118 Shares 3951 views

Bergamont, rowery: prawdziwa niemiecka jakość

Dobre rowery były zawsze cenione, cenione i cenione. Wszystko dlatego, że zwykła śmieci jest zawsze bardzo dużo. Jeśli transport na dwóch kołach wygląda ładnie z zewnątrz, nie oznacza to, że jest on wysokiej jakości. Niezawodność jest najważniejszym parametrem dla rowerzystów. W każdej sytuacji rower nie powinien zawieść. W tym celu należy wybrać modele jakościowe i wartościowe. Bergamont, rowery, po prostu te, dla których w rzeczywistości kochają. Aby się z nimi zapoznać, zobaczmy, jakie są rowery, co to jest historia samej marki. Oferta firmy, plusy i minusy produktów są tutaj!


Historia Bergamont

Bergamont (rowery) – jest to stosunkowo młody weloblend, który w tak krótkim czasie zyskał dużą popularność. Jaka jest tajemnica? I to wszystko zaczęło się w 1993 r. W centrum dużego miasta w Hamburgu otwarto nowe warsztaty. Zajmowała się sprzedażą i naprawą rowerów. Wkrótce w warsztacie zaczęli gromadzić swoje modele. Od tego czasu możemy już ocenić powstanie nowej marki – Bergamont. Rowery były tak dobre, że natychmiast spodobały się mieszkańcom. Następnie firma zaczęła szybko rozwijać się. Motto firmy wygląda tak: produkujemy wysokiej jakości produkty dla każdego! Dzięki temu pozyskamy rowery w demokratycznych cenach.

Linia modelu Bergamont

Począwszy od naprawy rowerów firma przeniosła się na niezależną produkcję pojazdów dwukołowych. Teraz niemal wszędzie można zobaczyć ramki z logo tego przedsiębiorstwa. Bergamont (rowery) są różnego typu: autostrada, góry, miasto, turystyczne, dziecięce, rejsowe, a nawet rowery elektryczne. Oznacza to, że produkty są dość zróżnicowane. Co możemy powiedzieć o zakresie modeli! Najbardziej popularnymi są rowery górskie: hardtails i dwuczęściowe. Ponadto Bergamont produkuje rowery zarówno pierwszego, jak i drugiego typu. Nie można powiedzieć, który z nich jest bardziej popularny. Ale z pewnością można stwierdzić, że jakość konia żelaza jest bardzo dobra, ponieważ firma poważnie traktuje ich produkcję. Przed rozpoczęciem produkcji każdy element jest starannie modelowany w lokalnej szkole technicznej. Obliczają, jak zachowuje się w ekstremalnych warunkach. Każdy model po montażu przechodzi pewne testy i uruchomienie. Takie podejście umożliwia wytwarzanie bardzo wysokiej jakości i dobrych produktów, które są doceniane przez rowerzystów.

Rowery Bergamont: recenzje

Aby znaleźć co najmniej kilka negatywnych informacji zwrotnych pisanych producentowi tych rowerów, musisz ciężko pracować. Ci, którzy jeźdzą najbardziej przyjaznym dla środowiska transportem z Bergamont, twierdzą, że nigdy nie będą się rozstać z rowerem. I to prawda, trudno jest nie lubić bardzo wysokiej jakości roweru, który jest stosunkowo niedrogi.

To prawdziwa niemiecka jakość, którą konsumenci cenią produkty Bergamont (rowery). Cena produktu jest dość demokratyczna, więc każdy może ją kupić. Doskonały agregat z "Bergamont" można nabyć za 35-39 tysięcy rubli. Nic dziwnego, bo to motto firmy: wyprodukowanie dobrych rowerów dla każdego.

Zalety rowerów "Bergamont"

Główną zaletą "Bergamont" jest rama. Firma inwestuje ogromne kwoty w projektowanie i produkcję tej części roweru. Może dlatego nigdy nie łamią.

Specjalna powłoka ramy nie pozwala na pokrycie rdzą, co znacznie wydłuża żywotność elementu. Chroni również przed zarysowaniami i otarciem. Pozostałe elementy również służą długo. Wszystkie komponenty są wybierane przez firmę tak, aby były trwałe i niedrogie. Dlatego popularny rower wysokiej jakości jest sprzedawany, który zasługuje na powszechny szacunek.