326 Shares 9172 views

Jak tkać Bombki z nici z nazwy? Tkania osnowy i obwód

Piękne i wdzięczne bransoletki tkane nici, już dawno przestał być znakiem hipisów i stał się nowoczesny stylowe akcesoria. Szczególnie popularne są wśród młodzieży. Ponadto jest to ładne dekoracje, ale również fascynujący proces. Dlatego konieczne jest rozważenie, w jaki splot Bombki nici z nazwy.


Materiały i narzędzia

Wyplatania nie potrzebują specjalnych urządzeń wystarczy szpilki odległości kilku krawieckich zabezpieczyć nitkę na piłce dla wygody. Bransoletka może być wykonany jako nici do haftu nici dentystycznej oraz z cienkiej przędzy na drutach.

Podstawy tworzenia bransoletkę

Tak, jak splot Bombki z nici z nazwy? Zacząć 8 nici odciąć długość około 60 cm, o takim samym zabarwieniu i głównym gwintem o różnym kolorze, około metr długości. Są one połączone w węźle, mocując sworzeń do małej poduszeczki i zaczyna działać. Jako końcowe bombki, i jakie techniki są wykorzystywane w pracy? Dwa główne składniki użyte do stworzenia bransoletki: a skos w lewo i prawo. Splot rozpocząć długi ciąg podstawowe i powiązane okazuje pozostałe 8 inny kolor. W ten sposób przechodzi przez kilka centymetrów, w zależności od długości nazwy, litery i zacząć dziewiarskich. Aby to zrobić, należy najpierw dokonać wiązce główny wątek, a litery linii naprzeciwko – splatają się z głównego wątku z kierunku pionowym w przeciwnym kierunku.

Jak stworzyć rysunek i list?

Schemat bombki z nazw lub innych wzorów stworzyć bardzo łatwe, wymagałoby to zwykły zeszyt w przekroju i dwa ołówki o różnych kolorach. Teraz określić szerokość bransoletki, każda próbka komórek jest równa pionowej wątku. Na arkuszu komórek powstaje pożądany wzór lub napis. Może to być kręcone listów z pięknych loków, a wzór serca, krzyże, ryby lub figury geometryczne. Dla wygody, każda komórka jest lepsza podzielić na cztery części, aby umożliwić pełny wzór nie musiał przykleić kilka stron.

Splot w różnych kolorach

Jak tkać Bombki nici z nazwą z wykorzystaniem kilku kolorów? Do tej pracy pierwszym krokiem jest stworzenie systemu wyciągnąć cały wzór. Ponadto wybrać żądaną liczbę wątków o równej długości około 70 cm, posiadające odpowiednie kolory i rozpocząć tkania, provyazyvaya guzki systemu. Zatem na bransoletki można „pisać” dowolne słowo lub symbol.

Pomysły na bransoletki

Wiedząc, jak splot Bombki nici z nazwą, można stworzyć niepowtarzalny wystrój. Dziewczyny takie jak bransoletki, na której nazwisko zostanie „ugrzęznąć” w kwiatowe wzory czy sercach. Będzie również dobrze wyglądać przeróżne emotikonów, buty i ogólnego ulubionego kotka. Chłopcy również nie pozostanie obojętny na bombki z pirackim czarnym znakiem i napisem w odpowiednim stylu, lub jakiekolwiek objawy (takie jak „Yin-Yang” ulubiona marka samochodów sportowych lub znaku towarowego).

Luźne wątki gotowe bombki splecione w warkocze i mocno naciągnięty je na kulki. Taka dekoracja może po prostu zawiązać węzeł na dłoni, można szyć hak z pętlą lub przycisku.