280 Shares 6775 views

Aplikacja „Jeż” z kolorowego papieru: jak zrobić?

Jeśli twoje dziecko lubi wycinać i panele kleju z kartonu lub kolorowe puste, aplikacja „Jeż” z kolorowego papieru dokładnie jak on. Zaproponuj druk pasty na cięcie lub narysowanych części wzoru lub elementów niezależnie wykonać, na przykład, w dziedzinie, lub jakiegokolwiek innego Quilling.

Materiały i narzędzia

Że dziecko okazało piękny aplikacja „jeż” z kolorowego papieru, należy przygotować następujące elementy:

 • Podstawą rzemiosła, takich jak barwne kartonu;
 • szablon jeż obraz (rysunek lub naturalnej);
 • Papier kolorowy (normalne dla kreatywności dzieci lub falista);
 • nożyce (ewentualnie z ukształtowanymi ostrzami);
 • klej.

Jeśli zadanie ma wykonać małe dziecko, wszystkie elementy pracy jest przygotowanie osoby dorosłej. Starsze dzieci mogą być określone przez krąg wzornik zarysie i cięcia obrabianego niezależnie. Zatem trzeba zaplanować działalność zgodnie z wiekiem dziecka.

Jak zrobić jeż aplikacja wzór

Najprostszym rozwiązaniem dla kreatywności dzieci – klejenie modelu. Sekwencja stawu z kreatywności dzieciaka jest następujący:

 1. Znajdź odpowiedni obraz w Internecie. To powinno być proste, ale kolor jest lepszy specjalnie zaprojektowane do wykonywania takiej pracy.
 2. preform druku.
 3. Draw lub drukować i konturu wizerunku wzór na arkuszu, który będzie przyklejony części.
 4. Wycięte z pierwszego arkusza wszystkich wymaganych przedmiotu. Tak samo jest łatwe do wykonania i arkusze kolorowego papieru, jeśli wydrukować szablon nie powiodło się.
 5. Zamocować elementy kolejno na podłoże. Jeśli obraz jest wydrukowany na cienkim papierze, to lepiej jest użyć kija kleju do papieru nie zmoknąć i nie jest zdeformowany, a farba przypadkowo płynęła.

Aplikacja „Jeż” z kolorowego papieru można ładnie oprawione w ramy. Jeśli nie jest drewno, szkło (jest to najlepsze rozwiązanie dla płaskich), zastosowanie dodatkowego arkusza kartonu lub papieru, biały, brąz lub inne odpowiednie kolory powiększeniu. Przykleić na wierzchu wykonanej pracy. W razie potrzeby, arkusz nie korzystać z których każdy może być pocięte na paski. Przyklej je do przedniej lub tylnej stronie arkusza.

Aplikacja „Jeż w lesie jesienią"

Bardzo nietypowy panel jest łatwe do uzyskania za pomocą efektu trójwymiarowego lub tłoczone. Opcje dla produkcji części trójwymiarowych może sugerować kilka. Na przykład, wystarczy wyciąć kilka okrążeń z papieru falistego, układać je jeden na drugim i trzymać w środku i pokroić na obwodzie wszystkich wykrojów frędzle sklejonych we właściwym miejscu fundamentów.

Aplikacja „Jeż w lesie jesienią” będzie dobrze wyglądać z elementami Quilling. W ten sposób łatwo zmontować jako powłoki powierzchniowej głównego bohatera i uczynić środowisko – drzew, liście, grzyby. Praca odbywa się w następujący sposób:

 1. Pociąć kolorowy (korzystnie dwustronne) papieru w paski o szerokości około 5 mm.
 2. Twist z nich gęsty obrabiany za pomocą wykałaczki (lub specjalnych narzędzi). Zostaw szczegóły lekko rozluźnić napięte. Wolny koniec paska kleju do poprzedniej warstwy. Wytworzeniem pożądanej konfiguracji formy wstępnej.
 3. Aby wszystkie szczegóły.
 4. Trzymać je blisko siebie lub oddalone.

Jak zrobić trójwymiarową aplikacja

Innym sposobem na ulgę jeża, co następuje:

 1. Wytnij prostokąt z kolorowego papieru.
 2. Krotnie pusty w postaci mieszka, wstępnie rysowanie linii miarki ołówek linie zagięcia usytuowane w tej samej odległości;
 3. Cut rogu założonymi mieszków.
 4. Rozwiń element. Po stronie, gdzie ścięty narożnik, uzyskać piękne zęby.
 5. Trzymać obrabiany przedmiot na podstawie w tym miejscu, gdzie powinna być warstwa jeża.

Zastosowanie papieru falistego

Innym Jasny jesień aplikacja „Jeż” mogą być wykonane z tego przyjemna w dotyku i zróżnicowane w kolorze materiału. Sekwencja działania jest następujący:

 1. Weź arkusz kartonu, który będzie wklejać elementy i narysuj na niej kontury rzekomych obiektów (na jeża, a jeśli to konieczne, inne – grzyby, drzewa, itp …).
 2. Zrobić matryce wykrojów z papieru lub kartonu do nich prześledzić kontury blachy falistej. Jest to szczególnie ważne podczas pracy z zorganizowanej grupie.
 3. Cięte na profilowanych matryc papieru odpowiednie barwy pożądane preform.
 4. Przyklej je na wyciągnięcie ręki. W ten wariant jest lepszy w użyciu klej w sztyfcie, aby nie pozostawić ślad na papierze i że nie zmoknąć.
 5. Kawałek czarnym, szarym lub brązowym papierze o szerokości pasma 1 do 2 cm w zależności od rozmiaru jeża.
 6. Nożyczki zrobić nacięcia wzdłuż jednego z dłuższych boków uzyskanego taśmie.
 7. Teraz można po prostu trzymać przygotowana „Igły” warstw na jeża, który powinien być jego kłujący płaszcz. Jeśli dziecko ma wystarczająco dużo cierpliwości lub dorośli są chętni do pomocy, trzeba wstępnie wkręca każdy mały „igły” na wykałaczką lub kawałek drutu tak, aby utworzyć sypkiego skręconą szczegół, jak prawdziwy igły. Więc jeż będzie bardziej naturalny i realistyczny, ale to zajmie więcej czasu na taką pracę. Ta opcja jest bardziej odpowiednie dla młodszych uczniów, którzy wystarczająco wytrwale.

Zatem wniosek „Jeż” z kolorowego papieru mogą być wykonane przy użyciu różnych klas, a nawet materiał preform. Wybierz opcję, która jest najłatwiejszy, czy zainteresowany pracą dla Twojego dziecka.