682 Shares 4521 views

Woody wypełniacz dla kotów: cechy, zalety, sposób stosowania

Najbardziej popularne i ukochane koty i ich właściciele to wypełniacz drewna. Popyt na ten produkt ze względu na jego przystępną cenę, łatwość stosowania i skuteczności. Wypełniacz doskonale pochłania zapachy, i dlatego, że dom, w którym żyją zwierzęta futrzane nie odczuje żadnego nieprzyjemnego zapachu. Koty są tak usytuowane, że podoba im się w swoich półek była jakaś substancja, w której łatwo byłoby wykopać dziurę. Ponadto zawartość toalety jest zobowiązany do jak małe zwierzątko. Typowo, taki wypełniacz jak wszystkich zwierząt, bez wyjątku. Ich właściciele są również zadowoleni z gatunków drewna.

Rodzaje drewna wypełniaczy

Drewno żwirek jest dwóch odmianach: chłonnych i grudek. Pierwszy przykład – to granulki wykonane z prasowanego drewna pokruszonego i zgnilizny, retencja zapach jest doskonały i chłonny. Wysokim wypełniacz wykonany z drewna sosnowego, świerkowego i bez stosowania jakichkolwiek dodatków. Takie kompozycje mają właściwości antyseptyczne. Niektóre firmy używają drewna zamiast muszli z orzechami. Poprzez wprowadzenie innowacyjnych technologii w produkcji granulek wypełniających uzyskanych kosztem tanich, przyjaznych dla środowiska i nie powodują alergii.

Drugi rodzaj wypełniacza (guzki) różni się zasadniczo od postaci wykonania z absorbenta. W przypadku poprzedniego przykładu wykonania pochłania wilgoć wlać granulek, a następnie za pomocą tego rodzaju wypełniacza tworzy się brył. Jest on wytwarzany w miejscu, w którym w stanie mokrym. Ten guzek powinien być usunięty z podajnika.

Jak stosować wypełniacz

Wypełniacz drzewiastych zazwyczaj wlewa się około trzy warstwy centymetr kuwecie. Taka ilość jest wymagana dla zwykłego głębokim WC. Jeśli przystawka jest wyposażona w siatkę, to jest możliwe, aby zmniejszyć warstwę do jednego centymetra. Gdy nie są stałe odchody, należy je usunąć za pomocą specjalnego noża. Jeśli zaczniesz odczuwać występowanie nieprzyjemnego zapachu, wskazane jest, aby zastąpić wypełniacz całkowicie. Aby kot lub kot był bardziej komfortowo chodzić w zasobniku, warto za każdym razem po tym, jak całkowicie wyrzucony wypełniacz, myć toalety z bieżącą wodą z mydłem.

Korzyści z wypełniaczem z drewna

Drewno Wypełniacze do toalety koty mają tylko jedną wadę: oni trzymać łapy i sierść zwierząt. Te opiłki pet dalszych spreadów w całym mieszkaniu. Pozostałe elementy zawierają pewne zalety. a mianowicie:

  • różne sorbenty idealne właściwości;
  • mogą być usuwane przez układ kanalizacyjny w małych porcjach;
  • przyjemny zapach świerkowych gałęzi przyciąga zwierzęta i cieszyć właścicieli;
  • Substancja odpowiednie osoby w każdym wieku;
  • produkty przyjazne dla środowiska;
  • znaleźć wypełniacz nie będzie trudne, ponieważ jest w zakresie każdym sklepie, który sprzedaje materiały eksploatacyjne;
  • produkt charakteryzuje właściwości antyseptyczne i zapobiega rozmnażaniu się bakterii;
  • Wypełniacz drewno zachowuje przez długi czas nieprzyjemny zapach;
  • kompozycja nie powodować reakcje alergiczne po spożyciu i żołądka zwierzę nie powoduje żadnych problemów;
  • Jedno opakowanie wystarczająco dużo pieniędzy na dłuższy czas.

Ponadto wypełniacz stosowany przez całkowicie zdrowe zwierzę może być stosowany jako nawóz po wstępnym kompostowania. Takie środki mogą być wykorzystane dla gryzoni, które jedzą go z wielką przyjemnością.

Wypełniacz „Czyste nogi”

Nowoczesne krajowy rynek oferuje zróżnicowany wybór wypełniaczy drewna, produkowane przez wielu producentów. Najbardziej udany był marką „Nogi netto”. „Czyste nogi” – wypełniające drewna, który jest produkowany z myślą o ułatwienie życia dla ludzi, którzy osiedlili się w swoich domach psy i koty. Dzięki specjalnych badań stwierdzono, że produktem tej etykiety mogą być eksploatowane przez cały rok. Nie ma potrzeby regularnej wymiany zawartości zasobnika. Ważne jest tylko, aby usunąć zanieczyszczenia.

Jest to niezwykle lukratywny wypełniacz. Jednym z jego paczki całkowicie zastępuje cztery inny produkt opakowaniowy marki. Ze względu na fakt, że odchody nie są w kontakcie z powietrzem, to wypełniacz eliminuje zapach studnię.

Wybierz funkcje

zakupiono wypełniacz nie lubić nie tylko kota, ale w rzeczywistości jego właściciela. Jeśli tak się stanie, to oznacza, że zakupione produkty niskiej jakości. Tani wypełniacz nie zachowuje zapach, nie wchłania wilgoci i rozkłada się szybko.

Dlatego zakup konkretnego pojazdu, należy zwrócić uwagę na pakiet siły i dobrze analizować informacje na temat składu produktu. Jeżeli towary są szanujący markę, etykieta wskazuje, jakie elementy składają się, co wskaźnik wilgotności absorbuje i jakie zwierzęta są rozwinięte. Jeśli pakiet zawiera wszystkie dane, można łatwo nabyć pojazd.

Opinie ludzi w stosunku do wypełniacza

Drewno opinii wypełniacz kotów już dawno otrzymał wspaniałe. Właściciele, którzy próbowali go użyć raz, nie chce kupować żadnych innych opcji. Zwłaszcza, że skład drewna nie jest tylko dorosłe koty i koty, ale również małe kocięta. W związku z tym, że nie za każdym razem się głowią nad czym wypełnić tacę zwierząt jest konieczne.

Właściciele zwierząt futerkowych w jednym głosem mówią, że przyjemność z użyciem wypełniacza drewna są nie tylko oni, ale same zwierzęta. Najnowsze chętnie pójść na tacce wypełnionej drewnem.