178 Shares 3006 views

Rozrywka dla dziecka w Moskwie w weekendy. park rozrywki dla dzieci w Moskwie. centrum rozrywki dla dzieci w Moskwie

Moskwa nie jest tak trudno znaleźć miejsce, gdzie można spędzić czas zabawy z dzieckiem. Niemal codziennie w stolicy są różne imprezy Orientacja – spektakle, występy cyrkowe, wystawy i wiele innych. Rozrywka dla dziecka w Moskwie w szerokim zakresie i wśród różnych łatwo można wybrać, co jest dobre dla dziecka. Z jakiegoś aktywnej zabawy odpowiedniej dla innych ciekawych do odwiedzenia muzeum, planetarium lub centrum rozwojowego. Więc, co ciekawe miejsca dla dzieci są w stolicy?

parki wodne

Doskonałym rozwiązaniem z dziećmi będzie odwiedzić park wodny, a w ich partii. W ostatnich latach popularność wzrosła atrakcji wodnych. Największe centrum rozrywki – „Kwa-Kwa Park”. Istnieje wiele fascynujących miejsc, w tym skale z wodospadem, zjeżdżalnie, basen ze sztucznymi falami, plac zabaw, armatki wodne i więcej.

Nowy „Moreon” Park oferuje nie mniej interesującą rozrywkę dla dzieci. W Moskwie to jest, być może, tylko park wodny, a skierowany jest do osób dorosłych wakacje. Jednakże, plac zabaw, znajduje się tutaj, nie jest gorsza od innych parków w stolicy. Slajdy mają różne poziomy extremality, basen z hydromasażem, powolne rzeka, labirynt 130 metrów rur, zjeżdżalni, „Black Hole”, „sztuczne morze” – duży basen ze sztucznymi falami, ścianka wspinaczkowa.

„Caribou” uważa się pełnoprawnym centrum na rodzinne wakacje, mimo niewielkich rozmiarów. Jest słusznie dumni ze stanu najczystszych parku wodnego w Moskwie. Istnieją 4 zjeżdżalnie, jacuzzi, baseny, a także kino, kilka barów, centrum sauna, bilard, bowling, spa, mini boisko do piłki nożnej, maszyny do gry.

Nie mniej znane to: "Fantasy", "Yong-Life", "Kimberley Land".

park rozrywki dla dzieci w Moskwie

W stolicy, istnieje ponad 70 parków. Dają okazję do wypoczynku na świeżym powietrzu, jeździć na przejażdżki, karmić ptaki, zwierzęta, wziąć udział w grach. Rozrywki, które obejmują parki rozrywki, nie liczą. Zasadniczo, wszystkie one oferują karuzelę, samochodziki, pociągi i tym podobne, ale niektóre z nich są nietypowe, rzadkie formy rozrywki.

Głównym dwa gigantyczny park – to Gorkiego i Sokolniki, gdzie to jest możliwe, a nawet konieczne, aby poprowadzić dzieci. Mnóstwo rozrywki jest tu po prostu niesamowite. Gorky Park ma toczenia velomobile, rolki w bardzo rozsądnych cenach. Ponadto, kluby dla dzieci, skate park, mały park rozrywki dla dzieci, trampoliny. A jeśli znudzi, istnieje szereg Neskuchniy Park oferuje różnorodne rozrywki dla dzieci. W Moskwie, istnieją inne miejsca, takie jak Moskwa 850, Filevsky park, praca-zorbing track – unikalny, nowoczesny przyciągania. Izmailovo Park z „toru” i „roller coaster” i Pietrowski Park z kolei, „woda” elektrolodkami balony i wiele innych. Przejażdżki są dostępne w wielu obszarach centrów handlowych, supermarketów wakacje.

Weekend z dzieckiem

W wielu wyspecjalizowanych instytucjach Moskwie przygotowane miejsca do gier, konkursy, specjalne menu dla najmłodszych. Na przykład, kawiarnia, „Bajka”, „Anderson”, „MumiKafe” i inne. Warto zauważyć, że pracują przez cały rok, i jest to bardzo wygodne.

Wiele parków przygotowali program, na przykład, słynny park rozrywki dla dzieci w Moskwie – Gorky. Do 31 sierpnia, to program „zielonej szkoły”, w którym dzieci mogą zapoznać się bliżej ze światem zwierząt i środowiska. W Sokolniki działa "Disco Densik". Dla dzieci od 3 roku życia mogą tańczyć do muzyki z ulubionej kreskówki. Wstęp jest wolny.

Miasto ma wiele wystaw, takich jak instalacja „Alicji w Krainie Czarów”, interaktywny „Robostantsiya”, wystawa „The House of giganta”.

