82 Shares 5113 views

Ile żywo fretki – mity i rzeczywistość

Wszelkie mieszkaniec wsi słowa „fretki” mówi tomy. Las tchórz – burza ptaki leśne i kury, najbliższego krewnego z sable, genialny przedstawiciel oderwania łasica. A jednak, to zwierzę zostało udomowione i hodowane w Europie jeszcze przed masowym pojawieniem się w jej kotów.


fretki ręczne rzadkością w Rosji, ale tam rozmnażać. Mają dobrą inteligencję. Są one łatwo oswoić, bardzo czuły, nie gryzie. Jednak fretka każdy wieśniak może powiedzieć wiele opowieści. Uważa się, że to zwierzę jest agresywne, nie spocznie, dopóki nie udusić wszystkie kury dostał w kurniku.

Są śmierdzący. Jest to druga legenda. Raz w kurniku, to niech taki smród, że same kury spadają z okonia. W rzeczywistości, udomowione fretki od najdawniejszych czasów ludzie stosowany do zabijania gryzoni. Przyciąga ich nawet do polowania na króliki. Oni boją się czegoś, może naprawdę dać zapach. Ale nie był wystarczająco silny, aby dusić kury z dala!

Życie na łonie natury

Mężczyźni w przyrodzie naprawdę dość agresywne. Dlatego w hodowli ras krajowych zostały wybrane najbardziej czułe i posłusznych zwierząt. Ze względu na zapach, który jest nadal widoczny, najlepiej mężczyzna wykastrowane. Dzikie zwierzę, prawdopodobnie już dawno sprzedane w skale z domu, nawet ustawić różne chromosomy. Ile fretki żyją w naturze? Dzikie życie w przyrodzie, tylko dwa lub trzy lata, jest to spowodowane różnymi niebezpieczeństwami, jakie napotykają tego zwierzęcia na każdym kroku.

Życie w domu

Ile fretki mieszkają w domu? Takie zwierzę jest już tak stracił umiejętności istnienia w przyrodzie, nie mieszka tam lat. Jednak przy dobrej opieki żyje od 5 do 8 lat. Ale są przypadki, w których mieszkały w domu fretki 10, 12 lub nawet 15 lat. Ale, że żył tak, trzeba będzie ciężko pracować, z dużą ilością czasu jego odżywianie, zdrowie i bezpieczeństwo.

Zawartość w domu

Nawet udomowione zwierzę nadal jest drapieżnikiem. Tak, jak wiele fretki mieszkają w domu, tyle czasu będą musiały mięsa, drobiu, ryb i owadów. Tak, mogą być karmione specjalną suchą karmę, ale po prostu trzeba przynajmniej od czasu do czasu jeść dużo mięsa surowego. Tylko trzeba uważać, aby dać im rybę. Nadaje makrela, flądra, pstrąg, dorsz. Dobry pomysł, aby dać kilka razy w tygodniu, przepiórki jaj. Nie trzeba przypominać, że wszystkie jedzenie powinno być surowe, gotowane mięso boli tylko zwierzęta. Duży wpływ na żywotność fretki krajowym bezpieczne zawartości. To jest tak mobilny, dociekliwy i ciekawy, co kot je nawet blisko do dostarczania.

Ile żywo fretki, utrzymując je w klatkach? Jak długo to nie można zrobić. Ta wolność miłujących zwierzę lub uderet z niego jak najszybciej, lub dokonać zwolnić go lub umrzeć z nudów. Fretki żyją w domu, mieszkaniu, i tak będzie cały czas starając się uciec od niego. Dla życia małych zwierząt kolorze ogrzewa loggię lub jednego pokoju lub całego mieszkania. A jeśli używasz całą tę samą komórkę, to musi być bardzo duża. Powinien on być umieszczony dom, schronienie, tace, miski, zabawki. Te ostatnie powinny być stosowane przez cały czas, jak wiele fretki mieszkają w domu, ale w żadnym wypadku nie futro, że zwierzę jest po prostu połknął wzburzyć i syntetyki, a nawet chore. To powinno być wytrzymałe grube zabawki z lateksu. I jeszcze trzeba drabiny, hamaki, huśtawki i inne zabawy dla tej rozbrykany małego zwierzęcia. W przeciwnym razie, będzie zabawiać wiele mebli, sprzętów i wszystkiego, do którego dostanie.