336 Shares 9676 views

University of Aerospace Instrumentation, Petersburg: wydziały i specjalności, recenzje

Po ukończeniu szkoły średniej, każdy jest na skraju dokonywania jedną z najważniejszych decyzji w życiu – aby wybrać uczelnię do kontynuowania studiów i przyszłego zawodu. Jest to bardzo ważny krok, ponieważ staje się decydującym czynnikiem w losu. Dobry zawód, możliwości po ukończeniu studiów można uzyskać przez State University of Aerospace Instrumentation (St. Petersburg). Skrót nazwy instytucji – SUAE.


Historia Uniwersytetu

Data urodzenia Państwowego Uniwersytetu instrumentu uważany 25 stycznia 1941. Uczelnia, która ukazała się w momencie, zwany Leningradzkim Instytucie Lotnictwa. Tuż przed końcem II wojny światowej organizacji edukacyjnej został przemianowany na Leningrad Instytut Lotnictwa instrumentu.

W kolejnych latach, uniwersytet gwałtownie wzrosło. Zyskał uznanie w kraju, stała się jedną z wiodących uczelni. Pod koniec lat 80. zaczęły się pojawiać nowe obszary szkoleń, rozbudowany wydział. W 1992 roku, instytucja stała się akademia, a nie po 5 latach uzyskała status Akademii.

Uniwersytet aktywność naukowa

State University of Aerospace Instrumentation (St. Petersburg) aktywnie uczestniczy w działaniach naukowych. 9 określono główne kierunki pracy (na przykład, systemów transportowych i przestrzeni, systemów kosmicznych i urządzeń), w którym uczelnia współpracuje z krajowymi i międzynarodowymi firmami badawczymi. Badania w powyższych i innych obszarów objętych przez pracowników uczelni. Działalność naukowa jest również udział studenci. Biorą udział w konferencjach studenckich, wystawy, konkursy prac naukowych.

Działalność międzynarodowa Uniwersytetu

SUAE stara się aktywnie rozwijać działalność międzynarodową. Każdego roku w liceum pochodzi ponad 30 delegacji zagranicznych z Ameryki, Azji i Europy. Podpisane dziesiątki różnych umów dotyczących prowadzenia badania ogólne, nauczanie i wymiany studenckiej. Na przykład w marcu 2017 roku, uczniowie przyszli SUAE Frankfurt Uniwersytet Nauk Stosowanych w celu stażu.

State University of Aerospace oprzyrządowanie (St. Petersburg) współpracuje z wiodących uniwersytetów. Wykaz zawiera:

 • Catania (Włochy) University.
 • Wyższa Krajowa Szkoła Elektroniki – ENSEA (Francja).
 • Western Ontario (Kanada) University.
 • Chiński Centrum Rozwoju Talentów w przestrzeni (Chiny) i innych.

działalność edukacyjna

Głównym zadaniem uczelni jest prowadzenie działań edukacyjnych. Podczas szkolenia studenci spełniać jednostki strukturalne Uniwersytetu. Większość z nich jest reprezentowana przez instytucje, które wcześniej były wydziały:

 • Urządzenia Aerospace. Z jego ścian spośród specjalistów potrzebnych w dziedzinie rakiet i technologii kosmicznych, lotnictwa, oprzyrządowanie, elektronikę.
 • Komunikacja, elektronika i technika radiowa. Jest to jednostka strukturalna produkuje uniwersalne specjalistów zdolnych do pracy z różnych urządzeń elektronicznych.
 • Innowacyjne technologie w robotyce i electro. Jest to nowoczesna instytucja, w której uczniowie uczą się, jak stworzyć system techniczny, zintegrowany z technologią komputerową.
 • Programowanie i systemy komputerowe. Studenci Instytutu stać się ekspertami w dziedzinie informatyki i technologii komputerowych, zastosowania metod matematycznych w ekonomii.
 • Ochrona systemów informatycznych i informacyjnych. Ta jednostka strukturalna, jak sama nazwa wskazuje, oferuje specjalności i obszary szkoleń związanych z systemami informacyjnymi i technologii, bezpieczeństwa informacji zautomatyzowanych systemów.
 • Nie SUAE Instytut technologii biznesowych. On przygotowuje się do obszarów związanych z nauką biznesu komputerowego, ekonomia, zarządzanie.

