822 Shares 6768 views

Zalecenia na przedniej stronie Yandex z wolnym internetowej lub notatkę naiwna SEO.

Jak dotrzeć na pierwszej stronie Yandex darmową stronę lub zauważa naiwnych jako SEO.

Prolog.

  W lecie 2011 http://bream-ring.jimdo.com stworzył stronę internetową poświęconą łowienia – leszcze w ringu. Czytałem kilka zaleceń dotyczących promocji witryny i zaczął działać – zarejestrować się w katalogach. Wybrał stosunkowo dobrze znana, ale nie związane z super kategorii (Yandex, Poczta, Dmoz). Prawie wszystkie z nich wymagają wstecznego do nich. Zajęło im całą stronę głębokości miejscu, niech radują. Ci, którzy twierdzili pierwszej strony mojej strony też nie jest zabroniony. Tak, po spędzeniu pół dnia i nocy, 15-20 opanowane katalogów. Lato nie jest to najlepszy czas na głupie miejscu mocowania, opuszczony sprawę.

  Powrót marnotrawnego administratora strony.

Powrócił do niego dopiero po Nowym Roku i wszystkich świąt. Strona internetowa zabawa mrugając przyciski i linki doprowadziły wirtualność. Jakież było moje zdziwienie, że 50-70% katalogach zignorowałem. W wyszukiwarkach znajdę się tak głęboko, że światło słoneczne jest na pierwszej stronie Google i Yandex migocze na moim miejscu jak Proxima Centauri.

Zacząłem myśleć (to konieczne, aby rozpocząć z tym, ale złe ręce głowy i klawiatura nie spocząć). Określone są w skróconej formie medytacji: zawartość (treść w żargonie zaawansowanych użytkowników) odpowiadała, ładny design, w moich ironicznie, zdjęć, a nawet treść strony (choć niedoskonały) uczestniczył. Ponadto, unikalny (!) Nie! Nie mogę znaleźć takie same! Poszczególne artykuły, zardzewiałe przez Radę Tymczasowego, prowadząc swoje początki niemal Sabaneyev gdy ryby były 10-20 razy więcej, a rybacy jako odpowiednio w krótszym czasie. Wideo wyglądał artykuł honorowany – prawie nic nowego, w ubiegłym tysiącleciu! Kiedyś działał tak. Ale student, odszukał najlepszą kombinację biegu, zdobyte doświadczenie. Na podstawie wielu łodzi wykonane jak kopalni bo połowów.

Więc o co chodzi? W darmowy hosting? katalogi części ostrzegł – nie umieszczać domen 3. poziom. Cóż, nie jest to miejsce tak nie jest. Cierpią ich snobizm, pójdę dalej. Masz dużo, a unikalny rzadkość w tych czasach witryny relikwii relikwie! Wszyscy kochamy siebie! I wspiąć się do tych katalogów, wraz z fascynujących miejsc, wielu dóbr konsumpcyjnych. Nie uwzględnia stronach internetowych Spółki, producenci towarów, sklepy – wszystko jest jasne, główny reklamowania swoich usług, bez obrazy. Ale pełne, delikatnie mówiąc, numery telefonów erotyka dziewczęta, chłopcy. Zwłaszcza nie zagłębiać się w badaniu do pisania na ten temat nie ma. Według płci, dobre nastawienie do biznesu płeć jest złe.

Zawarta! Większość (nie wszystkie) z katalogu, który absolutnie nie obchodzi. Są zainteresowani tylko opłaty rejestracyjnej, nie dbając o ich reputacji i będą naprawiać czegoś na zasadach komercyjnych. Podejrzewałem jak trudnej rzeczywistości wirtualnej przestrzeni, ale w duszy pielęgnować i ogrzewa się z myślą, że zawartość będzie dać pewne korzyści. Skutek: sześć miesięcy nie wiedząc (wina), to katalog dawcy, nie mając wpływu, a co sobie gorzej.

Wprowadzenie skończy, przejdź do nudnych zaleceń. Pierwszy etap prowadzi „śmieszne przyciski” obiecujących katalogi, a zainteresowani tylko odniesienia do siebie, choć z takich kretynów jak ja. Obecnie stało się mądrzejszy (oh świętą niewinność!). Ci, którzy przyniósł mi szczerze doznał dur na „Partners”. Nie potwór mi się całkowicie usunąć.

