358 Shares 7772 views

Godny alternatywa: spodnie khaki wypierać jeansy!

Nowoczesna moda codziennie dyktuje nowe zasady. I każdy ogląda swój styl, musi być na bieżąco z nowych rozwiązań i trendów. Ten sezon szafy modów szybko złamał spodnie khaki, konkurować z przyzwyczajeni do dżinsów. Co jest specjalnego w tym nowym produktem, który musi uwzględnić subtelności, wybierając taką nową rzecz – należy rozumieć w sposób bardziej szczegółowy.

Khaki – trochę historii

Moda, jak wiemy, zjawisko ma charakter cykliczny. I coś, co jest bardzo istotne dzisiaj, to było modne, i najprawdopodobniej wiele lat temu. Khaki spodnie – nie jest wyjątkiem. Po raz pierwszy pojawiły się w drugiej połowie XIX wieku, zupełnie przez przypadek.

Autorzy odzieży może być słusznie uważane brytyjskich żołnierzy. Ich forma w tym czasie był szlachetny biały – bardzo piękne, ale bardzo niepraktyczne. Życząc maskowania obserwować i być bardziej niepozorne, żołnierze celowo zabrudzone postaci białej pył. Zatem, spodnie stały się mniej widoczne, ale bardziej praktyczne. A słowo „khaki” jest tłumaczony z języka urdu znaczy „kolor pyłu”, który wiernie oddaje niepowtarzalny odcień.

Spodnie lub dżinsy?

Jako codziennych praktycznych ubrań dżinsy utrzymać pozycję lidera. Ale są one doskonałą alternatywą spodnie khaki. Samce i samice modele, oprócz praktycznego zakaz barwienia kolorów, wykonane z naturalnego lekkiego lub ciężkiego denim bawełny.

Te spodnie są nie tylko bardzo wygodne, ale również oddychalność – naturalna tkanina dobrze oddychająca, umożliwiając wygodne nosić je zarówno na zimno i na gorąco sezon.

Ponadto, kolor khaki spodnie dla mężczyzn i kobiet, nadaje się do noszenia w biurze, utrzymanie lojalnych ubioru. Choć dżinsy nie są mile widziane w każdym biurze.

Khaki bardzo praktyczne i nie plami. Łączył się z niemal każdym kolorem wierzchu i dobrze wpisuje się w jakikolwiek sposób, w zależności od wybranych akcesoriów.

Dlatego, spodnie khaki zdecydowanie powinny być w szafie stylowej człowieka, dzięki czemu stanowią doskonałą alternatywę dla dżinsów i spodni.

Aby dopasować?

Khaki jest uniwersalna. Spodnie cieniu można bezpiecznie noszone zarówno przez mężczyzn jak i kobiet. kolekcje odzież dziecięca nawet zawierać rzeczy koloru khaki.

Odcienie mogą się nieznacznie różnić. Khaki może być bardziej oliwkowy, szary, piaskowy lub niebieski.

Najbardziej organiczny wygląd w spodniach khaki stylu casual. W związku z tym, należy zwrócić uwagę, aby im to przede wszystkim miłośnicy miejskiego stylu dorywczo. Jednak nowoczesne projektanci oferują różnorodne wariacje na hacki motyw – od nieformalnych szerokiej eleganckich spodni roboczych.

Dlatego też, każdy sędzia wygodne, wygodne i praktyczne ubrania mogli wybrać do gustu, i docenić zalety spodnie khaki.

Jak wybrać?

Uniwersalny khaki nadaje się do prawie każdego. Po prostu trzeba zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiedniego modelu spodni, w zależności od osobistych preferencji i gdzie pasuje.

Khaki spodnie w stylu klasycznym będzie wyglądać świetnie w codziennym obrazem, uzupełnione svitshotom lub luźnej koszuli. Buty mogą być różne opcje: z Oksford do adidasów. Dodaj obraz, można użyć jasny sweter lub sweter.

Szerokie spodnie, blisko do stylu wojskowym, bardziej odpowiednie do nieformalnych spacery lub rekreacji na świeżym powietrzu. Idą doskonale z różnymi koszulki i trampki.

Należy być bardzo ostrożnym przy wyborze zwężone spodnie khaki. Szczególną cechą, podkreślona kolorem i fakturą tkaniny jest w stanie wyróżnić się nie tylko godności rysunku, ale także zwiększyć swoje wady. Więc jeśli masz jakiś dodatkowy ciężar w biodrach i nogach, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do klasycznych modeli i odebrać im zyskiem szczyt.

Gdzie kupić?

W tym sezonie prawie wszystkie domy projektowe produkujących dżinsy i odzież dżinsową, mają w swoich spodniach khaki zbiory. Damskie modele są nietypowe cięcia i duża liczba wykończenia i wyposażenia. Mężczyźni – bardziej konserwatywny nacisk w kolekcji jest bardziej na górnej części obrazu.

Znajdź również te spodnie mogą być w dowolnym markowe dżinsy nosić sklep. Zazwyczaj producenci kottonovoy cała linia odzieży w stylu wojskowym, a także klasyczne jeansy rzeczy.

Dać pierwszeństwo najbardziej znanych producentów: H & M, Dsquared, TopSecret i innych takich demokratycznych marek.

Cena spodnie khaki w takich butikach będzie znacznie niższa niż w projektowaniu ekskluzywnych linii produktów, a jakość zostaną zaprezentowane na przyzwoitym poziomie.

Odzież military jest popularna od ponad sezonu. I zabrać swoje pozycje to nie będzie sprawy mają wiele zalet. Naturalne tkaniny wytrzymałe, mają tendencję do gromadzenia się tłuszczu praktyczne kolory i szeroka gama modeli, które zaspokoją wszystkie gusta tworzą popyt na takie ubrania.

Pomyślnie odebrał swój model, można również korzystać z zalet spodnie khaki. I być może będą one miały taką samą silną pozycję w swojej szafie, jak również klasyczne jeansy.