Istnieje niewielka liczba działów (ludzkie, prawne). Specjalne, które oferują, są związane z prawem, kulturoznawstwo, językoznawstwo, turystyka. W ramach obu rodzajów jednostek strukturalnych mają Departamentu, laboratoriów badawczych i dydaktycznych, badań i ośrodków edukacyjnych, instytutów badawczych, dodatkowe jednostki strukturalne. Ta złożona struktura jest University of Aerospace instrumentacji. Wydziały i instytuty w swoich działaniach kierują się tymi samymi celami i założeniami. Różnice pomiędzy jednostkami są tylko w rozwoju struktury, ilości badań, liczba obszarów szkoleniowych. Instytucje uważane większe.

Dostępny na głównych wydziałów i instytucji można zrobić poprzez zdanie egzaminu lub testu wstępnego i składania dokumentów. Zupełnie inna procedura dopuszczenia jest ustawiony w Instytucie Edukacji Wojskowej. Jaki rodzaj jednostki strukturalnej? Weźmy bliżej przyjrzeć się tej sprawie.

Na szkolenie wojskowe

Niektórzy studenci zapisani w SUAE zainteresowane w Instytucie Edukacji Wojskowej. Tutaj są zapisywane tylko dla studentów na uczelni (jeśli chcą i warunki selekcji). edukacja wojskowa można uzyskać na uniwersytecie od samego początku. W 1941 roku odkryto w oddziale wojskowym szkoleniu i fizycznej. Obecnie istniejąca instytucja jest głównym zadaniem. Leży w realizacji programów szkoleniowych, wojskowych, oficerów, sierżantów rezerwowych żołnierzy w działach wojskowych wojskowych specjalności zawodowych. Jak dotrzeć na wydziale wojskowym? Oto kilka zasad:

 • konkurencyjny wybór odbywa wśród uczniów szkół średnich, którzy chcą przejść szkolenie wojskowe i nie ukończyły 30;
 • wśród tych, którzy chcą najpierw sprawia wstępnej selekcji (zwrócić uwagę na zdrowiu i kondycji psychicznej);
 • na kolejnym etapie, główny wybór, który testuje fizycznej przydatności kandydatów do służby wojskowej.

Poziomy edukacji uniwersyteckiej

Uczelni, zapraszając studentów corocznie biorą udział w kampanii wstępu, oferując programy wykształceniem wyższym i średnim zawodowym. Ci ludzie, którzy chcą realizować wyższe wykształcenie, można wybrać kierunek kształcenia na studiach licencjackich lub specjalnościach:

 • Licencjackich im jest ich więcej niż 40. Czas trwania szkolenia to 4 lata w pełnym wymiarze czasu.
 • W zakresie specjalności uczyć się od 5 do 5,5 lat rejestrując się w Petersburg State University of Aerospace Instrumentation św. Różnorodność specjalność, ale wybierając je jest znacznie mniej. Których jest ponad 10.

Osoby z tytułem licencjata lub Professional można zapisać w SUAE w Sądownictwa. Obszary szkoleniowe istnieje ponad 30. Profile o wiele więcej. Wszystkie programy magisterskie dostarczenie pogłębionej analizy o stopniu realizacji badań naukowych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programów ACT

W przypadku wnioskodawców, którzy chcą uzyskać wtórnego zawodowe wykształcenie, University of Aerospace Instrumentation (SUAE) utworzony Departament ustawy. Większość obszarów szkoleń związanych z zawodów technicznych. Z murów wydziału na zewnątrz:

 • Technologia, wykształcony na regulacji technicznej i zarządzania jakością, instrumentów i systemów samolotu, maszyn i aparatury elektrycznej, inżynierii mechanicznej, automatyzacji procesów technologicznych i produkcji;
 • sztuka systemów komputerowych;
 • techników i programistów.

Ponadto Wydział wykształceniem średnim zawodowym produkuje finansistów, prawników i specjalistów reklamowych.

