92 Shares 1848 views

"Molten obwód" mini-serii. Aktorzy i role

Mini-seria „Gorący obwód”, aktorzy, którzy grają role bohaterów biorących udział w dochodzeniu w sprawie tajemniczych zniknięć dziewcząt, został wydany w 2014 roku. Jest praca reżysera Igora Walki. Film składa się z 4 odcinków.

historia

Dwóch przyjaciół: Andrei i Igor właśnie został zdemobilizowany i postanowił udać się do morza, gdzie życie ciotki Igora. W tym czasie w nadmorskiej miejscowości będzie źle: na plaży zaginionej dziewczyny. Wyszukiwanie bezowocne. Wiemy tylko, że przestępcy są dwa muskularne chłopaki, które nie są widoczne na plaży w momencie zniknięcia dziewczynki.

Andrei i Igor, nieświadomie, znaleźć się wciągnąć w historię. Po pierwsze, były mylone z tych samych przestępców, ale major Mikołaj, prowadząc dochodzenie, wkrótce zdaje sobie sprawę, że Marines nie są zaangażowane w uprowadzeń. Jednak kilka dni później, Andrew stwierdza Igor nieprzytomny. Facet jest na równowadze śmierci, analiza wykazała, że wprowadzono silny lek.

Andrew chce znaleźć winnych i pyta Nikolskij pozwala mu uczestniczyć w dochodzeniu w sprawie tajemniczych zaginięć, ponieważ oczywiste jest, że ci sami przestępcy mają zrobić z tym, co stało się z Igorem.

„Molten obwód”: aktorzy i role. Sergey Gorobchenko (rola Konstantina Yurevicha Nikolskogo)

W roli głównej Nikolskij, regulujące dochodzenia w sprawach przestępstw związanych ze zniknięciem dziewczyny na plaży, Sergei wystąpił Gorobchenko.

Przyszły aktor urodził się w dniu 29 lipca 1972 roku w małej miejscowości Siewierouralsk, znajduje się w regionie Swierdłowsku. Jako uczeń, Siergiej poświęcił wiele czasu i energii w sporcie. Był zaangażowany w siatkówkę, piłkę nożną i pływanie. Po otrzymaniu certyfikatu, wstąpił do Instytutu Górnictwa kapitału Północnej. Ale po półtora roku zdałem sobie sprawę, że jego powołanie nie było w nim. Chciał zostać aktorem.

Wstęp do teatru uczelni nadano łatwo, dając pewność Siergieja. Równolegle do studiów zdobył tancerką w nocnym klubie. Po ukończeniu instytutu, Gorobchenko staje się członkiem trupy teatralnej. Akimowa. To było po pracy w teatrze Lenkom.

Małe role filmowe Sergey zaczął grać jeszcze w college'u. Ale prawdziwa sława przyszła do niego po filmie „Boomer”, gdzie młody aktor zagrał główną rolę. To było po roli młodego porucznika policji w serialu „Moskwie. Centralna dzielnica ". Sergey generalnie często oferowane rolę sławnych gangsterów i uczciwych pracowników organów wewnętrznych. To jest sposób, że zawarte na ekranie w filmie „Gorący obwodowej.” Aktorzy często boją się stać zakładnikiem jednego obrazu, więc Siergiej zrobić przerwę, prawie rok poszedł do USA, gdzie mocno zaangażowany w naukę języka angielskiego. Wracając do domu, okazało się, że może on grać najróżniejsze role od romantycznego bohatera do poważnego polityka.

Stanowią obecnie Sergey Gorobchenko ponad 30 ról w filmach i serialach telewizyjnych. Jest on jednym z najbardziej popularnych rosyjskich aktorów.

Nikita Volkov (rola Andrei)

Nikita Volkov – młody aktor, który grał w „Andrew Molten obwodowej” mini-serii. Aktorzy filmu, w tym Nikita, pracował jako „doskonałe”. W dużej mierze dzięki utalentowanej obrazu aktorskiej zagrał tak ekscytujące i interesujące.

Wołkow urodził się w Petersburgu. Urodzony: 19.05.1993. Zainteresowanie pracą zaczął pokazywać podczas swoich lat szkolnych. Czynny udział w tej inicjatywie, nie tracąc ani jednego koncertu i wydajność. To jest to, co określa się wybór dalszych badań. W 2010 roku młody mężczyzna wszedł do SPbGATI. Jeszcze w czasie studiów, dostał swoją pierwszą dużą rolę w filmie „Dwie kobiety”, gdzie grał Alexey Belyaev. Wcześniej udział w takich filmach jak „połowy”, „Wars”, „Cop Chagall – Malewicz”.
Kim jest aktor w Studio Theatre. Rada Miejska Leningrad i nadal działać w filmach, zwiększając jego popularność.

Yuri Nikolaenko (rola Igora)

Mini-seria „Gorący obwód”, aktorzy z których większość jest młody i jeszcze nie osiągnęła szczególną popularnością, okazało się, że wiele z tych artystów są godne uwagi i miłości widzów. Te mogą być przypisane do roli artysty Ihor – Yuri Nikolaenko.

Urodził się 17 maja 1989. Jako dziecko często zabawiał koncerty dom rodzinny i był twórcze dziecko w ogóle. Po szkole, Yuri pomyślnie przeszły testy wejściem w SPbGATI, gdzie studiował aktorstwo i reżyserię na Wydziale w studio SY Spivak.

Części bitowe, młody aktor grał dużo jako student, a pierwszą główną rolę zaproponowano mu w 2012 roku w filmie „Uwierz mi, wszystko będzie dobrze.” Drugie wielkie dzieło Yuri była rola Igora w miniserialu „The Hot obwodzie.” Aktorzy i role, które grali w tym cztery części dramacie kryminalnym, zapewnione powodzenie obraz publiczności.

Teraz młody utalentowany artysta nadal zyskać popularność, działających w filmach i serialach, grając w teatrze «finita la Comedia».

Aktorzy z serialu „Gorący obwodowej”, który grał rolę drugiego planu

Oprócz głównych ról w filmie zobaczymy także Oksanu Skakun (Vlad), Alexei Surenskogo (CREST), Anatoliya Bobera (Kokovkin), Konstantin Shelestun (Grim), Anastasia Spector (Marina) i innych.

Aktorzy z filmu „Gorący obwód” doskonale ukształtowane obrazów na ekranie swoich bohaterów, co sprawiło, oglądania zdjęć bardzo ekscytujące.