578 Shares 2945 views

Białe trampki żeński „Nike” (zdjęcie). Jak czyścić białe trampki?

Białe trampki, zdjęcie, które można zobaczyć w tym artykule, miałem ochotę wielu dziewcząt. W ostatnich latach coraz więcej fashionistki preferują tradycyjne modele produktów białych i klinów platformy.


Popularne modele Nike

Obecnie uwaga publiczności konsumentów jest najczęściej obejmują następujące opcje:

  1. Nike Air – trampki, które są idealne do tworzenia jesienią i wiosną obrazów w stylu sportowym. Materiał według wynalazku może być wysokiej jakości skóry. Dla uzyskania optymalnych dopływie wkładek tekstylnych.
  2. Nike Dual – model zaprojektowany specjalnie do biegania i sportu w ogóle. Materiały produkcyjne są zwłaszcza elastyczna. W tym samym czasie, trampki idealnie uchwycić stopę. Wysoki poziom amortyzacji osiąga się, z uwagi na miękką wewnętrzną część podstawy pianki.
  3. Nike Free – dobrym przykładem markowego białym sneaker z ulepszony system wentylacji, który stał się nieodzownym jakość w lecie. Model ten jest dobrze absorbujący udar i ma podeszwę z powierzchnią antypoślizgową.

Z tego co się ubrać klasyczne modele w niskiej podeszwie

Białe buty Nike kobiety świetnie wyglądają w połączeniu z białym marką producenta odzieży, przede wszystkim – koszulki i czapki, wiatrówki lekkie odcienie, spodenki sportowe.

Dopuszcza się możliwość korzystania z zastrzeżonych buta wraz z dżinsów. Uzupełniają ten strój zdolnego swetry w paski, szerokie koszule. Najbardziej odważne dziewczyny, które nie boją się iść do eksperymentów stosowanych białe trampki w połączeniu z wolnymi swetry i spódnice szyfonu.

Jeśli mówimy o gwiazdach, często wolą bardziej zrelaksowany i mniej ekscentryczne obrazy. Najczęściej widać je w stroje gdzie białe trampki noszone do dżinsów, golf, skórzaną kurtkę i czarne spodnie, ozdobione w kilku nieformalnym stylu ulicy.

Dość oryginalny, skuteczne połączenie uzyskuje się przez połączenie buta sportowego pastelowych kolorowe koszule, konwencjonalne dżinsy i klasycznych wąskie kurtki. Warto również zauważyć, że w tej sukience białe trampki organicznie pasuje do kompozycji jedynie w obecności światła skarpetek. Nie należy wybierać inne kolory.

Wysokowydajny model Sneaker

Jeśli mówimy o najbardziej popularnych modeli butów sportowych wysokiej lekkim cieniu od najlepszych producentów, chlubnym popyt na białe trampki Nike serii Air forse. Wysoki poziom popularności różnych Freestyle trampki z Reebok i Adidas z firmy – model ze skrzydłami Jeremy'ego Scotta oryginałów.

Te opcje nie są jedynymi wysokie białe trampki, które zasługują na uwagę. Jednak do tej pory pozostaje jednym z najbardziej modne.

klin

Białe buty z jedynego kobiet w postaci klinów są nazywane „adidasy”. W ostatnich latach ta wersja obuwie sportowe jest dostępny w szafie każdej dziewczyny, która kiedyś podążać za trendami w modzie. Zauważ, mogą być nie tylko gwiazdy show-biznesu. Najbardziej nieoczekiwane kombinacje są wykorzystywane do tworzenia wielu ubrania dziewczęta ulic i przyjemność.

Warto zauważyć, że białe buty do biegania „Nike” kliny są idealnie połączone z raczej nieoczekiwanych szczegółami garderoby damskiej – długie płaszcze i spódnice. Jednakże taki korzystny przykład wykonania, należy podać smukłe wysokie dziewczynki. W przeciwnym razie, można kupić dość komiczny wygląd.

Zalety i wady

Markowe trampki Nike białe godne uwagi mody jak:

  • zająć godne miejsce w tworzeniu obrazów przy użyciu ubrania praktycznie dowolny odcień;
  • Wygląda na to stosowne, wraz z rzeczami w stylu casual, dzięki czemu obraz bardziej świeże;
  • w stanie podkreślić schludny i zadbany wygląd.

Z oczywistych wad korzystania białe buty w ubrania można zauważyć dość szybkiego zanieczyszczenia pojawienie się plam, a także trudności związane z utrzymaniem takich butów w prezencji formie.

Jak czyścić białe trampki?

Równocześnie z zakupem lekkim odcieniem obuwia sportowego zaleca się zakup specjalnego sprayu lub krem ochronny, który odpycha kurz i brud nie gromadzą. Jeśli na białych adidasów już pojawiły się plamy, można użyć prostego, niedrogiego narzędzia w postaci pasty z wybielania efekt. Substancję nanosi się w minimalnej ilości zanieczyszczeń, a następnie lekko rozciera się z pędzla. Alternatywą byłoby zwilżona pieczenia wody oczyszczonej.

Kiedy plamy na białych adidasów są nieaktualne, a poprzednia metoda nie przyniesie pożądanych rezultatów, można użyć innego skutecznego rozwiązania. Do kompozycji do czyszczenia powinny być łatwe w przygotowaniu, który zawiera 2 łyżek soku z cytryny, który miesza się z wodą w równych proporcjach. Zastosuj wpływy na zanieczyszczenie jest najwygodniej kawałek bawełny lub bintik. Starannie wycierając plamy na buty, wystarczy pozostawić je w spokoju na kilka godzin, co daje oczyszczony suchym miejscu.

Aby zapisać białe trampki schludny, atrakcyjny wygląd jest obowiązkowe regularne sznurowadła praniu. Można użyć dowolnego proszku lub mydła w połączeniu z wybielaczem. Pamiętaj, aby spróbować!