546 Shares 1224 views

Master – co to jest?

Nowoczesny system edukacji w Rosji uległa istotnym zmianom w ciągu ostatnich 20 lat. Szczególnie zauważalny proces ten wygląda w kontekście szkolnictwa wyższego. Wcześniej szkolnictwo wyższe została zredukowana do jednego stopnia – specjalisty. W tych szkołach zawodowych lub technicznych po tytuł brzmiał jak „młodszy specjalista”, a po ukończeniu szkoły, Instytut stał się człowiek jest po prostu „specjalista”. Właśnie. Lakonicznie. Jasne. Ale to nie ma zastosowania do składania wieków europejskich systemów edukacji. Dlatego certyfikaty wydane wcześniej nie mogą być wymienione za granicą na równi z lokalnym – były bardzo nieporównywalne kategorie wykształcenia.


Wszystko zmieniło się z niezależności i rozpoczął integrację europejskiego procesu kształcenia i szkolenia wykwalifikowanych specjalistów. Teraz w edukacji Rosyjskiej mają w różnym stopniu – „kawalerem”, „specjalista” i „panem”. Jaka jest ostatnia z nich? Zbadajmy ten problem bardziej szczegółowo.

Master – jest na etapie szkolnictwa wyższego. Wynika licencjackich i ma na celu pogłębienie wiedzy zawodowej uzyskane. Jeśli stopień licencjata jest uważany na ogół pełnego wyższego wykształcenia, można pracować na profilowaniu, mistrz – jest odskocznią do kariery w nauce. Jest w związku z tym, po koniec 4 roku studenci rozdzielania przepływu powinny być w wielu uniwersytetach w dwóch kierunkach – „master” i „ekspertów” Najpierw uzyskać więcej umiejętności wiedzy zorientowanej w zawodzie oraz ich zastosowanie. Masters również poświęcić szkolenia wiedzę szlifierskiej jako takie, jak również opracowanie metody naukowej, proces specjalizacji badań, aby móc dalej uczestniczyć absolwent szkoły i kontynuować swoją pracę naukową.

Zazwyczaj wstęp do magistra prowadzona jest na zasadach konkurencyjnych oraz na wniosek studenta. Który jest brany pod uwagę jakość pracy licencjackiej, średni wynik dla poprzednich 4 latach studiów, jak również osobistych osiągnięć studenta w dziedzinie edukacji. Kształcenie na kierunkach magisterskich może trwać od jednego do dwóch lat, a kończy z pisaniem pracy magisterskiej – pełnoprawny pracy naukowej studenta, który stworzył na szkolenia, a także w wielu uniwersytetach – i nawet przechodząc egzamin kwalifikacyjny w tej specjalności.

To nie jest konieczne w tym przypadku założyć, że kapitan – to jest jakiś rodzaj szkolnictwa wyższego na tle „ekspertów” lub „bachelor”. To nie jest tak. Wystarczy dokładnie ten etap szkolenia jest dostrojony do działalności naukowej, a nacisk kładzie się na teoretycznych podstawach zawodu, często kosztem umiejętności praktycznych. W tym samym czasie w Mistrza zaocznie w rzeczywistości nie występuje. Zgodnie z normami nowoczesnej edukacji, stopień ten jest dostępny wyłącznie podczas szkolenia w szpitalu. Chociaż, oczywiście, są wyjątki dla instytucji edukacyjnych sektora prywatnego.

W ogóle, Master – nie jest to jedyny sposób, aby przyłączyć się do życia naukowego jako młody wykwalifikowanych specjalistów w swojej dziedzinie, ale także dobre przygotowanie uczniów do życia akademickiego, specyfika pracy pisania, badań i informacji pozyskiwania i przetwarzania. To nie daje żadnej superblag, ale w celu kontynuowania nauki poza w dowolnej uczelni zagranicznej w celu uzyskania tego stopnia będzie zawsze tylko korzyści.