227 Shares 7051 views

Odpoczynek nad jeziorem we wsi. New Way (Krasnojarsk Territory)

Wieś Nowy sposób (region Krasnojarsk) stał się bardzo popularny ostatnio. To jest w dużej mierze znajduje się na jego terytorium jeziora. Raz tam prace czyszczące przeprowadzono, mieszkańcy okolic zaczęła się tu na wakacje.

Jezioro New Way znajduje się stosunkowo blisko do miasta Krasnojarsk i jest jednym z najbardziej popularnych miejsc dla tych, którzy lubią dobrą zabawę z dala od zanieczyszczonych ulic. Ten zbiornik przyciąga turystów z kilku powodów, w tym: w niewielkiej odległości od centrum miasta, łatwy dostęp do plaży, czystej wody, kąpiel, itp Obok niego jest inny sposób rozliczenia (region Krasnojarsk) .. Jezioro jest sztucznym, mały, posiada dwa kanały.

Hydronim i położenie geograficzne

Nazwa jeziora nowy sposób, aby przez pobliskiej wsi o tej samej nazwie, w której około sześciuset ludzi żyje dzisiaj. Aby dostać się do zbiornika wodnego nie jest tak trudne. Jeśli masz samochód, trzeba iść do miasta Zheleznogorsk, a przy wjeździe do miasta zwanego Sosnowoborsk będą musieli skręcić w prawo i dalej poruszać się drogowskazami do wsi nowy sposób. Środkami transportu publicznego, aby dostać się do miasta może tylko Sosnowoborsk, a przed zbiornikiem będzie musiał iść na piechotę, ale tylko kilka kilometrów. Do czasu, aż z Krasnojarska nie trwa dłużej niż godzinę, jak jeziora około 50 km.

Warunki dla turystów

Woda w jeziorze jest dość ciepło. Sezon pływacki zaczyna się w połowie czerwca i trwa do końca sierpnia. Niektórzy podróżnicy można znaleźć w wczesną wiosną, wiele się na odpoczynek we wsi. New Way (Krasnojarsk Territory). Zdjęcia przedstawione w artykule pokazują, jak czyste i zadbane środowisko stała się obszarem staw.

Na brzegu jeziora jest ogrodzony kilka plaż. Wejście do samochodu jest naładowany. Wczasowicze będą musieli zapłacić 400 rubli. Konwencjonalne salony, altanki lub parasole nie są tutaj, więc będziesz musiał martwić się o komfort wcześniej. Ogniska w terenie jest zabronione. Ci, którzy łamią spodziewać grzywny. Jednakże, jeśli nadal chcesz smażyć kebaby, można korzystać z grilla.

Osoba, która często przychodzi do wsi Nowy sposób (Krasnojarsk terytorium), zna miejsca, gdzie można jeździć na plaży za darmo. Jednak, jak mówią, sterowniki te drogi są często wykopane. Darmowe plaże, oczywiście, zupełnie różne od opłat za przejazd.

Zasadniczo, nad jeziorem można spotkać młodych ludzi. Są one często na brzegach różnych imprez, w tym dyskoteki. Wielu wczasowiczów się do jeziora w imię pięknych lasów sosnowych i czyste powietrze.

wędkarstwo

Również wieś. New Way (Krasnojarsku regionu) jest często odwiedzane przez wędkarzy, jak w jeziorze są zupełnie różne przedstawicieli fauny. Głównie rybacy złapać okonia, ale czasami łapie i karp, i dość duże. Złapany z brzegu i łodzi.

W sezonie można spotkać miłośników podwodnego polowania. Ze względu na fakt, że woda w jeziorze wystarczająco przejrzyste, zdjęcia są doskonałej jakości.

opinie

Po przeczytaniu opinii o turystów, to można wyciągnąć pewne wnioski na temat zbiornika, znajduje się w miejscowości Nowy sposób (Krasnojarsk Territory). Główną rzeczą, która przyciąga turystów jest, oczywiście, ciepłe i czyste wody, która przyciąga mieszkańców okolicznych miast, a także miłośników wędkarstwa i łowiectwa podwodnego. Można również zauważyć, że w niewielkiej odległości od miasta Krasnojarsk jest plusem, ponieważ prawie każdy będzie mógł dostać się do jeziora.

Niektórzy urlopowicze powiedzieć, że nie podoba im się mulistym dnie, szczególnie na wolnych plaż. Na terytorium opłaty w zasadzie wszędzie jest importowany piasek. Ponadto, małżeństwa z dziećmi nie są bardzo zadowoleni obok hałaśliwego młodzieży.