170 Shares 4707 views

HTC Nexus Tablet 9 32Gb LTE: przegląd, opis i opinie właścicieli

Smartfon i tablet Nexus naraz zrobił dużo hałasu na rynku telefonii komórkowej. Chodzi o to, że urządzenia te zostały wydane pod auspicjami Google, co pozwala im uzyskać najbardziej zaawansowane oprogramowanie. Ponadto, same gadżety uwalniane są dość dobrze znanych producentów, które wyraźnie sprawia im większą jakość w oczach nabywców. Oraz stosunek ceny do jakości i poziomu funkcjonowania urządzenia jest wyraźnie po ich stronie – przynajmniej ten potwierdza opinie o Nexusie 5 i 7.


Oczywiście, linia kontynuuje. Stosunkowo niedawno , Google ogłosił rozpoczęcie następnego modelu o tej samej nazwie z podanym. Ten HTC Nexus 9. tytułem mogą być zrozumiałe, że dla producenta zaangażowane w produkcji urządzenia.

Dowiedz się więcej o nowym produkcie, przeczytaj ten artykuł.

Ogólne wrażenie

Zaczynamy od informacji o urządzeniu w ogóle. Warto zauważyć, choćby dlatego, że wydała pierwszą aktualizację do systemu Android 5.0 operacyjny. Oznacza to zupełnie inne podejście do projektowania, które możemy zobaczyć na przykładzie HTC Nexus 9. Nie ma tradycyjnych „androidovskih” czarne tła – wszystko odbywa się na „raczej” epplovskih gradientów tonem lekkiej.

A ponieważ uruchomienie devaysa zbiegła się z prezentacją nowego systemu operacyjnego, nie jest zaskakujące, że deweloperzy pracowali na to dość trudne, wyposażając płytę do maksimum.

Z drugiej strony, za jakość trzeba płacić. To jasno wynika z faktu, że wiele (prawie dwukrotnie) podniósł cenę bazową nowego HTC Google Nexus 9. W związku z tym tabletem jest teraz ledwie „budżet” – to kosztuje $ 400 jest prawie za cenę iPad Air.

Wraz ze smartfonem

Równolegle z linią PC tabletka „Nexus” rozszerzył i 6. Model przedstawiony w formie smartphone. Jej uwolnienie był zaangażowany w Motoroli, a telefon stał się prawdziwym „dziedzicem” poprzedniego komórkowego – Nexus 5.

Korzystając z tego urządzenia w ramach niniejszego artykułu, nie pamiętam przez przypadek. On, wraz z tabletem, opisaliśmy to faktycznie nowa generacja gadżetów z Google i renomowanych producentów, które produkują urządzenia, które różnią się wszechstronność, jakość i wysoką cenę za mało.

Mamy jednak odrzucić negatywne cechy modeli i opisać tablet HTC Nexus 9, jak to jest.

Zaczynając z pudełka …

Spotkanie z nowym urządzeniem przenośnym dla każdego klienta zaczyna się od okna. Jest to pewnego rodzaju wizytówka tabletem lub smartfonem. Pamiętamy, że Nexus 7 wyposażony jest nijaki prostokątnego pudełka bez tworzenia wrażenia devayse wewnątrz. W przypadku „nine” rzeczy są różne – projektanci postanowili udać się do eksperymentu i obecnego opakowania z zaokrąglonymi krawędziami.

Szczerze mówiąc, ta opcja wygląda ciekawe i nietypowe – Naprawdę chcesz wiedzieć, co kryje się w środku. A kolor nowego systemu operacyjnego Android Wszystko podejście pakiet 5,0, jak to zrobiono w jasnych kolorach.

projekt

Pomimo faktu, że powłoka jest „Android” jest urządzony w stylu iOS, w konstrukcji urządzenia nie ma nic, co by przypominać iPad Mini. W tabletce tylna pokrywa jest wykonana z matowego białego tworzywa sztucznego, który jest miły w dłoni. Na to, jak w przypadku drugiej generacji Nexus 7 napisem pyszni firma – nazwa linii urządzeń.

