204 Shares 4391 views

Jak zrobić kawowca

Wypełnij swój niezwykły smak Cubby, że pochodzi z ziaren kawy. Oczywiście, to nie jest konieczne, aby wlać ziarna w miseczkach tak, że leżą one w dół i zaczął publikować aromat kawy. Można zrobić piękny kawowca, który będzie wydzielać zapach wszędzie i niezwykłe smaki. Nawiasem mówiąc, ten zapach pobudzający wpływ na układ nerwowy i prowadzi do działania.

Nie ma nic skomplikowanego, jak zrobić sobie kawowca. Aby stworzyć swoje dzieło wymagałaby dekoracyjnych materiałów oraz nieskończoną wyobraźnię. Można użyć Koraliki, kamienie, pióra, sizal, wstążki do dekoracji. Bądź kreatywny i pozwól wyobraźnia!

Aby uczynić jedno drzewo małą kawę, trzeba będzie niezbędne materiały do konstrukcji bagażnika i korony:

  • gips;
  • piana;
  • puli;
  • nietypowe kształty oddział;
  • klej;
  • Spray-farby brązowy;
  • plastikowe kulki o dowolnym rozmiarze;
  • duże ziaren kawy.

Można użyć dowolnego biżuterię do gustu, oprócz wszystkich wyżej wymienionych. Ale bez względu na to, co było, drzewo kawa robić tego samego schematu: tworząc koronę i tułowia, naprawić elementy w puli.

Trzeba będzie stanowić koronę drzewa. Do tego pasuje piłkę plastikową dzieci, które można kupić w każdym kiosku miasta. A cena tego niska piłka. Czuć się swobodnie eksperymentować z kształtem korony, wklej jakieś inne postacie ziaren kawy. Jeśli pojawi się drzewo w kształcie serca – będzie to idealny prezent na Walentynki.

Że z ziaren kawy nie szuka się prawdziwy kolor piłki, spray malować to brązowy. Niech farby suche dni. W tym czasie będzie można przygotować inne materiały. Jak stworzyć swój kawowca, jak uczynić ten proces jak najwięcej twórczy i radosny powiedzieć swojej intuicji i wyobraźni.

Trzeba przejść przez wszystkie ziaren kawy, które są niezbędne do drzewa. Demontować je według wielkości, brzydkie, pęknięty Czyste ziarna. Nie trzeba z nich korzystać. Po wyschnięciu farby na piłkę, można już zacząć przykleić ziaren kawy. Najlepsze z tego wszystkiego będzie zbliżać się do gorącego kleju, szybko chwycił, a byłoby to łatwe do zastosowania.

Dokonać piłkę w dołku, w których do wstawienia lufę, przed przystąpieniem do pracy z nim. Następnie skleić piłkę z ziaren kawy. Dla ułatwienia lepiej jest zacząć od górnej części korony. Płaska strona ziarna lepiej jest trzymać. Można ją przejrzeć podstawie pierwszej warstwy poprzez ich korony. Jeśli chcesz całkowicie ukryć, spróbuj kolejną warstwę pasty nad piłką. Można przykleić brzeg zboża, a następnie uzyskać puszysty koronę drzewa. Niech klej wyschnięcia, a następnie cieszyć beczkę.

Można użyć dowolnego materiału stałego. To będzie po prostu gruba gałąź zakrzywiony. Wszelkich ciał stałych mogą być wykonane z beczki walca. Prosty bagażnik może być słoma lub sznurka do dekoracji. Jeśli masz chęć do dekoracji gałęzi drzewa, a następnie pomalować na inny kolor. Żeby było gładkie, pocierać jej trochę papieru ściernego.

Kiedy klej jest całkowicie suchy, można przypisać bagażnik. Włóż piłkę w cylindrze. Aby nadać mu sztywność, trzymać kilka ziaren wokół niego, i bardzo bezpieczny.

Teraz, gdy drzewo kawa jest gotowa, umieścić go w pięknym puli. Aby to zrobić, trzeba naprawić kawałek drutu na podstawie bagażniku. W garnku umieścić drzewo. Wlać na najlepszych małych kawałków pianki. Wlać tynk, trzeba rozpuścić w wodzie. Pozostawić do wyschnięcia, a następnie, aby go ukryć, udekorować drzewo z pięknych elementów dekoracyjnych. Jeśli chcesz, możesz w inny sposób ozdobić bagażnik lub koronę drzewa kawowego.

Drzewo kawa niezwykły jest gotowy!