  Dwukrotnie 2

  Zaczynam pracę – "Double-2." Katalogi reverse link nie dało pokazać się w ciągu 2 tygodni – nieustannie usuwać linki. Zapiszę wszystkie białe katalogi, gdzie zarejestrowane, ale nie wymagają, a żałosny „żebranie” wstecznego, obiecując „złote góry” w wyszukiwarkach. Kto choć niejasno słyszał o SEO, wie inaczej. Odsyłacze dają niewielki efekt, warto tylko duże katalogi Yandex, poczta, itp Nie byłem tam jeszcze. Na zasadzie bezpośredniej płatności nie widzę sensu, to nie jest biznes. Na wolnym … pod wielkim pytaniem. Źle wysyłając prośbę. Traktowany jako normalny rejestracji, bez uprzedniego przeczytania tych warunków, błędnie podano w tagu opis. Pośpieszny, ludzie śmieją się, zakłócanie wypełnienie formularza. Złapał się za późno. Teraz biorę „przysięgę milczenia” na kilka miesięcy … Jednak to nie przeszkodziło mi wydostać się na pierwszej stronie Yandex, trzeci – Google, drugi – Bing, drugi – Poczta, -Yahoo drugi, pierwszy – Rambler (jak to pisze w lutym 6-8 2012). Sprawdź i udać się do serwisu. Postępuj zgodnie z zasadą – „zaufanie, ale sprawdzić!”

Po rejestracji w katalogu nie umieścić link do pierwszej stronie witryny (wyjątki się wybrać – znane katalogi liczniki wyszukiwarki Yandex, Google, Rambler, poczta, itd.). Inaczej jest następujący – masa linków i tak niskie, ale ze swojej własnej strony (5-10 linki, numer swojej karty), a ty sam. stopa zwrotu pod uwagę? Nie należy instalować miernika nieznanych katalogów, więc nie obiecuję wam. Sam nadal nie przeszkadza aby umieścić dowolny licznik, ale trzeba umieścić Yandex i innych tego pokroju.

  Co ja zrobiłem prawidłowo. Bardzo ponury część i powinny być uważnie przeczytać.

Pierwszy podszedł odpowiedzialnie tytuł strony – „leszcz-ring” w tłumaczeniu z angielskiego – „leszcz-ring”. 90% rybaków na Wolgi (a nie tylko na Wolgi) połowy leszcze nieodwracalnie związane z pierścieniem. A jeśli jesteś po prostu zamiar stworzyć stronę internetową, nazwę wyboru staje się niemal najważniejsza. Co zrobić, jeśli mają odpowiednika w języku angielskim i rosyjskim? Google automatycznie przekłada się wieloma językami, Yandex (wersja beta) obsługuje niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, ukraiński, polski. Wybór łaciński (Ukraina, niestety, idzie dystans powodu cyrylicy, Polska w pytaniu, jest rodzajem pisma) – strona musi mieć wyraźną sympatię do tematu. Wszystko elementarny, przejdź do Tłumacz – wybierz tłumaczenie języka – uzyskać nazwę. Proste rozwiązania są zawsze najlepsze! Zarejestruj się w kilku katalogach na wcześniej obcego języka, to nie zaszkodzi. Ogranicz wyszukiwanie Google lub Yandex, mówią po hiszpańsku. I po 10-15 minutach, witryna jest zarejestrowana w Hiszpanii, Chile, a nawet Hondurasu. Lekko przesadzam.

  Yandex i Google. Mehta.

  Konto Google była dla niego miejsce witryny internetowej „leszcz-ring”. Meta otrzymał od Google, umieścić w głowie. I załóż konto, Yandex i przywrócony do swojej stronie internetowej. Yandex robot.tht wymagane, aby wstawić plik do strony głównej. Nie przeszkadzało mi, Jimdo nie jest dozwolone. Miałem iść na kompromis i uzyskać Meta przez Yandex. Spędził na niej 4 razy dłużej niż w Google. Wydawało mi się dość trudne. Krok po kroku nie można malować – działający na zasadzie „nie zapomnij, to będzie to konieczne – znów to zrobić.” Po przejściach płuc potwierdzili zarządzanie internetową. Meta rejestrowane w głowę. Site indeksowane. Zastanawiałem się, dlaczego było tak mało używać mojej głowie. W Internecie, zacząłem szukać innych meta i wypełnione HEAD następująco:

" Robot widzieć wszystkie strony witryny.

