759 Shares 7905 views

10 najbardziej szokujące trendy kosmetyczne w różnych krajach

Jak mówią, piękno – w oku patrzącego. W zależności od kraju standardów piękna może być bardzo różny. Na przykład, ludzie tacy jak USA, gdzie mają one idealnie proste zęby, podczas gdy w Japonii, krzywe zęby – to jest piękne. Nie trzeba dodawać, niektóre z pozycji na tej liście mogą wydawać się nieco szalony, ale należy pamiętać, aby zawsze szanować innych ludzi i ich kulturę. Bo dla nich, można również wyglądać jak klaun!

Teraz zwrócić uwagę na kilka niezwykłych rzeczy, że ludzie z całego świata znajdują się atrakcyjne i seksowne.

Krzywe zęby, Japonia

Jak już wcześniej wspomniano, w zachodniej kulturze, ludzie lubią gładkie i piękne białe zęby. Ale, w przeciwieństwie do nas, wielu Europejczyków, Japończycy kochają swoje krzywe zęby. To z tego powodu, że lekarze w Japonii są teraz duże zapotrzebowanie. Nie można powiedzieć, że koszty ich usług.

nacinanie skóry, Afryka Zachodnia, Papua Nowa Gwinea

W kilku gminach Nowej Gwinei oraz w niektórych krajach afrykańskich, wciąż istnieją ludzie, którzy ozdabiają swoje ciała z bliznami. Mężczyźni dostać te blizny podczas ceremonii poświęcenia, niezależnie od tego, co może pociągać za sobą, a kobiety stanowią te „tatuaże” tylko jako znak ich wyjątkowej urodzie. Tak, rzeczywiście pojęcie piękna jest inny.

Twarzy w kształcie serca, Korea Południowa

Najmniej niepokojący trend piękna w tej liście – w kształcie serca twarz. Kto nie chciałby wyglądać pięknie? W Korei Południowej, chirurgia plastyczna jest dość powszechne i ta operacja, aby zmienić kształt twarzy jest całkowicie normalne. To samo możemy udać się do sklepu po nową parę dżinsów. To po prostu chodzi o zmiany w wyglądzie i na wieki. Operacja często wymaga niszczenie kości szczęki na 3 części o mniejszych rozmiarach, usunięcie części środkowej i połączenie dwóch części, aby utworzyć zaostrzony podbródek. Jedyną wadą tej operacji jest, że nie można jeść stałych pokarmów przez jakiś czas. Zgodnie z kobiet, że warto!

Nadwaga, Mauretania

Jeśli próbujesz uwieść mauretańskim, potrzebny jest duży i zwiotczenie brzuch. Co jest jeszcze bardziej straszne i dziwne jest to, że rodzice posyłają swoje córki do specjalnego „farm”, gdzie mogą jeść do 16.000 kalorii dziennie! Tak, mamy także tę tendencję, nazywa się to „dom babci”. Oczywiście, tam, gdzie jest nadmierne jedzenie, nie jest też choroba żołądka, więc nie warto.

Chirurgiczne bandaże na twarzy, Iran

Wydaje się, że Irańczycy nie są zbyt chętnie nosie, ponieważ są one w stanie zapłacić każdą cenę za to, aby otrzymać nowy nos przez plastyka nosa. Ale to nie jest dziwne część. Ostatnio ludzie zaczęli sobie chirurgiczną gipsowy opatrunek na nosie, aby pokazać wszystkim, że są bogaci i mogą zmienić kształt nosa, ale w rzeczywistości nie miały żadnej operacji. Szalone Irańczycy!

Blada skóra, Chiny, Tajlandia

Blada skóra była znakiem rozpoznawczym europejskiej arystokracji. Okazuje się, że w wielu częściach Azji, bladą skórę i jest uważany za najwyższy standard urody. Bledsza jesteś, tym bardziej atrakcyjne w oczach innych!

Wysokie czoło, Fulani ludzie

Chociaż nie jest bardzo rozpowszechnione, ale jeśli jesteś przedstawicielem ludu, i masz wysokie czoło, jesteś naprawdę piękna. W afrykańskiego plemienia Fula czole – to najważniejszy atrybut dla kobiety. Niektóre płci pięknej nawet wyciąć włosy na czole patrzeć dłużej. Aha, i – podobny zwyczaj w średniowiecznej Europie obserwuje. A co to czoło ty?

Długa szyja, Birma

Można było zaobserwować ten trend piękna w wiadomościach lub w filmach. To „cierpienie” Mieszkańcy wschodniej Birmie, gdzie kobiety noszą mosiężne szyjach. Im dłuższa szyja, tym bardziej piękna kobieta wygląda, lub przynajmniej, że to, w co wierzą mieszkańcy Birmy.

Rozciągnięte usta, ludzie z plemienia Mursi

Jedną z dziwnych rzeczy, które po prostu nie mieszczą się w naszej głowie – ludzie z „płytek” w ustach. Etiopskie plemię Mursi dziewczyna rozciągnięte dolną wargę z pomocą płyt specjalnych. Wielkość tego dysku określa status społeczny kobiet, a także posag być zapłacone przed ślubem. Nikt nie wie dokładnie, dlaczego Morsi robi, ale według jednej z teorii, powinny zachować swoje kobiety z niewoli.

Brwi, Tadżykistan

W Tadżykistanie, dla kobiet, to jest bardzo ważne, aby jej były grube i krzaczaste brwi, jak to jest oznaką prawdziwego kobiecego piękna! Ludzie wierzą, że tu jeden wielki łuk brwiowy (gdy są one połączone w nosie) jest wskaźnikiem wielkiego szczęścia.

Wszystkie te tradycje i cechy mogą wydawać się dla niektórych z nas są powszechne, podczas gdy inni mogą uznać je dość obrzydliwe. Ale jeśli spojrzeć na to, co dzieje się na poszczególnych stronach, zdasz sobie sprawę, że są takie same w przypadku wszystkich rodzajów dziwnych fetyszy wspólnych.

Tak, wiedząc to wszystko, staram się być taktowny, nie bądź niegrzeczny dla innych ludzi, bo oni nie wyglądają jak ty lub jak chcesz.