194 Shares 1919 views

Późno dostawy: czy mieć dzieci po czterdziestce?

Dziś późno dostawa jest nazywany pierwszym porodzie po trzydziestu pięciu lat. Ale teraz stary położna spojrzenie z ukosa na dwudziestu pięciu dziewcząt, które urodziły się po raz pierwszy, potajemnie nazywając je starorodyaschimi. Gdzie są te stereotypy?

W starożytnym świecie było normą rodzić do dwudziestu lat. W przeciwnym razie kobiety wpadają w kategorii unikalnych przegranych. Grozili nieufności publicznego, ponieważ głównym celem posiadania dzieci w tym czasie była rekrutacja żołnierzy – nie dziecko, żadnych korzyści dla państwa z takiej kobiety. W średniowieczu sytuacja nie poprawiła się znacznie – dziewczęta też pobrali się wcześnie i przez dużo starszych partnerów, którzy pierwszą myślą o seksie, a dopiero potem o antykoncepcji.

Radziecki moc między jego bedrock moralności tutaj, zaskakująco, wyróżnia się również. Już w dwadzieścia pięć lat od pierwszej kobiety z dzieckiem należy do tej kategorii „haniebnym”. W tej definicji starorodyaschimi prawie wyniosła starą panną, pozostawiając wiele żeńskich przedstawicieli ponieść w jakikolwiek sposób mógł.

Stormy siedemdziesiątych, na pewno przyniósł w krajach postsowieckich w zachodnim wiatrem. W Europie pierwsze narodziny stale „przeszedł” przez trzydzieści znak, wiek matki nie pozwalał sobie na potępienie. Wręcz przeciwnie, późniejsze pokolenia były postrzegane jako znak dojrzałości, zyskał pewną pozycję w społeczeństwie, stały dochód w rodzinie, i tak dalej. D. Ta pozycja wkrótce stanie odpowiednio postrzegana w Unii, dobrze, niech sama w przystojnego 90-s to po prostu nie zwracać uwagę, ponieważ kobieta coraz większe znaczenie w biznesie, macierzyństwo popychanie przez pewien okres. Nawet wtedy, pokolenia 45 lat nie jest postrzegany coś niezwykłego. Teraz Mama fora tak pełne kobiet w wieku czterdziestu lat, którzy są albo planujących ciążę lub są omawianie ich dzieci kolki. Tendencja ta pokazuje, że późniejsze pokolenia nie są tak popularne jak świadomego wyboru pięknej połowy ludzkości. I współczynniki płodności w tym wieku nie zmniejsza.

Warto wspomnieć również, że negatywne momenty, które czasami późno dostawa nie jest opcją kobiety, a to niby przypadkiem. Płacenie za błędy młodości, lub z innych powodów nie są w stanie wyobrazić sobie wcześniej, kobiety są zajęte czyszczenia ich układ rozrodczy do wieku około czterdziestu lat, a następnie kwestia wyboru terminy dostawy nie warto – im szybciej, tym lepiej.

Jest to całkiem zrozumiałe czynnikiem opóźnienia w dostawie – poprawa sytuacji finansowej lub ponownego małżeństwa ogólnym pragnieniem dziecka. W tym przypadku, później pokolenia również nie są rzadkością – wiele par są obecnie rozwiązywane na takie działania. A wśród nich popularne politycy, gwiazdy show biznesu, kobiety biznesu.

Lekarze niejednoznacznie oszacować późno poród. Z jednej strony, większość zdrowia matki nie przemawia na korzyść opóźnienia w dostawie – w wieku do czterdziestu kobieta gromadzi historię nie tylko kilka ginekologicznych zaburzeń, ale również zaburzenia serca, wydalniczy i systemów trawiennych. Czynnik ten jest zawsze reagować na zdrowie dziecka i stanu zdrowia matki podczas ciąży i porodu. Z drugiej strony, pod koniec porodu dać moja mama dużo wiary w to, że może on odpowiednio wychowawczego, nie oszczędzając na elementarnych rzeczy, zapewniając duchowych potrzeb dziecka. Jako ogromny plus tutaj jest dodawany do zwiększonej odpowiedzialności ojca dziecka – zazwyczaj późno dostawy dla papieża – wielką szansę zrealizować swoje ojcostwo w całości.

Niezależnie od przyczyny, dla opóźnionej dostawy, matka powinna zrozumieć, że w wieku lat sześćdziesięciu z nią będzie nawet w rzeczywistości, nastolatek, który potrzebuje ogromnej pomocy. Tymczasem pomoc może być potrzebna przez rodziców. Najnowsze generacje nagrany w wieku siedemdziesięciu, ale czy to jest konieczne, aby skazać dziecko być sam?