123 Shares 7757 views

Z tego, co nosić spodnie damskie z lnu?

Spodnie wykonane z naturalnych tkanin zyskują na popularności wśród kobiet. Zwłaszcza lnu. Po tym wszystkim, spodnie damskie wykonane z płótna – to nie tylko elegancja w prostocie, ale także praktyczny i wygodny strój, który będzie odpowiadał wszystkim.

Wyjątkowość bielizny

Pościel w służbie ludzkości od ponad 5000 lat. Wszystkie znane cywilizacje docenić jego właściwości. Po tym wszystkim, odzież len jest nie tylko trwałe i oddychające, ale również ma ogromną trwałość. I ciepła jest w stanie utrzymać temperaturę ciała na poziomie 3-4 stopni poniżej, w przeciwieństwie do innych włókien naturalnych lub syntetycznych.

Włókna lnu miesza się całkowicie z drugiej strony, nawet gdy minimalna ilość materiału z eliminuje zelektryfikowanych.

Różnorodność modeli damskich spodnie lniane

Specjalne właściwości tkaniny lniane sprawiają, że doskonałym materiałem do różnych modeli spodni.

Klasyczny model spodnie lniane z wysoką talią dobre dopasowanie krzywego kobiety. A cienkie osób czuje się świetnie w zwężone spodnie.

Uniwersalne dla każdej figury będą szerokie spodnie damskie z lnu, które są szczególnie istotne w okresie letnim, a także dzwon dna. Ten styl jest dobrze nadaje się do tego zadania, zwłaszcza w organizacjach, które nie wymagają zgodności z ubioru. W bardzo gorącej pogody w biurze może nosić lniane spodnie i bermudy.

Dla dziewcząt, prowadzących aktywny tryb życia, nadające lniane spodnie „z kością”, który z takim samym powodzeniem mogą być noszone w mieście, i na rowerze w przyrodzie.

Nie zapomnij model sportowy Majtki lnianych z gumką, która nie jest tak elastyczny, jak produktów syntetycznych i dzianin, ale są doskonałą alternatywą dla nich.

Na podstawie sportu jest również specjalny model spodnie lniane dla kobiet w ciąży.

Jak uszyć spodnie damskie z lnu

Wygodne ubranie – jest kluczem do popularności producentów. Wiele znanych marek produkować spodnie z lnu. Obrazy kobiet w różnych modelach, te spodnie znajdują się w prawie każdym katalogu mody. Jednak uzbrojony igły i nici, można zrobić ekskluzywne spodnie z rękami.

Przede wszystkim, trzeba zdecydować się na styl i kolor. Należy pamiętać, że modele są zawsze szyte z lnu wolnego krawiectwa. Lniane spodnie damskie, wzór, który jest dość prostą konstrukcję, wymagają minimum pracy na ich stworzenie.

zakupu materiałów bierze się pod uwagę, że tkaniny płócienne termokurczliwą o 10%, w związku z czym konieczne jest zwiększenie dodatku na cięcie. Przed rozpoczęciem cięcia tkaniny należy namoczyć i suche.

Cięte spodnia jest bardzo prosta materiał jest zagięty w pół wspólnej nici, rozwija góry wzór, rwa szwów powinno być równoległe do wspólnej wątku. Najważniejsze – nie zapomnij o zysk w szwach na wszystkich plastrów, w przeciwnym razie urządzenie nie będzie wystarczające. Top, wokół talii, konieczne jest, aby zostawić przyrosty 5-6 cm. Raskraivaya inne szczegóły, czy to pas lub inne elementy, należy zawsze monitorować sytuację wspólnego wątku.

Po pochmurny części krawędzi tnącej, a następnie połączyć je ze sobą i podlać odwrocie. Zysk w pasie owinąć wewnątrz i przylepność, pozostawiając niewielką szczelinę do wprowadzania żywicy. Wkładanie gumkę, robi okucia. Jeśli zadowolony z wyniku – szyjemy spodnie, czy nie – dokonać odpowiedniej ubavki. Szyjemy niezbędne rzeczy (guziki, suwaki, haczyki, itp.)

Wykonane wyroby lniane trzeba prasować gorącym żelazem i niech wiszą. Pozostaje wybrać odpowiednie akcesoria, spodnie i gotowy, aby wejść „do światła”.

Z tego, co nosić lniane spodnie

Tradycyjnie, te spodnie rzadko coś urządzone jak płótno jest uważane za szlachetny, nie trzeba suplementów. Dlatego spodnie damskie z lnu rzadko noszone z pasem, często zamykając im gumę lub cienki ozdobny pasek z tej samej tkaniny.

Len komponuje się z niemal każdego rodzaju obuwia. Czy to buty do biegania, buty, buty na obcasie i bez sandały z obcasami lub platformie, japonki, japonki na płaskiej podeszwie, schludny skórzane buty lub buty. Jedyną rzeczą zła kombinacja spodnie z lnu – to buty.

Lniane spodnie są uważane za odzież na lato, więc często są one uszyte z tkanin lekkich odcieniach beżu. Jednak od kilku lat w modzie, a także fuksja, blady róż, czekolada, a nawet czarne.

Większość modeli spodni wykonanych z lnu, z wyjątkiem sportowych, mogą być noszone z surowymi koszule biurowych i kamizelek. Również dobrze wyglądać te spodnie z płaszczem o różnych długościach i stylach, tak długo jak kolor górze był albo w tonie lub zapalniczki.

Dla mniej formalnej atmosferze do spodni można nosić bluzki z nadrukiem lub dzianiny top z krótkim rękawem. Wygląda świetnie lniane spodnie z góry, dzianiny ażurowe wzór szydełka.

Dla zewnętrznych ośrodków sportu i koszul do garnituru lub spodni koszuli-wrestlingu.

Cechy opiekę lnianych spodniach

Wyroby z lnu tolerować pralką. Jednakże, ważne jest użycie detergent bez chloru lub innych środków wybielających. Jeżeli tkanina jest barwiona, można prać wyłącznie w 40 °, jeśli nie – w każdej temperaturze nie wyższej niż 90 °.

Suszone spodnie lniane w stanie zawieszenia, najlepiej na świeżym powietrzu, ale nie w słońcu. Prasować gorącym żelaza w odpowiednim trybie, tkanka zwilża z tryskacza w razie potrzeby.

Ze względu na fakt, że od kilku lat tendencja spodnie damskie z lnu, wiele pań byli w stanie zapoznać się z tym dotychczas nieznane dla nich, wzdłuż i docenić jego zalety. Dzisiaj te spodnie stały się nie tylko hołdem dla mody, ale także ubrania, które powinny znajdować się w szafie każdej rozsądnej kobiety.