmu. Po osiągnięciu maksimum punktów, pozostań w tej pozycji. A następnie delikatnie cofnąć koło z powrotem na siebie.

Teraz kolejna ćwiczenie, które jest bardziej odpowiedni dla tych ludzi, którzy mają dobre przygotowanie fizyczne. Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków. Koło dla prasy położyć na podłodze przed sobą. Zacznij powoli wycofać go, przenosząc ciężar ciała bezpośrednio na klipie. Idealnie, twój organizm potrzebuje, aby zająć pozycję poziomą. Ale jeśli to nie jest jeszcze możliwe, wykonaj ćwiczenie z maksymalnego zwrotu.

Rozważaliśmy tylko niewielka część ćwiczeń, które można wykonać poprzez zastosowanie gimnastyczne koło. Jednak przed przejściem do innych opcji, i posiadają tę technologię. Wierz mi, to nie będzie tak łatwe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. A co najważniejsze, zaczynając robić, nie rzucać treningu w środku, jak ciężko nie trzeba!