866 Shares 4989 views

Piękny gruziński tosty urodziny, ślub, rocznicę

Często recytować każde święto nie tylko liryczne i piękne pozdrowienia w wersecie, ale także tosty. Są zabawne, z humorem i życia ze znaczeniem. W tym artykule, Twoja uwaga zostanie przedstawiony gruzińskie toasty są idealne dla przyjaznej święto. To oni wprowadzają gości dużo śmiechu i radości. I nadal uczyć obecne obiegowej.

Toast dla kobiet

mężczyźni docenią Kaukaz, szanowany i kochany przez słabszej płci. Dlatego w tych miejscach, stworzyliśmy wiele gratulacji, które są dedykowane dla kobiet. Oto piękne gruziński toast. Posłuchaj kaukaska przypowieść, który rozprzestrzenił się na całym świecie:

Raz w słoneczny dzień do Boga indeksowania węża i powiedział: „Jestem zmęczony indeksowania pragnę wycofać swoje łuski. Zamienić mnie w kobietę. I ja, i tak może żądło ludzi. W którym ewentualnie wąż”. Bóg pomógł i przekształcił go w kobietę. Wkrótce przyszedł do niego białą gołębicę i poprosił o ten sam wniosek jak wąż. I tak się stało. Bóg odwrócił gołębia do kobiety i rzekł: „Idź, i ty dobrze”. Ponieważ istnieją dwie kobiety: zło i dobro. Więc pijmy na dobre, piękne panie, które są bardziej niż złe i szkodliwe dla czarnej duszy.

Toast za miłość

Wiele wierszy i piosenek o miłości napisane. Prawdopodobnie tak samo jak nie jest tosty, jeśli nie więcej. Są one nie tylko o kobietach, mężczyźni, ale także o silnym znaczeniu. Gruzińskie toasty są znane ze swojej prostoty i pięknych wypowiedzi. Po tym wszystkim, Kaukaz to nie znaczy życzenia niegrzecznie. W Gruzji, jest tam ładne tost o miłości i rodzinnych relacji:

Jeździec przyszła żona wybrała spośród trzech dziewczyn, które były jego słodkie. Zapytał pierwszy, „Ile jest 3 razy 3?”. Ona odpowiedziała bez wahania: „osiem”. Jeździec zdecydował, że moja żona byłaby zbyt ekonomiczne. To samo pytanie zadano drugą dziewczynę, a ona powiedziała ona jeździec 9. Rozumiem, że przed nim bardzo sprytną młodą damę. Trzeci narzeczona powiedziała, że 3 razy 3 to 10. jeździec zdecydował, że będzie hojny dla niego i poszło dobrze.

I tu jest pytanie: „O co ta młoda dama postanawia poślubić młodego jeźdźca? Na oszczędny, inteligentny lub hojny?”. Nie znam odpowiedzi, ale jest to łatwe. Dżygit żeni dziewczyna wskazała na jego sercu, a on jest głosem rozsądku w tej chwili nie słyszał. Więc pijmy na fakt, że zawsze słuchać swojego serca, zwłaszcza gdy chodzi o miłość.

Toast w dniu narodzin człowieka

Przez wieki, gruziński tosty ceniony za głębi myśli. Ich artystyczny sposób prezentacji, uroczystości, akcent hit i dotyka wielu ludzi. Gruziński toast urodzin mężczyzny i pięknego życia. Oferujemy jeden z nich:

W Gruzji, samochód szkoły na egzaminie student otrzymuje pytanie i wyjaśnił sytuację na drogach: jedziesz wzdłuż wąskiej drogi na lewo od ciebie są wysokie góry, a po prawej – chłodny i wspaniały wypoczynek. Nagle widać, że przed tobą stoi piękna dziewczyna z strasznym starej kobiety. Pytanie: co się dzieje, aby popchnąć? Uczeń odpowiedział: „Groźny staruszka”. Nauczyciel mówi: „Jest źle, to należy nacisnąć hamulec.” Wypijmy na fakt, że każdy, nawet najtrudniejsze sytuacje, urodziny nie zapomnij nacisnąć na hamulec.

Ten gruziński toast urodzinowy człowieka uczy, że każda osoba była w stanie zatrzymać w czasie, aby nie spieszyć i uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. A jeśli dana osoba nie jest łatwe urodziny i rocznicę? Co tosty wymyślić? Przeczytaj o tym w dalszej części tego artykułu.

Gruziński toast w rocznicę

Bardzo długi, ale inteligentna i pouczająca gratulacje. Spójrz, jak pięknie to brzmi:

Dawno, dawno temu, Bóg dał człowiekowi tylko 25 lat życia. Z jakiegoś powodu postanowił, że to wystarczy. Zwierzę (koń, pies, małpa) Bóg dał tyle, ile 50 lat. Jednak ludzie, że to nie było fair, udał się do zwierząt i poprosił o zamówienie. Błagał konia, psa i małpy, więc dali niektóre z jego życia.

