811 Shares 1027 views

Diament to kamień Baran i jego główny talizman. Inne minerały – amulety Baran

Baran jest znakiem Zodiaka, w którym energia kosmiczna wyrażana jest przez najcieńszy element materialny – element Ognia. Pozostawia to ślad w postaci ludzi urodzonych w tym okresie – są egoistami (w znaczeniu słowa) 100%, starają się wszędzie i wszędzie, idąc do zamierzonego celu, a także rozprzestrzeniając ogień. Aspiracja jest głównym słowem kluczowym, które charakteryzuje Baran. Organy planety Mars mają pozytywny wpływ na tych ludzi, czyniąc ich pewnymi i odważnymi, niezależnymi. Chociaż ten znak jest nieistotny i płytki, ale ma niesamowitą szczerość i lojalność wobec innych, a szlachetne Błędy, które mają kłopoty, z pewnością przyjedzą na ratunek.


Ciepło ognia i chłód wiosny

Kolory ognia są czerwone, karmazynowe, pomarańczowe, złote, błyszczące. Wszystkie są korzystne dla tego znaku zodiaku. Kamienie, które pasują do Baran, najczęściej koloru ognia, z jego blaskiem i błyskotliwością. Jest to diament w kawałku (diament), granat granatowy, bursztynowy, czerwony jaspis, koral, rubin, kryształ, heliotrop (węglik), karnisze. Baran rodzi się z wiosennym przebudzeniem natury – od 21 marca do 20 kwietnia, kiedy niebo jest jasno błękitne, zieleń rozkwita, wiosenne wody topią szelest, fioletowy wiatr i złoty adonis rozkwitają fioletem. Ta wiosna paleta odpowiada innym naturalnym kamieniom dla Baran – turkusowy, szmaragdowy i zielony jaspis, akwamaryna, ametyst, chryzolol.

Król Minerałów

Diament jest najcenniejszym magicznym kamieniem. Baran, gdy minerał przyzwyczai się mistrzowi, daje mu magiczną energię. Człowiek staje się odważny, silny, pewny siebie. Ten kamień jest głównym spośród wszystkich minerałów, symbolizuje czystość i niewinność. Chroni człowieka od diabła, złych czarów. Właściwości lecznicze kamienia przejawiają się w aktywacji wszystkich procesów życiowych osoby, która staje się jej właścicielem. Dzięki temu łatwiej jest leczyć choroby skóry, przezwyciężyć choroby układu nerwowego: depresję, hipochondria. Ma cudowny wpływ na mózg i serce człowieka. Pierścień z diamentem może ocalić miłość i wierność męża jego żonie. Powinieneś wiedzieć, że diament może stracić magiczny wpływ ze względu na niesprawiedliwy styl życia jego przewoźnika, a to będzie szkodzić przestępcom. Kamień musi być szczerze kochany i wierzyć w jego pomoc. Największą moc przenosi się w przypadku uzyskania diamentu w spadku od bezpośrednich krewnych.

Kamień nieokreślony

Krystaliczny kwarc z odcieniem koloru liliowego jest cennym ametystem chroniącym przed pijakiem, nasycając umysł, chroniąc zarówno przed straszliwymi myślami, czcią, jak iz oszustwem, ujawnia siły duchowe, symbolizując pobożność, szczerość, pokorę i duchową mądrość. Baran, urodzony w marcu-kwietniu, jest strzeżony przez najbardziej udanych talizmanów w tym okresie – ametyst i jaspis. Stając się właścicielem naszyjnika z pierwszej mineralnej lub innej dekoracji z nim, osoba może pozbyć się bezsenności, bóle głowy, choroby serca i problemy z oddychaniem. Kryształy ametystu, naładowane energią słoneczną pod promieniami wszechświata, utrzymują czystość powietrza w domu, wydobywają negatywnie z mieszkania. Jeśli ametyst trzyma się w świetle księżyca, wtedy wspólna magia kamienia i księżyca tworzą spokój w domu.

Kamień Chrystusa

Heliotrop (krwawnik) – rodzaj chalcedonii o ciemnozielonym zabarwieniu z inkrustacjami czerwonych plam (tlenek żelaza lub czerwonego jaspisu), używany jako kamień amulecki. Baran będzie zmuszony stopniowo rozwijać swoje ukryte zdolności do jasnowidzenia, regulować jego przepływ krwi, które zachowają zdrowie przez wiele lat.

Mądry nauczyciel i sprawiedliwy sędzia

Aquamarine jest wiele berylowych w kolorze wody morskiej. Magia kamienia jest w odsłonięciu najbardziej pomysłowego oszustwa, ujawniając intuicyjne zdolności człowieka. Może chłodzić pasje, wyważając emocje właściciela i innych. Aquamarine nie toleruje kłamstw i fałszerstw, nadmiernej aktywności, tłumi bezprawie. Daje klucz do wiedzy o wszechświecie, różnych naukach. Dla dobrych uczynków ten kamień kieruje myślami i działaniami człowieka. Baran (a nie tylko on), jest w stanie zmusić się do rzucenia palenia, alkoholu, pozbycia się fobii. Kamień przywraca odporność, leczy nerwy, choroby tarczycy (trzeba nosić koraliki lub wisiorek na gruczołach), oczyszcza skórę, łagodzi bóle głowy i odpycha bezsenność (noszenie kolczyków). Akwamaryn jest niezbędny dla marynarzy, turystów i naukowców.