Po więcej twierdza panele boczne wykonane są z blach, co oczywiście sprawia, że bardziej opłaca się eksploatacja na tle „Siedem”, która, jak wiemy, użytkownicy zauważyli chipsy i pęknięcia na bokach.

pokaz

HTC Nexus 9 większą niż ekran poprzedniej generacji, przekątna 8,9 cala. Oczywiście, jest to prawdziwy kompromis, który pozwala osiągnąć dwa cele: wprowadzenie gadżet z dużym ekranem i nie sprawiają, że ciało tabletka nadmiernie duża. Z drugiej strony, produkujących podobny produkt, Google tworzy oczywiście iPad Mini konkurent C o tych samych wymiarach.

Urządzenie wyświetlające jest pokryta specjalną ochronnej goryl szkła 3, która, jak wspomniano w niniejszym opisie, pozwala chronić wewnętrzną część ekranu przed uderzeniami, zadrapania i odpryskiwania. Oczywiście, referencje od tych, którzy już z tabletu korzysta powierzchni wyświetlacza, zaprzeczyć. Nawet to rozwiązanie nie działa w niektórych sytuacjach, więc nie należy na niej polegać.

HTC Nexus rozdzielczości 9 ekranu jest przez 1536 (2048, które ze względu na wielkość, wytwarza gęstość pikseli 281 na cal). Może numerycznie wielu użytkowników nie może oznaczać wszystko, ale w praktyce te opcje pozwalają zapewnić pełną gamę transmisji kolorów, a także pokazując precyzyjnej obraz. Ta tabletka nadaje się zarówno do czytania i do oglądania filmów i kolorowe gry.

edytor

Jeśli porównamy Nexus Tablet HTC 9 (LTE) z innymi urządzeniami, które można wymienić jego wysoką wydajność. Osiąga się to ze względu na ilość pamięci RAM 2 GB i dużej szybkości taktowania 2,3 GHz (2 jąder). Dla porównania – na Nexus 7 był procesor 4-rdzenia o częstotliwości 1,6 GHz. Oczywiście, twórcy udało się „serce” tabletki mocniejszy, to jest, oczywiście, wyświetli pozytywny wpływ na jego wydajność.

W codziennej pracy z dużą mocą to łatwo zauważyć devaysa – HTC Nexus 9 jest bardzo łatwy do gry żadnych gier w najwyższej jakości. Inną rzeczą jest to, że teraz, zgodnie z ekspertami z wielu opinii na temat tego modelu, na rynku po prostu nie mają zastosowania, które rzeczywiście mogą pobrać procesor. W związku z tym, że jest to możliwe, na tym etapie rozwoju branży gier, takich zdolności jest nadmierne.

bateria

Pomimo wysokiej wydajności, urządzenie posiada również wystarczający poziom autonomii. Osiąga się to przede wszystkim dzięki baterii, która jest równa pojemności 6700 mAh. Po drugie – możemy mówić o optymalizacji przepływu ładunku, a tym samym znacząco przedłużyć czas pracy.

Z praktyki urządzenie trwa około 9 godzin wysokim poziomie obciążenia (przynajmniej, jest zgodnie z zaleceniami producenta). Jeśli uważasz, że opinie, tablet jest zwykle w stanie „rozciągnąć” 1,5-2 dni na jednym ładowaniu. Jest to dość dobry wskaźnik dla Android urządzeń.

kamera

Pamiętamy, że na Nexusie 7, pierwsza generacja została zainstalowana 5-megapikselowy aparat bez lampy błyskowej, która wykazała mierne strzały. W zasadzie w przypadku dziewiątym modelem niewiele zmieniło.

Na HTC Google Nexus 9 zainstalowano 8-megapikselowy aparat, który pochodzi z lampą błyskową LED. Ten ostatni daje pewną poprawę koloru w tworzeniu obrazów w słabym świetle, ale nie ratować sytuację jako całości.

Jak pokazują badania, koncentruje się w komorze tablet współpracuje z wyraźnym opóźnieniem, nie dając możliwość dokonania dość wyraźne zdjęcia. Ponadto, czasami złe przeniesiona kolory na zdjęciach.

