192 Shares 6434 views

apteczka na podróż za granicę: możemy zgromadzić

Chcesz odpocząć nad morzem? Natychmiast niezbędne do przygotowania różnych ewentualności. Nikt nie chce chorować w czasie wakacji, ale w przypadku różnych okoliczności, których nie można przewidzieć.


Zbieramy apteczkę na drodze

apteczka na podróż za granicę ma być numerem jeden na liście podstawowych elementów podróży. Należy dokładnie rozważyć z góry i zacząć dobrze zbierać przed wyznaczonym czasie wyjazdu. Często właściwy czas pod ręką jest nie tylko od narkotyków, które jest tak niezbędne. W dosyć trudnym czasie podróży za granicą, aby kupić istotną lek, więc warto zastanowić się nawet w domu.

Standardowy zestaw pierwszej pomocy w podróży

– Upewnij się, apteczka na podróż za granicę powinna zawierać paracetamol lub lek „Nimesil”. Są one doskonałe przeciwgorączkowe, przeciwzapalne i środki przeciwbólowe.

– Na drodze mogą potrzebować bakteriobójcze tynku.

– bandaż użyteczne jako opatrunek rany;

– Konieczne jest, aby kupić wełnę.

– rany i zadrapania powinny też nadtlenek wodoru.

– Apteczka matka i dziecko musi zawierać maść, która leczy rany świetny przykład maść, „ratownika”.

– przyczyni się do poprawy trawienia narkotyki „świąteczny” lub „Mezim”.

– z zaburzeniami jelit, aby zaoszczędzić środki „Imodium”.

– Warto kupić węgiel.

– Bardzo ważne jest, że leki przeciwhistaminowe, takie jak tabletki „Suprastin” lub „Aerius”.

Jest to minimalna apteczka na podróż za granicę. Nie myśl, że byłoby zbędne. Wszakże każdy człowiek na drodze może się zdarzyć, ból zęba lub ból głowy, który może poważnie zepsuć wakacje. W obcym kraju nie jest tak proste do zakupu niezbędnych lekarstw i pomocy własnych leków łatwo poradzić sobie z tym problemem. Nawet z opalenizny będzie potrzebować środków przeciwbólowych.

Każdy zgodzi się z tym, że w trakcie podróży zasilanie nie ma w domu. Tutaj dochodzimy do pomocy finansowej w celu normalizacji trawienie. Rzeczywiście, taka sytuacja może poważnie zepsuć urlop i masz apteczka montowane na drodze za granicą zapewni Ci istotną pomoc w czasie wakacji. Wystarczy pomóc jelita lub żołądka pokonać obciążenia i będą dziękuję dobrego stanu zdrowia.

Wiele osób błędnie zakładają, że leki przeciwhistaminowe trzeba tylko alergie. Jednakże takie narzędzia doskonale pomaga przy ukąszeniach owadów, lub w przypadku alergii na słońce.

apteczka na podróż za granicą powinna również zawierać:

– krople do uszu, na przykład oznacza „Otipaks”;

– maść „pantenol” z różnych oparzeń;

– środki syropu kaszlu, takie jak „Dr Mom”;

– rozwiązanie „Proposol” do gardła;

– można chwycić proshok "Regidron".

trzeba wziąć zwykły dla leku w przypadku chorób przewlekłych. Może wydawać się, że zbyt wiele leków, ale tak naprawdę nie będzie zbędny dla Ciebie podczas podróży i będziesz przygotowany na każdą okazję.

Taki zestaw na podróż za granicę nie zajmuje zbyt wiele miejsca, ale reszta będzie o wiele bardziej komfortowe i bezpieczniejsze niż bez niego. Ona może potrzebować nie tylko do podróży, ale także, na przykład, na pikniku lub podczas innych zajęć na świeżym powietrzu. Niech twój urlop będzie spokojny i apteczka będzie kontynuowana aż do następnej podróży do odporności!