Cyrki, teatry dla dzieci

Zajęcia dla dzieci w Moskwie na weekend i nie tylko teatry, cyrki kapitału. Mogą one znaleźć prezentację dla najmłodszych, które zaspokoją wszystkie gusta. Odwiedzenie takiego miejsca, żadne dziecko nie pozostanie obojętny na sztuki, uzyskać wiele unikalnych doświadczeń, które leżały w jego sensie zasad moralnych i etycznych. Moskwa Teatr Lalek „The Magic Lamp” jest uważana za najlepszą w kraju. Są występy bajek przez Puszkina, Marshak, Kiplinga, a także organizować wystawy, prezentacje książek dla dzieci. Nie mniej popularne i rosyjska Akademicki Teatr Młodzieży. Repertuarze klasycznego ustawienie, tale, produktu folklorystyczne.

I oczywiście, przy wyborze rozrywki dla dziecka w Moskwie nie zapominaj, że istnieje pięć cyrki miejskie. Najbardziej znanym z nich – Moscow Circus on Tsvetnoy Boulevard i na Vernadsky Prospekt. Ten ostatni jest największym w świecie zaprojektowanym do 3400 miejsc.

Zabawa dla najmłodszych

Dla dzieci w wieku od 1 roku jest zawsze otwarty, „Zielone Drzwi” – przestrzeń zorganizowana przez Towarzystwo Yanusha Korchaka. Są to domy dla lalek, zjeżdżalnie, samochody, schody, kostki, miejsca ciche i głośne gry, jak również miejsce dla dzieci, które jeszcze nie nauczyły się chodzić. Maluchy uczą się współdziałania w społeczeństwie, a wszystko to pod okiem psychologów i pedagogów. Centrum otwarte jest każdego dnia z wyjątkiem wtorków i sobót, można przyjść za darmo.

Rozrywki dla dzieci w Moskwie ofertą „ogrodzie” Matki, pory roku, gdzie można przyjść na dzień i spędzać czas z korzyścią zarówno dla dziecka i matki. „Limpopo” – istnieją klasy tanecznej improwizacji, gry Montessori. Jako "zielony", Pampa Babycontact, "Baby Club" i "drugie narodziny".

Rozrywka dla 2-latków

Dla dzieci w tym wieku może zaoferować rozrywki w lokomotywie. Istnieje wiele samochodów, pociągów, dworców, które odbyło wydarzeń konkursy i prezenty. Również dzieci od 2 lat będzie interesująca zoo. W Moskwie, wiele z nich. Pat i karmienia zwierząt w parku może być „Joy” są króliki, stado jelenie, kozy, wiewiórki, ponad 150 gatunków ptaków. Bardzo popularne „baby animals jako zabawki”, „Gorki”, „Mój mały świat” „Wonderful Paradise”. Również interesujące rozrywki dla dzieci 2 lata w Moskwie oferują kotów Animal Teatr V. L. Durowa Teatr Yuri Kuklachev. Są spektakle, przystosowane dla młodych widzów. Według czasu trwania prezentacji na tyle krótki, więc dzieci z łatwością śledzić fabułę i są trwałe w takich przedstawieniach.

Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 lat

Do wypoczynku dzieci od 3 lat nadaje Zwiedzając muzeum lub teatru. Na przykład, muzeum zabawek ludowych „Zabavushka” Opowieści domu „Once upon a time”, „Soyuzmultfilm” – Muzeum wytwórni filmowej. Moskiewski teatr lalkowy regionalna jest wiele występów, na pewno jak dzieci. Niektóre z nich iść przez lata, na przykład, „Złoty Kurczak”, „Pig Chalk”.

Innym ciekawym miejscem rozrywki dla dzieci w wieku 3 lat w Moskwie – Darwin Muzeum. To otworzyło niedawno, ale udało się złapać do gustu wielu dzieci i dorosłych. On jest zupełnie inny od pozostałych. Nowy format świata wiedzy, nowoczesnej technologii komputerowej w celu zapoznania się z prehistorycznego świata obserwować ewolucję od początku do dnia dzisiejszego bez pomocy przewodnika. W muzeum będzie odwoływać się zarówno do spokojnych i aktywnych dzieci. Część eksponatów można dotknąć, poruszyć.

centra rozrywki

Park rozrywki kryty Happylon idealny dla aktywnych dzieci. Obejmuje ona karuzelę, kino, automaty do gry, labirynty. Przejażdżki są uważane za ekstremalne, ale jest to bezpieczne, ponieważ są dokładnie testowane. Oto różne konkursy z nagrodami, kawiarnia, room service prowadzi wyłącznie przez przeszkolony, wykwalifikowany personel.

Interesie rozwoju centrum rozrywki dla dzieci w Moskwie „Siódmego Rainbow” i „kosmicznych”, znajdujące się w centrum handlowym „europejski”. Sieć ta, znana w całej Rosji do swoich obiektów do aktywnego wypoczynku dla dzieci.

Rozrywką z dziećmi w stolicy można łatwo zrobić ciekawy i zróżnicowany, ponieważ Moskwa serwuje szeroki wybór miejsc, które uczynią dzieci blask szczęścia i cieszyć duszę.