874 Shares 7769 views

Rozwiązujemy problem jak nauczyć się haftować krzyż

Jeśli chcesz stworzyć, ale żeby narysować obrazek lub napisać wiersz nie działa, można to zrobić haft. Uważa się, że ten rodzaj sztuki jest jednym z najłatwiejszych do pracy z powodu Nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności lub zdolności. Dość łatwo można dowiedzieć się, jak nauczyć się haftować krzyż i zabawy do tworzenia własnych dzieł.

urządzenia dla

Aby przejść z pierwszego haftem, trzeba zaopatrzyć się w niektórych narzędzi. Potrzebujesz igły, nici, nożyczki, płótno, schemat haftu, jako dodatkowe narzędzie dla własnej wygody, można użyć obręczy.

Jak wybrać odpowiednie narzędzia

Analizując sposób, aby nauczyć się haftować krzyż, trzeba mądrze wybrać narzędzia do pracy. Igła może być traktowany jako regularne i specjalnego przeznaczonego wyłącznie do haftu. Spetsigla różni się od konwencjonalnych igieł tylko jego końcówka mniej ostre. Konieczne jest, aby hafciarka nie nastawił palce w pracy. Nici do haftu może być również bardzo zróżnicowane. Jednym z najprostszych uwierzyć Nici akrylowe do haftu. Są tanie, ale ich paleta kolorów nie jest bardzo szeroki. Można również użyć nici nici, które charakteryzują się trwałością i numerowaną ogromną liczbę kolorów i odcieni. Ale warto zastanowić się że taki materiał – nie jest tanie przyjemności. Przy wyborze płótno do haftu, musisz zdecydować o jego kolor. Jego paleta kolorów jest zróżnicowany. Płótno może być biały, czarny, czerwony, beżowy, żółty – dowolna że może trzeba fachowcom.

Jak wybrać system haftem

Chcąc zrozumieć, jak nauczyć się haftować krzyż, ważne jest, aby podjąć decyzję w sprawie programu do haftu. Dziś nic haftować: serwetki, ręczniki, metryki, wzory. Początkujący osoba musi mieć jedną z najprostszych systemach, w których znajdują się różne odcienie nici i skomplikowanych rysunków. Nabyć bardziej wyrafinowane i więcej kosztów opcji umiejętności haftowania górniczego.

Nawiasem mówiąc, można nabyć oddzielnie schemacie, obrys i wybrać nić do haftu, ale można kupić gotowy zestaw do haftu krzyż. Zawiera on rysunku schemat prawidłowego rozmiaru elementu płótna, odpowiednio wyposażone gwintu (najczęściej nici), konwencjonalny igła do haftowania.

Pierwsze kroki

Pierwszym z nich jest, aby zrozumieć, że system hafty – kompletną kopię schematycznego rysunku gotowego haftowane. Prawdopodobnie wszyscy zauważyli, że programy są podzielone na kwadraty. Jest to niezbędne dla łatwego uwagę podczas przenoszenia wzoru na płótnie. Na placach szereg krzyży, które muszą być wyszywane nicią w tym samym kolorze. Zrozumieć podstawy, można przystąpić do pracy.

Kilka porad

Przybysze lepiej używać gotowych zestawów do haftu krzyż, który ma wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć obraz.

Trzeba haftować tylko w jednym kierunku, to znaczy, prowadzić lub krzyże od lewej do prawej lub od góry do dołu, jak każdy wygodny.

Chcąc wybrać swój własny wątek na rysunku, trzeba znać podstawy kombinacjach kolorów i odcieni, aby obraz jest harmonijny, ale nie śmieszne.

Począwszy do wyszywania, końcówki nitek, zawsze schować pod haftowane krzyża, a druga strona z dzieła będzie dokładne. To samo należy zrobić w końcu wątku.

Dowiedzieć się, jak nauczyć się haftować krzyż, to jest łatwe. Wystarczy tylko wielkie pragnienie i staranności. Ale trzeba wiedzieć, że tego rodzaju kreatywności wymaga wytrwałości i czasu. Ci, którzy chcą szybko i łatwo dostać haft wynik dokładnie nie pasuje.