351 Shares 5087 views

Futro Mouton: to jest, jak to jest i jak to jest niezwykłe?

Ogromna różnorodność wyrobów futrzanych na rynku rosyjskim, a czasami tak trudno jest dokonać wyboru na rzecz tej czy innej rzeczy. Futro jest zawsze mile widziane, ze to nie ciepłe ubrania w różnych stylach. Najbardziej popularna jest baranina. Co to jest?

W rzeczywistości, to kożuch, ostatni zabieg przy użyciu specjalnej technologii. Jego pierwszy moczone w roztworze formaldehydu w celu stają się jeszcze bardziej kosmków, a następnie poddano barwieniu (barwienia), aby nadać im estetyczny wygląd. Po tym wszystkim, naturalny kożuch różni wyłączności.

Z punktualnie mutonovye płaszcze sprzedane na aukcji zachodnich i znaleźć masę fanów. Dowodzi to, że klasyczne futro pozostanie na zawsze symbolem retro-szyk i będzie na szczycie trendów mody.

pochodzenie

Z wiarygodnych źródeł staje się jasne, że baranina został wynaleziony w Niemczech opanować przemysł futrzarski. Przez długi czas ekspertów uważało, niż można zastąpić drogie rodzajów futra, i wreszcie znaleźć wyjście. Zabrali zwykły kożuch i przetwarza je tak, że zamienił się w pięknej i zaskakująco ciepłego produktu nie jest gorszy do norki lub lisa.

Do jego produkcji używa tylko wysokiej jakości zwierzęcą skórę, ma delikatną sierść, ponieważ jest bardziej podatne na leczenie. Dzisiaj, liczne otwarte postępowanie w ich opatrunku i w Rosji.

Co jest niezwykłe baranina?

Co to jest, czy wygląda to futrze, pewnie wiecie. Futro jest bardzo wysokiej jakości, pomimo rozsądnych kosztach. On nie boi się żadnych ciężkich mrozów, ani deszcz, ani śnieg. Nic dziwnego, płaszcze, kurtki i płaszcze z niego jest tak popularna. Jest odporny na wilgoć, trwałe i wytrzymałe. Do poprawnego działania baraniny trwać przez 10 sezonów, a nawet więcej. Główną zaletą tego rodzaju futra, oprócz swoich właściwości rozgrzewające, jest harmonijny stosunek ceny do wydajności.

Dostępnych funduszy można kupić doskonałe rzeczy. Wszelkie porównania nie idź z nim żadnego wilka lub królika lub nutrii – nawet od parametrów zewnętrznych. Niezwykle piękne, miękkie, błyszczące i miłe w dotyku baraniny. Co to jest futro – powtarzam – oczyszczone kożuch, charakteryzuje trwałość. Co najważniejsze, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.

Jak i gdzie przechowywać Mouton (zdjęcie w załączeniu)?

Jeśli jesteś właścicielem (właściciel) takiego produktu, należy przestrzegać podstawowych zasad jego przechowywania. Przede wszystkim uzyskać pole tkanki (można zapakować) i silne ramiona, że sprawa nie jest zdeformowany. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Chronić przed ostrymi akcesoriów i bodźce zewnętrzne, na przykład, zapach tytoniu, alkoholu, lakieru do włosów.

Początkowy wygląd sierści mogą zostać utracone z powodu różnych oprysków chemicznych, które są wykorzystywane do zwalczania owadów. Bądź ostrożny z tym. Pod żadnym pozorem nie suchy baraniny włosów. Co jest naturalne suszenie – jest znany wszystkim. Zabrania się mycia przedmiotów w urządzeniu. Zalecane razy w roku, aby dać go do profesjonalnej pralni chemicznej.

Wykonując proste rady, zachować w stanie nienaruszonym jego baraninę. Recenzje większości ludzi mówić o jego wysokiej jakości, skromna w wyglądzie opieki i nieskazitelny.