700 Shares 6344 views

Co to jest SEO? podstawa

Każdy, kto w obliczu kwestii Internetu, zawsze słyszy to w skrócie promocji SEO swojej osobistej stronie internetowej lub blogu. Oczywiście użyć wyszukiwania znajdzie większość odpowiedzi na to pytanie, być może nawet w Wikipedii, ale niestety nie każdy rozumie wszystkie jej subtelności i głównego zadania. Wszystko to oczywiście przychodzi z czasem, ale podstawowe pojęcia każdy powinien znać.


Wykorzystując dobrą okazję na miejscu opublikować swój artykuł, postaram się wyjaśnić w kategoriach ogólnych o tym tajemniczym pojęciem SEO.

Go nie bardzo daleko w głąb dżungli, wystarczy wpisać dowolny wyszukiwarka wolą coś w stylu „Co to jest SEO”, otrzymujemy natychmiast nesolko milionów stron z zasobów na nią odpowiedzieć. Ale tutaj jest to konieczne, aby zrozumieć, że zdolność do podejmowania niektórych webmasterów i SEO optymalizacją, pisać artykuły, nie tylko dla ludzi, ale także dla wyszukiwarek, tak aby zrozumieć, ile dostaniesz, kompetentny i szczegółowy odpowiedź jest trudna.

Pevym zasób, do którego należy zwrócić uwagę na ten problem, to jest oczywiście Wikipedia, z którego dowiadujemy się, może minmalnoe, ale nadal podstawowe pojęcia SEO. Dobrze, że to jego podstawie, będziemy mieli jakieś pytania pomocnicze, dzięki którym możemy nachno, doskonalić swoje umiejętności.

Osobiście, na własną rękę, chciałbym zwrócić uwagę na kilka podstawowych ważnych aspektów.

Fakt, że SEO to skrót już domyślić wszystkich, a nie stoi jak inaczej jak angielskie wyrażenie wyszukiwania optymalizacji silnika, co dosłownie tłumaczy się jako „search engine optimization”.

Ale czym właściwie jest search engine optimization? W pierwszej kolejności powinny zwrócić uwagę na słowo „optymalizacja”, a search engine optimization (PS) skladyvayutesya na własnym algorytmie zadanej. Takie algorytmy są kompilowane do użytkowników poprzez wybieranie string zapytanie lub wyszukaj otrzymał odpowiednią prośbę (odpowiada) wydawanie wynik.

Od wielu czynników wpływa na trafność zapytań, takich jak:

optymalizacja wewnętrzny

  • Wyjątkowość artykułów na stronie
  • Wyjątkowość obrazów
  • unikalna konstrukcja
  • Użyteczność – łatwość nawigacji i korzystania ze swoich zasobów.
  • perelinkovka
  • Podstawowe istotne dane, takie jak adres, usługi telefonicznej i innych ważnych danych dla użytkownika.
  • Ciągły rozwój witryny – artykuły dodawania i inne przydatne informacje.

optymalizacja zewnętrzny

  • Link do jakości i odnotematichnye ze swoimi zasobami
  • Widoczność swojej witryny w wyszukiwarkach,

I wiele więcej …

Najważniejsze jest, aby zrozumieć, co twórca lub właściciel witryny, który chce osiągnąć sukces w optymalizacji SEO, to jest to, co powinno być w miejscu powstał dla ludzi wszystkich czynników wynikających stąd. Takie strony są nazywane wśród optymalizujące „SDL” – miejsce dla ludzi. Jest to prawdopodobnie najważniejszy punkt należy zwrócić szczególną uwagę. Dążenie do tego wskaźnika, nie mają większego wysiłku, aby promować swoją witrynę.

Na temat metod wewnętrznej i optymalizacji zewnętrznego, omówimy w kolejnych artykułach, ale teraz mamy rozważać jedynie minimalne podstawowe zrozumienie SEO. Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci w głównych kierunkach, od czego zacząć, aby osiągnąć maksymalny efekt w promowaniu.

Najważniejszą rzeczą jest, aby zrozumieć, co ludzie tworzą własne strony internetowe lub blogi, więc to, co trzeba zrobić witryn tylko dla ludzi, i kochać swoją witrynę. Stale pracuje, aby ją poprawić i poprawy. Tylko w tym przypadku jest to możliwe do osiągnięcia tak dobrych wyników w promocji, które nie mogą nawet marzyć o wielu SEO, natomiast inwestowanie dużo pieniędzy. Zdając sobie sprawę z tego, będzie sukces, pieniądze i inne korzyści.

Powodzenia!