Skoro tak się stało, że pierwsze 25 lat ludzie dobrze żyć. Miał szczęśliwego dzieciństwa, beztroski młodzieży, i nie ma żadnych problemów. Kolejne 25 lat, ludzie pracują, to znaczy pługa jak konia, nie oszczędzając siebie i swoje siły. Kolejne 25 lat, ludzie żyją jak bezdomnego psa. Dzieci od niego odeszła, liczni przyjaciele zapomnieli o nim, nikt nie miał stać się konieczne. Przez ostatnie 25 lat ludzie żyją w sposób podobny do małpy. Wokół śmieją się z niego, bo jest stary i słaby starzec (old woman). Więc pijmy na fakt, że nasz bohater dnia żył sto lat, a nie jak nikt nie chciał zwierzę, ale jako realną osobę, bez obawy, problemy i kłopoty. Do dzieci, wnuków, prawnuków i przyjaciół, nie zapomnij o tym nigdy.

Ten gruziński toast urodziny z poczuciem, że jest zrozumiały dla wielu ludzi. Uczy doceniać siebie, swoich bliskich ludzi.

Gruziński toast za nowożeńców

Co do zasady, uczta weselna organizowana jest przez mistrza ceremonii. Ale może też zabawiać gości zabawić, zachwyci gości i nowożeńców oryginalne wiadomości. Proponujemy przygotowanie gruziński toast ślubu. On pomoże pięknie pogratulować nowożeńcom:

Zmarł raz człowiek, który wierzy w Boga i był sprawiedliwy dla życia. Jednak chciał wrócić do kraju, który poprosił o to Boga. Bóg za jego prawość niech żyje dalej. Ale zanim upuścić go na ziemi, i dał mu trzy skrzynie z darami, mówiąc: „Nie otwierać je aż wrócisz do domu.” Po tych słowach Bóg pociągnął go na ziemię.

Ten człowiek udał się do domu, a ciekawość wzięła górę. Tutaj otworzył pierwsze pole, a następnie poleciał radości i szybko odleciał. Otworzył drugą dar miłości i zobaczył, że zbyt nagle uciekła. Mężczyzna nie chce ryzykować po raz trzeci. Złapał się za klatkę piersiową z rąk i szybko udał się z nim do domu. Wkrótce przyszedł do ziemi poszedł do domu, zamknął drzwi i pewnie tylko odważył się otworzyć trzecie pole. Było też nadzieja, że przyszło żyć w tym samym domu i pomóc całej jego pana. Więc pijmy na fakt, że nasi nowożeńcy nie stracił radości, trzymali się kochać i żyć z nadzieją.

Toast dla mężczyzn

Jakie są święta mijają bez silnych, zwinny, inteligentny obrońców? Oczywiście, ten człowiek, który również chciał być na ich cześć mówić miłe słowa na świątecznym stole. Aby to zrobić, a są gruzińskie toasty:

  1. Już w dawnych czasach były one posadzone winorośle tylko wtedy, gdy rodzina ma córkę. Jeśli widzisz syna – obok domu posadzono dąb. Więc pijmy na fakt, że w każdym ogrodzie wzrosła jak najwięcej mocnych i wytrzymałych dębów i winnic przynosić owoc rocznie.
  2. Po ziemi jeździec wyglądał w tym samym czasie z dwóch dziewczynek. Były one różne. One – blondynka, z drugiej – brunetką. Przez chwilę rozmawiał z paniami, i zauważyłem, że są one zupełnie inaczej. Jeden z nich zapytał: „Masz takie dziewczyny Więcej:. Brunetek i blondynek” Ten jeździec odpowiedział krótko: „Tak”. Co sądzisz, dlaczego tak powiedział? Zgadza się, dlatego, że był to prawdziwy mężczyzna, który nie chciał zranić dziewczynę. Więc wypijmy do tych pięknych cech, które są tylko prawdziwych mężczyzn.

Te gruzińskie toasty pozytywny i zabawny. Należy jednak pamiętać, że nie można powiedzieć, jeden po drugim, tak aby nie stać się znudzeni goście. Między grzanki zawsze trzeba wykonać przynajmniej mały, ale przerwy.

Toast dla rodziców

Kiedy gratulacji dla dziecka urodziny, zawsze mówić miłe słowa do niego. Jednak w wielu krajach, w tym w Gruzji, nie zapomnij o rodziców. Po tym wszystkim, że urodziła urodzin. Proponujemy zapoznanie gruzińskiej toast za urodziny, która jest nie tylko bohaterem okazji, ale również jego ojciec i matka:

Dwóch przyjaciół mówić. Jeden mówi: „Kiedy mój mąż Gogh źle komunikować się ze mną, a ja nie widzę szacunku z jego strony, to obiecuję pozostawić go do swoich ukochanych rodziców we wsi. Mąż natychmiast zmienia się i staje się lepsze. " Inna kobieta dodaje: „Jestem w przypadku braku szacunku ze strony męża grozi mu, że przyniesie rodziców zamieszkał z nami. To wtedy mój Vano jest nie tylko dobre, ale także najbardziej delikatny na świecie. " Więc pijmy na fakt, że nasi rodzice są blisko nas. Jesteśmy zawsze chętnie je zobaczyć, a zwłaszcza dzisiaj, w naszym świątecznym stole.

wniosek

Na Kaukazie, święto nigdy nie jest kompletna bez toast. Po tym wszystkim, dla nich jest to bardzo ważne, aby pić co najmniej szklankę wina i bohatera z okazji życzyć wszystkiego najlepszego. Wszystkie gruzińskie toasty są bardzo podobne do bajek, legend, opowieści i bajek. Dlatego każdy gość będzie interesujące się rozprasza i słuchać zwykłego powitania, która przyczyni się do refleksji na temat życia.