147 Shares 5838 views

Interpretacja snów: Jaki jest marzenie o jabłko?

Co marzy o tym, co jabłko , wymienia bardzo dobre wydarzenia. Jednakże, w celu poprawnej interpretacji, należy wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły snu. Interpretacja zależy w dużej mierze od stanu, jakości i stopnia dojrzałości płodu.

Sonnik Tsvetkova

Ten sen wymusza chorobę. Są jabłka – być rozczarowanym czymś. Zbierz je – do pokus i uwodzenia.

Wywiad śniący Denise Lynn

Zazwyczaj jabłko symbolizuje przywrócenie potencjału, wzrost witalności i dobrego stanu zdrowia. Może też pokusić się o pokusę.

Dream Interpretation Tarot

Jeśli człowiek marzy o jabłko, czeka go przyszłość.

Mądra interpretacja Zadeka: co marzy o tym marzyciel?

Ten sen wymusza sukces we wszystkich sprawach i staraniach.

Asyryjska Księga Sypialna

Kiedy marzyciel zjada jabłko we śnie, wtedy w rzeczywistości dostanie wszystko, czego dusza szuka.

Książka marzeń romskich

Fakt, że zielone jabłka marzy się, aby zapobiec nieporozumieniu w sprawach przyjaźni. Dojrzałe czerwone owoce mówią o przyjaznych stosunkach, na które można polegać. Pieczone jabłka lub jabłecznik w śnie mówią, że jego wielkie nadzieje zakończą się rozczarowaniem.

Angielski książka snów: dlaczego marzy jabłko?

Ten sen jest bardzo dobrym pomnikiem. Zapowiada szczęśliwość, długie życie, powodzenie w sprawach kariery i miłości. Wiele jabłek we śnie obiecuje matek. Śnienie mówi, że ich dzieci dorastają niezrównanymi i bogatymi ludźmi.

Sonnik Miller

Dla większości ludzi jabłka obiecują bardzo dobre zdarzenia. Jeśli marzy się czerwone owoce, które wisi wśród zielonych liści na drzewach, jest to dobry znak. Kiedy osoba we śnie zjada zepsute lub zgniłe jabłka – jest to zły omen. Dojrzałe owoce na drzewach – nadejście pomyślnego czasu na spełnienie marzeń marzyciela. Powinien dobrze przemyśleć swoje cele i śmiało postępować naprzód. Jeśli jabłka powiesić się zbyt wysoko, bliżej szczytu drzewa – podkład nie powinien mieć zbyt dużych listew w swoich pragnieniach i marzeń. Owoce, które spadają na ziemię, ostrzegaj marzycieli pochlebców i wymyślonych przyjaciół, którzy mogą powodować szkody.

Księżycowa książka snów: dlaczego marzy jabłko?

Interpretacja snu zależy od stanu owoców. Jeśli jabłka są dojrzałe, szczęśliwe małżeństwo czeka na spoczynek. Kiedy są niedojrzałe – uszkodzenia. Pieczone owoce są interesem własnym. Słodkie i pyszne jabłka – dla zabawy i pomyślności i wina – z wielką radością. Białe owoce – do sukcesu i czerwone – do łez.

Sonny Griszina

Apple jest symbolem relacji miłosnych, pokus, jasności i pewności. Rozdarcie tych owoców – na szczęście i spełnienie pragnień. Oczyść je – do upadku nadziei i rozczarowań. Są słodkie jabłka – dobry znak, kwaśny – do smutku i jakieś przymus.

Zimy zimą

Fakt, że marzy się duże jabłka (zwłaszcza jeśli są dojrzałe i silne) można nazwać wielkim sukcesem. Aby zobaczyć je na drzewach, należy wdrożyć plany. Kupowanie owoców i jedzenie ich jest bardzo dobrym znakiem. Nie mogę sięgnąć po jabłka na drzewo – ryzykować z powodu nadmiernych ambicji. Wytnij owoce – do kontrowersyjnej sytuacji, która negatywnie wpłynie na biznes. Zielone jabłka mówią, że sukces będzie konieczny i plany przydadzą się, ale musisz być cierpliwy. Ale jeśli spróbują słodkich, szczęście przyjdzie do sypialni szybciej, niż czeka na nią.