Petersburg State University of Aerospace Instrumentation: stawka przepustka

Wnioskodawcy ubiegający się o dopuszczenie do SUAE zainteresowany wynikiem mijania, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona w liceum, a nie każdy ma szansę pomyślnie zdać egzaminy wstępne. Informacje statystyczne zaleca się wyjaśnić w komisji selekcyjnej.

Na oficjalnej zasobu internetowego organizacji edukacyjnej w wygodnej formie pokazuje tylko dane za rok 2013:

 • średni wynik w miejscach kosztów egzaminu wynosiła 79,1;
 • Ten sam wskaźnik na płatnych miejscach było 73,4.

instytucje biblioteki

Petersburg State University of Aerospace Instrumentation stworzyła wszystkie warunki niezbędne do zapewnienia, że uczniowie czują wygodną naukę. Wszystkich korzyści płynących z uniwersytetu jest zapewnienie biblioteki, ponieważ odgrywa ważną rolę w procesie edukacyjnym. Jest to od 1941 roku. Dziś biblioteka to 4 budynki szkolne i przechowuje ogromną liczbę książek i czasopism potrzebnych dla studentów. W każdym przypadku są czytelnie, sale lekcyjne oraz projekt dyplomowy kurs do samodzielnej nauki, zajęcia internetowych.

W bibliotece znajdują się specjalne zasady. Aby stać się czytelnikowi, trzeba uzyskać kartę biblioteczną. Dla studenta, który postanowił odwiedzić bibliotekę, jest to główny dokument. Aby dostać książkę na zasadach niezbędnych, aby pokazać bilety czytnika i studenckich. Literatura wydawane na określony czas, który jest zwracany po. Dla studentów, którzy ignorują zasady, kary.

siłownia SUAE

Wśród zalet, że Petersburg State University of Aerospace Instrumentation, wyróżnia się nie tylko biblioteka, ale również kondycję SUAE. Więc w kompleksie University Medical Center wyznaczonego SUAE, Fitness. Pracuje codziennie od 8:00 do 23:00 w dni powszednie i od 9:00 do 21:00 w weekendy i święta.

Oferuje turystom wiele ćwiczeń w klubie fitness:

 • Program mocy;
 • klasyczny aerobic;
 • Pilates;
 • boks;
 • joga;
 • style tańca.

Są to wykwalifikowani trenerzy, którzy doradzają na pojawiające się problemy, lekarz prowadzący badania przed szkołą i podając niezbędne zalecenia dotyczące zdrowia. W centrum odnowy biologicznej znajduje się sauna. Można również skorzystać z masażu.

Petersburg State University of Aerospace Instrumentation: Opinie

O SUAE znaleźć mieszane recenzje. Niektórzy uczniowie lubią szkoły, jakość procesu dydaktycznego. Szczególnie pamiętać o niektórych nauczycieli, którzy w ciekawy i przystępny sposób przedstawiono informacje treningowej, nie czytają materiał wykład z kawałkami papieru. Absolwenci, oceniając uczelnią, trzeba pamiętać o istnieniu centrum wspierania zatrudnienia i pracy tymczasowej. Jest to jednostka strukturalna odgrywa ważną rolę w życiu studentów i tych, którzy ukończyli uniwersytecie:

 • Centrum pomaga szukać odpowiednich wolnych miejsc pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy w okresie wakacji letnich;
 • Angażuje się również w wyborze miejsc na nadchodzący praktyce;
 • Pracownicy centrum sugerują absolwentom odpowiednio przygotowane CV, gdzie najlepiej szukać pracy, jak zachowywać się podczas rozmowy;
 • Centrum pomaga również absolwentów borykających się z trudnościami podczas zatrudnienia – oferty pracy zgłaszane przez firmy partnerskie.

Tak więc, State University of Aerospace Instrumentation (St. Petersburg) – uniwersytet, który zasługuje na uwagę kandydatów. Instytucja twierdzi, że istnieją różne zalety. Ale czy oni naprawdę mają? Potwierdzenia są pozytywne reakcje studentów i absolwentów, a także dobrą pozycję w rankingu. Na przykład w 2015 RA „Expert” była ocena uczelni, w zależności od warunków wymaganych do uzyskania wysokiej jakości kształcenia. SUAE na tej liście wśród uczelni technicznych i klasycznych 4 miejsce.