293 Shares 3074 views

Utwórz grupę w kontakcie: szczegółowe instrukcje.

Social networking – to prawdopodobnie najczęściej odwiedzaną stronę internetową. Wysoki komfort i stały wzrost przewodów funkcyjnych na fakt, że stopniowo coraz więcej ludzi tworzenia własnych kont. Oczywiście, większość to młodzież, dla której od dzieciństwa słowo „kontakt” nie odnosi się do skrzyżowania przewodów elektrycznych oraz pozycji w książce adresowej, a miejscem, w którym matka, ojciec lub starsze rodzeństwo spędzają dużo czasu na co dzień. To nie tak, że to jest złe, bo social media rzeczywiście łatwiej jako komunikacji między ludźmi i wymiany informacji.


Grup w sieciach społecznościowych – jeden z rodzajów stowarzyszeń zarejestrowanych użytkowników. Zwykle powodem stworzenia społeczności są wspólne interesy, miejsce pracy, w domu lub w szkole, jakiegoś wydarzenia lub ogólnej idei. Utwórz grupę w kontakcie trwa kilka minut, a dziesiątki z powodu których są tysiące. Oczywiście, najbardziej popularne, prawdopodobnie, to strona publiczna-frazarii. Wiele grup już od kilku lat zdobył kilka milionów członków. Inni mają w swoim składzie tylko 20-30 osób, ale może być również bardzo dynamiczny. Przykładem tego może być związek studentów w jednej grupie na uczelni: uczestnicy będą trochę, ale będą publikowane codziennie setki zgłoszeń.

Głównym czynnikiem decydującym o tak wiele społeczności Vkontakte, jest to, że aby stworzyć swoje własne pole komunikacji może dowolny użytkownika i ograniczyć proces nie ma. Ponadto utworzenie grupy w kontakcie odbywa się stosunkowo szybko i łatwo. Aby to zrobić, kliknij na link „Moje grupy” po lewej stronie menu. Jeśli ta pozycja menu nie została wyświetlona, należy ją włączyć w ustawieniach (moje ustawienia – menu po lewej stronie). W prawym górnym rogu pojawi się link „Tworzenie społeczności”. Po kliknięciu na nią pojawi się małe okienko, w którym można wpisać nazwę gminy, a także jego typ. Musimy stworzyć grupę, a więc wybrać tego typu (to jest pierwszy na liście).

Następnym krokiem przychodzi ustawienie przyszłą wspólnotę. W tym miejscu można dodać opis grupy w VKontakte, jego lokalizację (jeśli to ma sens) i dodać do czarnej listy i ustawić wszystkie odcinki (dokumenty, dyskusja, audio, wideo, itd.). Staraj się umieścić jak najwięcej informacji kontaktowych. Oczywiście, późniejsza edycja grup od kontaktów możliwe i najprawdopodobniej nigdy nie odnosi się do tej kwestii. Powtórz ten proces nie będzie trudniejsze niż na początku. Jednak stworzenie lepszej grupy w menu Kontakty bezpośrednio uzupełniać najbardziej gruntowną edycję.

Jeśli nie chcesz zarządzać samodzielnie, można przypisać więcej, ale siebie i innych użytkowników administratorów i dać sobie pewną pozycję, która znajduje się na liście liderów Buda. W zasadzie na tym etapie, tworzenie grup od kontaktów zbliża się do końca. Wszystko, co pozostało do zrobienia na rzecz wspierania społeczności – jest zaproszenie znajomych, poproś, aby zaprosić swoich przyjaciół i regularnie dodawać różne materiały na ścianie. Zachęcaj komentarze i posty użytkowników i wkrótce zespół będzie popularne.