246 Shares 4023 views

Co dotyczy stopa królika? Szczególne cechy maskotki

Jak starożytnych legend, maskotki to zawsze wielkie znaczenie dla ich właścicieli. Początkowo główny bohater w wielu wierzeń był zając, ale ostatecznie rozprzestrzeniać magiczne właściwości i królik.

wprowadzenie

Chociaż pierwsze wzmianki o Talizmany z częściami ciała tych zwierząt nie spotkałem bardziej starożytnych Celtów, którzy mieszkali przez kilka tysięcy lat przed naszą erą, rozprzestrzenianie wierzeniach starożytnych ludów jest bardzo szybki i zyskała ogromną popularność. Obecnie uważa się, że stopa królika przynosi szczęście, otwiera nowe horyzonty i przyczyniają się do pomyślnego rozwiązania wszystkich problemów, które mogą wyniknąć z jego właściciela. Najlepiej to urok powiesić na łańcuchu srebra lub innego metalu szlachetnego. Następnie, oprócz powyższych właściwości, właściciel maskoty dodawane i płodności, który ma królików i ich dzikich braci.

aplikacja

Jeśli stopa królika jest dołączony do buggy, to świetna ochrona przed chorobami, nędzy i nieszczęścia. Również ten amulet dać aktorów, którzy są na początku swojej kariery. Ten dar jest przyznawana po pierwszej premierze, ale nie musi nosić ze sobą przez cały czas. Najlepiej jest pozostawić maskotkę o makijaż, to inspiracja i pozytywny nastrój nie opuści aktora. Jeśli stopa królika znajduje się na łóżku nowożeńcy, jak przekonania utrzymać ich realizacja będzie wkrótce. Ponadto sprzyja długi życia rodzinnego i małżeńskiego szczęścia.

historia

Oczywiście, w takich mitach powinny być traktowane ze zdrowym sceptycyzmem, ale są one nie tylko w kulturze europejskiej, i, najprawdopodobniej, są zasadne. Po tym wszystkim, Chin narodowości, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Afryce, króliki są uważane za święte zwierzęta. W starożytnej Grecji, zając i jego brat zostali udomowionych zwierząt domowych Afrodyty. W Chinach uważa się, że królik Jade, która mieszka na powierzchni Księżyca, tolchot eliksiru nieśmiertelności, a jego ziemskie asystentów, aby pomóc mu w tym. Indianie Ameryki Północnej twierdzi, że te futrzane stwory pomagał im otworzyć ogień, i traktuje je z wielkim szacunkiem. Buddyści królik – symbol poświęcenia, bo starożytna legenda głosi, że ofiarował samego siebie jako pokarm dla tych, którzy cierpią. Jak widać z tych przykładów, kult tych uroczych stworzeń miało miejsce w ciągu tysięcy lat historii ludzkości.

zrobienie

Podczas wszystkich stóp Tym razem królika nie traci na znaczeniu, a jego wiara w cudowną moc zakorzenione w umysłach wielu ludzi. Jednak jej zastosowanie może mieć odwrotne skutki. Jeśli maskotka jest stracone, może to prowadzić do wypadków śmiertelnych. Dlatego królika foot – amulet, że trzeba go cenić. Tylko w tym przypadku będzie to miało korzystny wpływ na ich sytuację i spraw.

Izgotovlivaya maskotki, rozważyć kilka prostych zasad. Dlatego staramy się zrozumieć, że w każdej manipulacji wymaga stopy królika, jak sprawić, by ten oddział zgodnie ze wszystkimi ścisłych kanonów, które prezentowane są na niej:

  • Największą moc magiczna jest częścią ciała zwierzęcia, który został zabity przez srebrną kulą.
  • Po oddzieleniu królika praniu podstawy i cięcia zszyta z gwintem, dla futra koloru.
  • Następnie suszy się maskotka na zewnątrz.
  • Zachowuje swoje właściwości i nie pogarsza ze względu na fakt, że składa się on tylko z ścięgien. W związku z tym, stosowanie metod wypychanie pozostaje nieodebrane dla niego.

Po przeprowadzonej środki królika stóp może być używany zgodnie z jego przeznaczeniem.