393 Shares 3436 views

Corto – rowery, które uosabiają jakość high-tech i dynamizm

Dzisiaj jest dość rozpoznawalną marką Corto. Rowery są niezwykle lekkie, wytrzymałe, mają niezrównany wygląd. Każdy pojazd tej legendarnej firmy reprezentuje wysoką jakość, wygodę, komfort i trwałość. Dzięki staraniom Bike Team zamienia się niesamowitym pojazdem, który jest w stanie poradzić sobie z wszelkimi przeszkodami i gleb.


Firma Corto: rowery. producent

Kraju, w którym nie było markę – Włochy, czy Rosja? To pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi ze względu na dość wytwórczych specjalistów tandemowych obu krajów. Ale jeśli zagłębić się w historię, okazuje się, niezaprzeczalny fakt – włoskie korzenie firmy. Został założony 5 lat temu. Producent daje gwarancję jakości, bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Marka rozwija się z roku na rok bardziej aktywnie, zwiększając ich wydajność dzięki skoordynowanej pracy zespołu konstruktorów i projektantów, którzy mieszkają we Włoszech iw Rosji.

innowacyjne technologie

Wiele zostało zrobione, aby poprawić konkurencyjność.

  • Zastosowanie stopów aluminium sprawia, że rowery trwały, lekki i idealny.
  • Proces formowania do wytwarzania rur ramy. Jest to skomplikowana operacja, która następnie umożliwia łatwe, wytrzymałości i trwałości tuszy. Specjaliści wynalazek Corto – rowery, które z konieczności są przedmiotem hydrodynamiczne i prasy do formowania. Procesy te są wykonywane w tym samym czasie do wzmocnienia ramy, co zwiększa sztywność i zmniejszenie ciężaru pojazdu.
  • Trójwymiarowe ramki systemu projektowania rury.
  • Zastosowanie stożkowej konstrukcji nośnych, dzięki któremu i zapewnia wygodę podczas jazdy. Łożyska te są doskonale poradzić sobie z dużym i intensywnego użytkowania.

Gama pojazdów

Producent opanował produkcję pojazdów dwukołowych do różnych celów:

  • Miejska odmiana Corto – rowery są przeznaczone do jazdy na Osiedli Ludzkich. Charakteryzują się one wzmocnionej konstrukcji obręczy koła, lekkiej ramy, widelec, wygaszanie drgań duże skrzydła, jak również hamulca zdumiewający. Najczęstszymi Pojazdy tego typu są model SKY i latawca.
  • Linia biegowe to samochód przeznaczony do jazdy w terenie górzystym, gotowy do pokonania wszelkich przeszkód i barier i wyposażone w sprzęt wysokiej jakości, takich jak załączniki. Środki z tej serii posiadają wysokiej jakości hamulce tarczowe z typu mechanicznego lub hydraulicznego. transportowy dwukołowy jest znakiem rozpoznawczym marki Corto. Rowery, z których zdjęcia są prezentowane w tym artykule wykazania ich niezawodności i funkcjonalności. Są one wyposażone w ramę 17 albo 19-calowe koła i 26, 27,5 lub 29 cali.
  • Study rowery szlak jest dość masywny wygląd i skupiła się na ekstremalnej jazdy na nartach. Pomimo wizualnej subtelności ramy, pojazd ma niesamowitą siłę. Rower widełki są wyposażone w ciągu 140 mm i regulowanym siedziskiem. Jaskrawym przykładem tego typu modeli rowerowych i działać SPY zbocza.
  • Pojazdy wyposażone są damskie z lekką ramą z anatomicznego położenia rury. Rowerowy wyposażony w przedni amortyzator, jakości transmisji i układ hamulcowy typu obręczy.
  • Linia dziecięca pojazdów tej marki skierowana jest do młodych miłośników aktywnego stylu życia i to miniaturowa wersja rowery dla dorosłych. Najbardziej popularne są modele Miki i Kiti które odpowiednio pozycjonować markę Corto.
  • Rower typu różni się od innych modeli jej zwartości, co jest ważne w ciasnych warunkach lub składane do transportu. Z reguły tego rodzaju czyny, rower górski.

opinii klientów. Główne wady i zalety

Dość popularny i rozpoznawalny w świecie marka Corto. Rowery, których opinie w większości są pozytywne, zasługują na uwagę i wielki szacunek. Zaletą tych pojazdów, które firma musi obejmować oszałamiający wygląd, niesamowity system hamowania, co pozwala błyskawicznie reagować na wszelkie nieprzewidziane sytuacje na drodze i gładkie przesuwanie.

Bez względu na drogę roweru nie stracić swój wygląd, żadna z części nie są skrzypi lub luźne. Na plus jest to niezbędne do przeprowadzenia kompaktowy, który wielokrotnie uratować swojego mistrza i pozwalają przewozić rower, nawet w środkach transportu publicznego.

Należy zauważyć, że podczas pracy na rowerze i są negatywne aspekty, które z pewnością będą musiały wziąć pod uwagę przed zakupem. Należą do nich ciężkie podnosząc, powolne przyspieszanie i niskiej jakości pedały materialnych, które są dość łatwo uszkodzić.