287 Shares 6471 views

Który po raz pierwszy pojawił się Erotic Museum

W praktycznie każdym dużego europejskiego miasta jest muzeum erotyki. Barcelona, Amsterdam, Berlin – można znaleźć wiele takich instytucji w tych stolicach. Wszystkie z nich są nazywane „muzeum seksu” w roku przynieść dużo gotówki. Niewielu turystów odwiedzających te miasta, odmówić zwiedzanie hal takich instytucji.

Historycznie pierwszym erotyczne muzeum została otwarta w Neapolu w 1819 roku. Nazywana była Tajny Gabinet Narodowego Muzeum Archeologicznego w Neapolu. Większość eksponatów, które były na tej wystawie, zostały znalezione podczas wykopalisk znanych miast – Pompeje i Herkulanum. Odwiedzający mogli zobaczyć je w 2000 roku sam. można zobaczyć wiele soczystych eksponatów w muzeum: obraz z treści erotycznej, rzeźb i wielu innych obiektów seksualnych.

W Holandii istnieją aż dwa podobne muzeum. Jeden z nich znajduje się w samym centrum miasta, na dobrze znanym dzielnicy czerwonych latarni ulicznej, a druga jest blisko Damrak w Amsterdamie. Jest to drugi muzeum erotyki nazwie „Świątynia Wenus” zbiera rocznie około pięćset tysięcy turystów. W tym budynku znajduje się okazja, aby zobaczyć pracę takiego profesjonalisty jak Peter Fendi, która jest znanym mistrzem erotycznych scen. Również popularne wśród odwiedzających wystawę zatytułowaną „Seks przez wieki”. Trzymać się z nią na znanych i zabytkowych obiektów seksualnych. Jednak największy sukces wśród turystów, oczywiście, zbiór holenderskiego erotyki, co jest godne uwagi dla swojej postępowości.

Kopenhaga erotyczny muzeum po raz pierwszy otwarto w 1992 roku. Był pierwszym w muzeum świata, który rozpoczął się pokaz wideo z odpowiednią treścią. Również w tym budynku można zobaczyć ekspozycję charakterze erotycznym, ułożonych w porządku chronologicznym, począwszy od czasów rzymskich do nowoczesnych. Te artefakty są w stanie zapoznać zwiedzających z rozwojem, który cierpiał erotyczny świat. Ponadto muzeum stolicy Danii jest dostępne artefakty, które mogą nam powiedzieć o życiu sławnych ludzi – na przykład pisarz Hans Christian Andersen, piosenkarka i aktorka Marilyn Monroe i psycholog Zygmunt Freud.

Największe muzeum erotyki w Berlinie. Został nazwany na cześć pilotów Beate Uhse. Zdołała się znany nie tylko ze względu na lot, ale po wojnie zorganizował pierwszą firmą zajmującą się sprzedażą filmów z treści erotycznej. Eksponaty prezentowane w muzeum, są w stanie rozmawiać o rozwoju erotyzmu w prawie wszystkich krajach świata. Ponadto użytkownik mógł zrozumieć, co się dzieje, muzeum prowadzone pokazując reklamach tematycznych intymnej treści. Po tym wszystkim, nawet tych turystów, którzy mają dobrą wyobraźnię, często trudno jest zrozumieć istotę niektórych eksponatów.

Pod koniec 1997 roku, a we Francji nie było muzeum erotyki. Paryż – i to właśnie tu pracuje, wystawa – wraz z innymi krajami świata postanowili edukować mieszkańców w dziedzinie sztuki erotycznej. W muzeum znajduje się siedem pokoi, które wykazały szereg artefaktów seksualnych związanych z wydarzeniami na dużą skalę w Europie. Na przykład, w czasie, gdy przechodzi w piłce nożnej, to był model z piłką wśród eksponatów muzealnych.