300 Shares 1800 views

Taraskul Sanatorium – miejsce, gdzie mieszka Zdrowie

Opis: Taraskul resort – to naprawdę niesamowite miejsce dla leczenia i wypoczynku. Gdzie można uciec od wszystkich problemów i trosk życia codziennego, odwiedzić liczne koncerty, wziąć udział w konkursach, bawić się i zrelaksować się w godzinach wieczornych tanecznych i muzycznych, aby udać się na fascynującą wycieczkę zabytków. Dociekliwi turyści lubią odwiedzać Muzeum Historii sanatorium, którego kolekcja jest regularnie aktualizowana.


Odległość do najbliższego dużego miasta, Tumen, wynosi 23 km. Będąc tam w wolnym czasie, można spojrzeć w Filharmonii, cyrku lub obejrzeć występ w którymś z teatrów.

Pokoje. Sanatorium Taraskul pomieścić gości w pokojach trzy rodzaje:

  • pokój jednoosobowy (balkon, łazienka, lodówka, telewizor, telefon, zestaw niezbędnych przyborów, czajnik elektryczny);
  • podwójne, jedną lub dwie łazienki (oddzielne WC, duży balkon, nowoczesny telewizor, małą lodówkę, telefon, zestaw niezbędnych przyborów, czajnik elektryczny);
  • rodzina „suite” (dwa pokoje, oddzielna łazienka, dwa balkony, nowoczesny TV, lodówka, naczynia, czajnik elektryczny).

Posiłki: sanatorium Taraskul karmić swoim gościom smaczne i pożywne dania zarówno kuchni krajowych i zagranicznych.

pierwszej klasy zespół kucharzy pracujących w restauracji „Zodiak”, który znajduje się w oddzielnym, nowo wzniesionego budynku. Zakres potraw jest starannie dobrane i zaprojektowane przez profesjonalnych dietetyków. Posiłki są trzy razy dziennie.

Przez cały dzień można również zjeść w barze lub bistro. Zawsze jest gotowy zaoferować klientom ogromny wybór zarówno przystawek zimnych i gorących, a barman chętnie przygotuje pyszną kawę lub aromatycznej herbaty.

baza medyczna:

  • biura – kardiologicznych, terapeutyczne, neurologiczne, gastroenterologii i chorób zawodowych;
  • pokoje – radiologiczne, ginekologiczne, endoskopowych, diagnostyka funkcjonalna;
  • Laboratorium – biochemiczne i kliniczne;
  • Borowina wydobyte z dna jeziora Małe Taraskul;
  • woda mineralna.

Dodatkowe informacje: Taraskul Ośrodek oferuje swoim klientom kompleksowej gamy OSO.

W oparciu o ośrodek zdrowia jest biblioteka, gdzie każdy może znaleźć literaturę na smaku. Taraskul sanatorium ma swój własny salon fryzjerski, gdzie doświadczony personel jest gotowy do cięcia o dowolnej złożoności, zarówno płci męskiej i żeńskiej.

Znajduje się na pierwszym piętrze w aptece, można, jeśli jest to konieczne, aby uzyskać prawo leków. sklep gazeta nigdy pozwolić wczasowicze pozostać odizolowany od świata zewnętrznego. Daily Press zapewni aktualne informacje o wszystko dzieje.

Pokój gier i przestronny bilardowy oczekiwać ich odwiedzających aż do wieczora. Sanatorium Taraskul (Tiumeń) odwiedzany przez gwiazdy muzyki pop i filmu. To jest dla tych celów został zbudowany i wyposażony jest w sali koncertowej, gdzie można również oglądać filmy.

Dostępne w arkuszu i trzy zmodernizowane i doskonale wyposażonych sal konferencyjnych, które są gotowe do umieszczenia w jego murach grupę 30, 100 lub nawet 440 osób. W hali są urzędy Wstępna rezerwacja biletów lotniczych jak i kolejowych. komunikacja długodystansowe z pielęgniarstwa telefony do domu – niezawodna i stabilna.

Opinie gości polecam ośrodek Pamiętaj, aby odwiedzić basen wypełniony wodą mineralną. Czas spędzony w nim, nie tylko z korzyścią dla ciała, ale również wielką przyjemność.

Aktywni urlopowicze zwykle mają wielką przyjemność w ten doskonale wyposażonej siłowni lub spędzić czas w kręgielni. Ponadto za dodatkową opłatą można wypożyczyć sprzęt sportowy, grill do gotowania grill, altanka książki.

ogród zimowy z małą fontanną przyciąga turystów w każdym wieku. Tu można odpocząć, wchłania w ciekawej książce lub rozmawiać cicho.

Taraskul – zdrowie, nawet zorganizowanie wiecznie zapracowanych ludzi biznesu. Cenionych i pracownicy, którzy są zawsze gotowi do spełnienia naszych klientów i zorganizować na swoim terytorium konferencję, meropriyanie biznesowe lub seminarium.

Szczególnie obszerne walizki, wózki dziecięce, rowery lub narty zaleca się przechowywać w specjalnie przystosowanych do tego celu przechowywania bagażu.

Wszystko, czego potrzebujesz, w opinii gości można kupić w jednym z wielu sklepów.