292 Shares 4379 views

Jesień kapelusz z rękami z różnych materiałów

Przedszkola Wraz z nadejściem jesieni zawsze spędzić święta na cześć złotego wieku. Jesień kapelusz z rękami jest łatwe i może być doskonałym uzupełnieniem zależności dziecka. Ponadto będzie urządzić wnętrze jak rzemiosła. W jaki sposób można zbudować taki kapelusz?

Kapelusz na wakacje z odpadów

Aby piękne i twórcze kapelusz, używając nie tylko materiał twardy śmieci. Wziąć grubego kartonu i pokroić na okręgu o pożądanej średnicy. Następnie przygotować butelkę z tworzywa sztucznego, wyciąć dno i trzymać go mocno w środku okręgu. Okazuje wielkie puste. Sznurek owinąć słoika i pola kartonu kapturek (nie zapomni używać kleju do mocowania). Lepiej jest, jeśli ciąg jest jasny kolor. Moczyć go w bleach przed pracą.

Jak widać, kapelusz jesień z rękami jest łatwe. Teraz tylko dekoracja potrzebne. Tkaniny, wyciąć wiele kół o różnych rozmiarach, połączyć z nich kwiaty i ozdobić każdą kroplę w środku. Farba kapelusz z pojemnika (idealny złoty kolor farby). Weź sizal okład i rzemiosła w środku. Następnie przykleić kwiaty. Jesień kapelusz z rękami gotowymi.

Jak zrobić koronę strój upadku?

Kolejny piękny kapelusz można zrobić samodzielnie. Jednak stworzenie rzemiosła będzie musiał wywierać więcej wysiłku.

Rysować różne liści na kartonie i wyciąć je z szablonów. Teraz przygotowujemy żadnych abażurami pomarańczy i wyciąć z niego dwa półkola. Wielkości muszą być skorelowane z najwyższym wzór z liści jesienią.

Na jednym z półkola przerysować arkusz, drugi – nałożyć Sintepon. Drugi półokrąg jest umieszczony na górze i uszyć je razem. Za pomocą maszyny do szycia i nici przedstawiają linie czarne (smugi) na powierzchni liścia. Z tego doskonałego podejścia szew „zygzaka”.

Teraz wycięty kontur blachy. Robimy tylko kilka liści. Podstawą korony wycięte z poripleksa i pokryte żółtą ściereczki. Ta jesień kapelusz z rąk nie jest zbyt szybko, ale dokładnie tak samo jak wszystkich obecnych na festiwalu. Powrót do pracy: schować dolną i górną część pasującego korona kolorowych koronek i dołączyć go do liści. Praca jest zakończona!

Jesień Hat: siekać własne ręce z liści klonu

Aby utworzyć twórczej nakrycia głowy będzie potrzeba dużo liści prawdziwy klon, około trzysta sztuk.

Aby rozpocząć sortowania listowie przez rozmiar: największe zapotrzebowanie na korony, małe – na polach, a środkowe liście są głównym „obszar roboczy”. Nie zapominaj, że potrzeba tkania liści z długimi ogonami.

Wycinki są cięte pod ostrym kątem. Pierwsza duża arkuszy składa się na pół, przebić ostrymi ogona drugiej dużej arkusza. Każda strona jakby „szyje” poprzednie. Rezultatem jest okrąg. Kotwienia na krawędziach złożony arkusz. Tworzą boiska. A bez tego pięknego kapelusza można dodatkowo ozdobić jagody jarzębina. Ruszyć jesienią hat-Hack który uzupełnia każde wnętrze. Ich własne ręce, aby stworzyć interesujący nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Co można ozdobić jesień kapelusz?

Jeśli zdecydujesz się zrobić i łatwiejsze do cięcia zwykłe kartonowe cylinder, trzeba będzie ją ozdobić. Co może być stosowany jako ozdoba na jesień nakryciu głowy? W pierwszej kolejności będą robić, oczywiście, jarzębiny gałęzie, suszone liście i kwiaty, pąki i żołędzie. Jeśli nie chcesz korzystać z materiału naturalnego, a następnie zrobić jesienne liście i kwiaty w technice Quilling, tie dekoracji za pomocą haka lub szprychy używać kupione w sklepie sztuczne kwiaty, filc, sizal, taśmę. Wszystko to jest organicznie pasuje do motywów jesiennych.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić jesień kapelusz z rękami. Obejmują wyobraźnię i tworzą ze swoimi dziećmi!