590 Shares 8838 views

Wybór radarów

Niestety, w całym Internecie spotyka sprzedaż reklamową radarów zwane czujniki radarowe, choć nie jest to samo.


Wybierz detektora radarowego, można tylko nielegalne mistrzów, jak jego produkcja i stosowanie jest przestępstwem. Urządzenie to służy do tłumienia radar policji jest nie tylko nielegalne, ale może również spowodować nieprawidłowe działanie radia w różnych organizacjach.

Zasada działania czujnika radarowego nieco inaczej – po prostu informuje kierowcę o pojawienie się w strefie jego działania radarów policyjnych, a najdroższe i złożone modele mogą zakłócić ich świadectwo.

Jak wybrać czujnik radarowy prawidłowo?

Każdy właściciel samochodu odmienne podejście do tej kwestii. Niektórzy szukają odpowiedniego modelu w mediach lub w sieci, inni obserwując postępowanie tego sprzętu od przyjaciół i znajomych, a następnie na podstawie obserwacji, wniosków. Jednak wchodząc do sklepu internetowego, osoba ma do czynienia z takim bogactwem wyboru marek, marek, linii produktów i segmentów cenowych, nawet utracone. Na które z nich warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?

Aby rozpocząć zdecydować, która marka jest bardziej do gustu człowiekowi. Po tym wszystkim, a każdy z nich charakteryzuje się własnej grupy docelowej, ich typowych cech i wreszcie swoim segmencie cenowym.

Główną cechą, że należy zwrócić uwagę przede wszystkim, dzięki czemu wybór wykrywaczy radarów (czujnik radarowy) – jest on do pracy w Rosji jest przystosowany, tak jak w każdym kraju są różne wymagania dla promieniowania o częstotliwości radiowej, a sami byli źródła zakłóceń radiowych.

Druga cecha – to jest jego cena. Każda taka rozdzielczość urządzenia można podzielić na trzy kategorie cenowe:

1. klasy Premium, to zdecydowanie wiedzie marka «» Stinger, który został pierwotnie stworzony i wprowadzony na rynek jako najlepszy sprzęt. Głównymi składnikami sukcesu marki – To przywództwo w technologii, innowacji, nienaganną niezawodność i funkcjonalność. Ponadto marka dostarcza szeroką gamę wykrywaczy radarów na świecie z wieloma zakrętami z różnych dekoracyjnych wymiennych paneli do paneli słonecznych na woltomierz i odbiornik GPS, wielobarwnej obudowie czujki w postaci samochodów i tak dalej. Jednak w ostatnich latach pozycja lidera były zagrożone. Firma «Crunch» postanowił również promować swój sprzęt w tym segmencie cenowym. W każdym razie, w Rosji to udało, bo tej marki, poprzez optymalizację połączenie ceny, udogodnień i jakości, przez prawie piętnaście lat posiadających lidera w sprzedaży w naszym kraju.

2. W kategorii „najlepszy wybór”. Jest niekwestionowanym liderem w całej tej samej firmy «» Crunch, ale zbliża się znak towarowy «zodiaku», a za nim pod względem sprzedaży jest «Dźwięk Quest». Jego główne cechy można określić w dwóch słowach – prostota i niezawodność. Fanaberii tutaj, ale funkcjonalność jest bardzo dobra. Urządzeń wszystkich marek wymienionych powyżej są w stanie wykryć obecność wiązki laserowej na 360 stopni i może złapać sygnału z wszystkich obowiązujących na terytorium radarów częstotliwości radiowych Rosja, w tym także tych, którzy pracują w nowym trybie impulsowym, w znacznej odległości.

Wybór wykrywaczy radarów (detektor radarowy) z tych kategorii jest dość prosta – każdy Urządzenie to pieniądze, które zostaną wydane na niego, i zwróci się dość szybko.

3) tym budżet.

Czy tani antyradar być dla mnie znaczy?

Pytanie retoryczne, ale tutaj też wszystko zależy od marki, ponieważ znanych producentów zostały podejmowania radar nie tylko drogie, nie mają one tendencję do pokrycia całego rynku i wszystkich jego segmentów cenowych. Stracić zaufanie klientów, tworząc frank małżeństwa, żaden szanujący się biznesmen nie będzie. Tak więc, jeśli kupujący postanowił zrezygnować detektory radarów (detektor radarowy) z niższym segmencie cenowym, a następnie nawigować do niej nadal będą musiały mieć dobrze znane i dobrze sprawdzonej marki. W przeciwieństwie do modeli low-end od swoich „starszych” kolegów tylko w „wrapper”, a jego główną funkcją wykonują honorowo. W tym segmencie, wybór wykrywaczy radarów (czujnik radarowy) można jeszcze zatrzymać w «LKT» marki, które wykazało również opinii większości pozytywne.