Jednakże, jak wskazano przez informacje zwrotne od użytkowników, niewielu korzysta z komputera typu tablet do tworzenia obrazów, więc nikt nie spodziewa się, że zdjęcia są wysokiej jakości.

System operacyjny

Jak już wspomniano, urządzenie stoi nowy (w czasie rozwoju devaysa) systemu operacyjnego Android 5.0 Lollipop. Pod wieloma względami różni się od poprzedniej wersji (KitKat) interfejs projektowania problemu. Co do struktury logicznej (menu ustawień i innych), z tego punktu widzenia, zmiany nie są przestrzegane.

Teraz HTC Nexus 9 (LTE) stał się podobny do produktów na iOS z powodu nowej blokady ekranu i klawiatury.

Jak dla wygody pracy z nowym OS, tutaj opinie rozchodzą. Niektórzy twierdzą, że prowadzony na wersji 5 ma stać się łatwiejsze dzięki bardziej intuicyjnej organizacji. Inni mówią, niestabilność nowego systemu operacyjnego i podkreślają potrzebę zrobienia cofnięcia do poprzedniej wersji.

Oceny braki

Dla pełniejszego zrozumienia urządzenia, w tym artykule, należy podać co najmniej podsumowanie informacji, o którym recenzji opuścić HTC Google Nexus 9. nabywców, co najmniej, więc przynajmniej móc bardziej obiektywnie zrozumieć, że w manifestach tym urządzeniu.

Oczywiście, większość wszystkich zaleceń jest dodatni. Kupujący docenią urządzenie, chwalić go za cnoty, że mamy wymienionych powyżej. Jednocześnie jesteśmy zainteresowani, a HTC Nexus 9 słabość (32GB LTE). Dlatego staramy się zidentyfikować braki w tabletce, w oparciu o to, co ludzie piszą.

Przede wszystkim, to jest, oczywiście, cena. Tak, urządzenie jest bardzo dobry stosunek ceny do jakości, ale dlatego, że koszt nie jest znacznie różni się od iPada, użytkownicy często można dokonać wyboru na korzyść tego ostatniego. Kolejne osoby niekorzystne nazwać pracą klawiszy regulacji głośności na panelu bocznym. Zalecenia zauważyć, że podczas korzystania z urządzenia można zobaczyć w nawigacji złożoność za pomocą tych przycisków, ponieważ są one trudne do uzyskania. Ponadto, jest to bardzo trudne do zrozumienia, gdy zostanie naciśnięty.

Inna wada płyty grzewczej może być obliczona. Nie był krytyczny – palce podczas pracy, oczywiście, nie wypalił. Niemniej jednak zdarza się, ze względu na konieczność przeprowadzenia konwersji grafiki z gry lub programu, który jest uruchomiony w taki sposób, aby dopasować rozmiar ekranu tabletu. Jak już wspomniano, wszystkie z winy niestandardowym rozmiar. A ponieważ konwersja jest przeprowadzana przez które odbywa się na większą liczbę procesów, oraz (często) jakość grafiki jest stracone. Inne uwagi o pracy HTC Nexus 9 tabletki (32GB LTE), w lewo co najmniej kilku użytkowników, nie możemy zidentyfikować.

wniosek

W tym artykule opiszemy co można zadowolić kupującego nowej generacji Nexus dziewiąty. Warto zauważyć, że urządzenie jest zwolniony z kilku ulepszeń (w porównaniu z modelem serii 7), przy czym płyta można nazwać bardziej dokładna. Braki to wyraźnie mniej, ale jeden z nich (cenę) może być poważną przeszkodą na drodze do kupującego do zakupu „Nexus”.

Cóż, możliwe, że jak może, HTC Nexus 9 (32GB) stał się sensacją w świecie elektroniki, której oczekuje się wszystko wyjście. W związku z tym, należy po prostu poczekać, aby zobaczyć, jak dobrze model będzie sprzedawany, i czy będzie się spodziewać, aby Google i HTC sukcesu. Biorąc pod uwagę jakość urządzenia, jego konstrukcji i funkcjonalności, możemy stwierdzić, że jest to naprawdę stały się popularne na całym świecie.