708 Shares 7097 views

Insulina w kulturystyce

Nikt nie wątpi w to, że insulina jest wytwarzana w rodzaju budowy ciała z uczuciem, zmieniła się radykalnie, jeśli nie filozofia tego sportu, to przynajmniej, metody i technologie formowania masy mięśniowej dokładnie. Od połowy lat 90. ubiegłego wieku, lek ten stał się szeroko i aktywnie wykorzystywane w połączeniu ze steroidami, różne hormony wzrostu, IGF-1, i tak dalej.


Natury Insulina jest hormonem peptydowym, który jest produkowany przez trzustkę w naturalnych warunkach. Według badań, na dzień w normalnym, zdrowym organizmie musi być generowane około 1,5 mg. Należy rozumieć, że hormon, w rzeczywistości, jest bardzo ważnym elementem dla organizmu, ponieważ zapewnia transfer ważnych składników odżywczych z przewodu pokarmowego do komórek, głównie glukozy. Między innymi, insulina bierze udział w porównaniu do procesów anabolicznych w komórkach mięśniowych, co zapobiega niszczeniu tkanki mięśniowej, to znaczy, jest w rzeczywistości antykatabolikiem hormonów.

Sportowcy insulina kulturystyka podjęte przez wstrzyknięcie w celu zwiększenia masy mięśniowej. W praktyce wśród profesjonalistów i amatorów spełnia dwie metody wykorzystania takiego leku jak insulina, celach anabolicznych. Pierwszym z nich jest konieczność wstrzyknięcia preparatu bezpośrednio rano na czczo na pół godziny przed pierwszym posiłkiem. Właściwie to czas ekspozycji jest wymagany do uzyskania maksymalnego stężenia w organizmie hormonu wzrostu. Jeśli mówimy o drugiej metody, to jest, w przeciwieństwie do pierwszego, wymaga wprowadzenia insuliny w organizmie po posiłku w celu zapewnienia jego pełnej asymilacji. Oczywiście, pierwsza metoda jest skuteczna w większym stopniu poprzez zwiększenie uwalniania hormonu wzrostu, ale jednocześnie znacznie bardziej ryzykowne, ponieważ możliwe jest tzw przedawkowanie insuliny, prowokując najsilniejszy hipoglikemii. Naturalnie, medyczne opracowane normą otrzymaniu takiego leku jak insulina, kulturystyka z wyraźnych zaleceń biorąc pod uwagę masę parametrów, ale nie do pomyłki w obliczeniach, jest możliwe do zastosowania minimalnej dawce 20 U, który całkowicie eliminuje ryzyko wystąpienia ciężkiej hipoglikemii. Jednak sytuacja ta nie jest wystarczająco otwarte, tak zwane kanały są membranowy dla otrzymania potrzebnych produktów spożywczych. Należy uznać, że anaboliczne działanie insuliny na organizm człowieka w takiej sytuacji, z oczywistych względów, mniej wyraźne.

Nowoczesny przemysł farmaceutyczny, istnieje wiele odmian insuliny. Dyskusja o tym, jak insulina jest najlepsze dla sportowców, którzy starają się zwiększyć swoją masę mięśniową, jest możliwe przez dłuższy czas, może to wymagać oddzielnego artykułu, jedyną rzeczą, którą musisz zrozumieć: wpływ leku trwa około 6 godzin. W tym przypadku, w każdej chwili możliwe powtarzane hipoglikemii, co w pewnym stopniu może być niebezpieczne. Z tego powodu należy koniecznie posiadać pewną ilość węglowodanów żywności, zdolność do zniesienia stanu nadmiernego hipoglikemii. Należy rozumieć, że obecny stan przestać całkowicie niemożliwe, jest całkowicie odmienny sens stracił odbiór przystanków insulinę wystąpić, ponieważ uwalnianie hormonu wzrostu, który w rzeczywistości jest celem samym w sobie.

W każdym razie przyjmować insulinę w kulturystyce, podobnie jak w innych dziedzinach działalności ludzkiej, konieczne jest jedynie pod nadzorem specjalistów, a dopiero po konsultacji z nimi.