OPIS OBSZARU

Słowa kluczowe, tagi

Odpowiadając na wniosek z błędami w pisowni

Aby wyszukać Wędrowca lub Bing, nie mogę sobie przypomnieć.

<Meta name = "ponownie-after " content = „7”> – meta tagi dla wyszukiwarek podczas ponownego indeksowanie strony. Put 7 dni, nie męczy robota. "

Innych wyszukiwarek: Bing, poczta, Rambler, Yahoo .

  Po pierwsze, ignorowanie innych wyszukiwarek, ale jeśli w naszym kraju jest nadal wiele osób korzysta z internetu Expoler (IE), a jeden na czterech boi się zostać zainstalowane na komputerze, wszystkie programy, kierując się widokiem „nagle coś bezbożnego”, dalej głupota z mojej strony po prostu niedopuszczalne. Plus Program, który podczas instalacji napełnić swój pasek narzędzi do przeglądarki domyślnie i umieścić swoją wyszukiwarkę, jeśli kleszcz został usunięty. Wielokrotnie widziałem podobnego na innym komputerze, Toolbar (y) na połowie ekranu w IE, a cała wyjaśnienie brzmi: „Jestem coś zaskoczyło i wskoczył z powrotem … Jak wrócić nie wiem, a następnie wykorzystywane” Jak wielu użytkowników nie wie, ale nie będę ich zaniedbać. Spójrz rejestracji do rozwoju i promocji witryn w Binge (ważne, Windows początkowy wyszukiwania – MSN piły), poczta (. Ważny z wyszukiwania adresu i My World Poczta Sputnik put), Rambler (trudno mi się wydawało, że rachunki te nie związane z TOP100) yahoo, na liście. Nic do stracenia, tylko zyskać. Na początku lutego 2012 roku odbyło się rejestracji, dla mnie nie było bezpośredniego nazwa witryny. I 7 lutego ukazał się wszędzie z wyjątkiem ASK.com. Kolejny amator zarejestrować swój pasek narzędzi w przeglądarce. będę szukać rozwiązań.

Analiza lokalizacji.

  Dokonaj analizy serwisu wpisując zapytanie „analizy witryny.” Użyj co najmniej 5-7 miejsca, przeczytaj porady i jestem pewien, że każda zmiana w jego. Nie zniechęcaj się jej zerowej Titsey i PR. Są one przeliczane na tyle rzadko, a po konwersji jest możliwe zyska „wagę”. Ja również TIC-0, ale 2 tygodnie w nieregularnym promocji witryny (4 weekendy) dla: „pierścień leszcz” przyszedł w pierwszej i trzeciej Yandex Google. Byłem zaskoczony, a szybki wzrost, a wynik, a związek, uważany za odwrót. Używam głównie Google.

  O obrazach i zdjęciach witryny.

  Czasami wstydzą się przyznać swój idiotyzm, ale nie mogłem po prostu natychmiast umieścić napis na jego zdjęcie http://bream-ring.jimdo.com. Po tym wszystkim, wiedział o poszukiwaniach na zdjęciach !!! Dopiero w lutym 2012 roku, zrobiłem. Teraz moje zdjęcie napis „Bream. Na ringu” i nazwa mojej strony. Często użytkownicy poruszają się od naturalnego do wyszukiwania obrazów.

O Tagi (słowa kluczowe).

  Nie znając specyfiki miejscu jest niemożliwe, aby podać dokładne informacje na temat słów kluczowych, ale Twoje miasto i / lub regionalne centrum powinien być obecny niekoniecznie. Nie śmieci mega Tagi – 8-10 słowa kluczowe wystarczy. Poświęć trochę czasu, aby przeczytać o popularnych wyszukiwań w Google i Yandex, wybierz z wami na ten temat. Tagi są ważne dla wyszukiwarek na równi z nazwą witryny.

Epilog.

  Moja rada nie jest uniwersalna, a im dłużej nadaje się do promowania strony dużej firmy. Celem i publiczność jest inna – zwykły użytkownik z rozrywkowym miejscu, że nie ma, a co najważniejsze nie chcą wydawać pieniądze na wirtualny. Ona niby jest, a zarazem streszczenie, niejasno przypomina „teoria względności” Einsteina. Na głównej stronie mojej strony na dole e-mail. Chcesz napisać osobiście – zapraszamy! Rozpoczęte strona jest jak pies – chodzić!

Możesz przedruk tego artykułu za darmo.

© AndreSaratov 2012