107 Shares 8736 views

Dania z menu na urodziny męża

Raz w roku każdy urodziny. Wszelkie gospodyni na imprezie ukochanej chce zrobić coś z tych rzeczy. Menu na urodziny męża opracowane z wyprzedzeniem. Tutaj musimy wziąć pod uwagę preferencje smakowe gości i jego ludzi. Na stole powinno stać kilka sałatki; tradycyjny krojenie wędlin, serów, ryb solonych. Nie rób bez gorąco. Kochająca żona będzie chciała przygotować się do jego silnego drugie pół słodka niespodzianka w postaci placka. To nie ma znaczenia, czy jest to rozpoczyna się gospodyni i nie jest w stanie piec desery. Można kupić gotowe ciasto i swoje własne ręce, aby utworzyć napis z imieniem ukochanej osoby, lub nawet napisać trochę słodki wiadomość, ale o tym później. Po tym wszystkim, menu w dniu urodzin męża zaczyna się od przekąsek.

sałatki

Przekąski mogą być bardzo proste, ale oryginalnie urządzone i twierdził, że goście będą po prostu zdumieni. Dlaczego nie przekształcić wspaniałe pomidory z serem w „ogonie pawia”? W tym celu, pokroić w plastry pomidory z serem i położył na wierzchu majonezem i sosem czosnkowym na naczynia w postaci pawim ogonie zrobić. Pierwsze półkoliste koła 7, między innymi, a następnie 2, 3 i 1. W każdym przekroju umieszcza koło świeżych pomidorów i ogórka pół czarnych oliwek. Możesz dołączyć plasterki pomidora z smażonym bakłażanem i serem i majonezem usunąć z recepturą, a następnie uzyskać mniej kalorii. W każdym razie, wygląda bardzo imponujące i przekąskę byłaby najlepsza pozycja menu na urodziny męża.

Łodzie połówek awokado z krewetki również udekorować świąteczny stół.

Jeśli społeczeństwo ma stały, można spróbować zaskoczyć każdego „króla” sałatkę z czerwonym kawiorem, specjalnie opracowane przez menu w dniu urodzin męża, a co nie był książę czy król?

Sałatka „Królewski”

składniki:

  • 500 gramów świeżej kałamarnicami;
  • 100 gramów surimi;
  • 200 g krewetek;
  • 5 jajka;
  • 1 pęczek zieleni;
  • 1 słoik czerwonego kawioru;
  • 100 g majonezu;
  • 2 g czarnego pieprzu;
  • 3 g soli.

przygotowanie

Squid przemywa i oczyszcza z folii. Aby pojawiła się ciemna folia łatwiej, trochę kalmary utrzymane w ciepłej wodzie. Owoce te zanurza się we wrzącej wodzie w ciągu 3 minut, tak, że nie stają się sztywne, a następnie przemywa się zimną wodą. Krewetki układać również we wrzącej wody i gotuje 2 minuty.

paluszki krabowe i kalmary cięte na paski i jajka potarciu na grubej tarce. Teraz można dodać czerwonego kawioru. Wszystkie składniki są mieszane razem z majonezem i przyprawami. Naczynie ozdobione zieleni i kawior ziarna. Sałatka „Królewskie” będzie punktem kulminacyjnym każdego menu dla dorosłych na dzień urodzenia.

gorący

Na główne danie, można upiec wieprzowina w folię uprzednio toczy z czosnkiem. Goście będą zachwyceni mięsa w języku francuskim, a kurczaka nadziewane ziemniakami. Po tym wszystkim, jakiego rodzaju menu na urodziny męża bez mięsa?

deser

Ciasto można piec samemu lub kupić w sklepie i zrobić napis. Ponieważ przygotowuje krem olej (bita masła z mleka skondensowanego), a następnie dodać barwnika pożądany kolor. Zrobione cukierniczej strzykawki z cienką końcówką, rysowane litery lub cyfry. Ciasto z wzruszającym wiadomości również doskonale uzupełniają świąteczną menu na urodziny.