897 Shares 4033 views

Kiedy spełnią się marzenia

Wielu naukowców uważa, że nasze sny są oryginalnymi przepowiedniami. Jest też wersja, o której najbardziej nam chodzi, o czym najbardziej się martwimy lub uciążliwym. Czasem jednak sami jesteśmy zaskoczeni absurdem tego, czego marzyliśmy, i nie mamy pojęcia, jak to mogło być w naszej głowie. Często marzymy o ludziach, których nie pamiętamy, o miejscach, w których nigdy nie byliśmy, o wydarzeniach, które trudno nazwać prawdziwymi. Wszystko staje się jeszcze bardziej mylące, gdy nagle przypadkowo doświadczasz deja vu – zdarzeń, słów i działań, które zdarzają się w twoim życiu, które widziałeś wcześniej we śnie. W takich chwilach ludzie zaczynają myśleć o tym, że marzenia są w jakiś sposób bardzo proroczym.


Więc kiedy spełnią się marzenia? Najbardziej prawdopodobne sny przychodzą ludziom w okresie od 25 grudnia do 19 stycznia. Ten okres związany jest z wieloma mistycznymi przekonaniami, a nie z niczego, że od niepamiętnych czasów rosyjskie dziewczyny zastanawiały się dokładnie w wieczorach Epiphany. Według niektórych legend, w tych dniach niebo ujawnia tajemnice ludziom. Nie przegap okazji. Staraj się zapamiętać wszystko, co marzyłeś w tych dniach i zanotuj. W snach może być ostrzeżenie lub wskazówka. Czasami wspomina o wydarzeniach, które trzeba przygotować.
Są inne dni, kiedy spełnione są marzenia. Uważa się, że w nocy od wtorku do środy można marzyć proroczym marzeniem. To samo, według niektórych źródeł, mówi o nocy od czwartku do piątku.
I doświadczeni naukowcy snów twierdzą, że nie należy przywiązać się do tych dni i spróbować dowiedzieć się, w jakich ilościach spełnione są marzenia. Każdy z nich może być proroczym. Co więcej, niektóre wiążą marzenia z księżycowymi dniami. Uważa się, że pierwszego dnia każdego miesiąca jest noc, kiedy marzenia się spełnią, co do zasady przedstawiają coś dobrego. Marzenia, które widzisz na 2 numery, są bez znaczenia i nie zawierają żadnych informacji w sobie. 3 Liczba miesięcy może przynieść Ci sen, który spełni się dokładnie i bardzo szybko – bądź na to przygotowany. W dniach 16, 27 i 29 miesiąca znów będziesz miał puste sny. Do tych liczb, gdy marzenia się spełnią, są 9 i 15, a 17 i 20. Te liczby zawierają pozytywne informacje. Ale 13, 14, 19 i 22 to daty, kiedy sny o złej treści się spełnią. Najczęściej ostrzegają o możliwych problemach. Ale 31 dnia każdego miesiąca można marzyć o marzeniu o miłości, która z pewnością się spełni.
Jak się zachowywać, jeśli miałeś sen, który dotykał jakichś dróg twojej duszy, a według twoich założeń może być prorocze? Najpierw sprawdź datę – jeśli ta liczba, gdy spełnią się marzenia, musisz spróbować zrozumieć znaczenie tego przesłania. Oczywiście, najczęściej informacje z marzeń nie są przekazywane bezpośrednio. Staraj się zapamiętać najjaśniejsze szczegóły swoich nocnych snów i wprowadzić je do książki snów. Jest możliwe, że po przeczytaniu kilku interpretacji, zrozumiesz, co to przepowiada. Nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie do pozytywnego poglądu światowego, specjaliści snu zalecają zwrócenie uwagi na interpretacje, które zwiastują coś złego, a nie dobrego. Lepiej być złowionych przez dobre wydarzenie niż katastrofa. Ponadto można zapobiec katastrofie, jeśli wie o tym wcześniej.
Przy okazji, wizje, które marzyły o tobie w dniach 3, 12 i 15 każdego miesiąca, są najszybsze. Ale marzenia, które zobaczyłeś w nocy z 11, będą wykonywane dopiero po 11 dniach. Ale to, że marzyłeś o 7 dniu, nie trzeba nikomu mówić – ta wizja mówi o szczęściu, które czeka na ciebie, jeśli jednak wypluję, sen się nie spełni.
Możesz wierzyć w marzenia, ale nie możesz nawet zwracać na nich uwagi , biorąc pod uwagę je po prostu dziełem waszej chorej wyobraźni. Jeśli jednak taki wybitny naukowiec, jak Mendeleyev, nie myślał o swoich snach, świat nigdy nie wykorzystał swojego wyjątkowego stołu – integralnego systemu elementów chemicznych o tym geniuszu. Przyjemne sny!