298 Shares 5266 views

Przyszedł do nas z Mikołajem! Scenariusz stroną Boże Narodzenie

Corporate Sylwestrowa impreza i oficjalny skrypt jest akceptowana napisać wyprzedzeniem. Zgodnie z tradycją, do tego wynajętych specjalnie przeszkolonych osób z agencji Event, która przygotuje dla Ciebie i programem kulturalnym i rozrywkowym firmowej zgodnie z budżetem i życzenia klienta. Ale co, jeśli odpowiedzialność za przyjęcie na cześć Nowego Roku spadła w sposób profesjonalny, a swoimi kruchych i niedoświadczonych ramionach? Najważniejsze jest to, aby nie denerwować! Sporządzić plan działania.


Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę podczas przygotowywania imprezę dla swojej firmy – Santa Claus! Scenariusz bez tych znaków a priori być porażką, tak się stało … Włącz podmiotów pełniących rolę bajkowych postaci nie są małe, więc pomyśleć o kolejności będzie potrzebował kilku tygodni. Jeżeli jesteś pewien, że profesjonalnego Mikołaja z powodu pewnych okoliczności, które nie są potrzebne, a następnie zakupić stroje, które są w jakikolwiek sklepach kostiumów i ubierz swoich towarzyszy. scenariusz wydajność Dziadek Mróz i jego wnuczka, pisać z góry i wydawania „aktorów”.

Kolejnym punktem na przygotowania – miejsce partii. Jeśli imprezy firmowej, można zorganizować zabawy w samym biurze, lub zamówić małą restaurację z przytulną atmosferę i przystępne ceny. Jeśli przygotowujesz przyjęcie dla znajomych, to najlepszym pomysłem będzie wycieczka do natury w domku kraju, w którym znajduje się grill, kominek, w pobliżu lasu. Jako opcja, strona może być prowadzone w domu, ale jest to miejsce dla dużej firmy nie jest wystarczająco …

Po zdefiniowaniu miejsce, zrobić menu. Co stół woleliby swoich gości: szwedzki czy rosyjski? Można zorganizować prawdziwe słowiańskie święto z galarecie ryb, mięsa i wódki. Nawiasem mówiąc, to dobry pomysł na imprezę Christmas motywu! Są organicznie pasuje i Mikołaj. Skrypt jest oryginalne rosyjskie partie ludowe w naszych czasach! Jeśli – zwolennikiem nowoczesnym stylu, oferujemy lekkie w formie przekąski, kanapki, kanapki i słodycze i oddzielny bar z szerokim wyborem alkoholu. Każdy gość w sobie zdecydować, co i ile jeść i pić.

Pomyśl o programie rozrywkowym. Jeśli jest to możliwe – aktorzy charge zabawiać gości. Zadanie to powinno być doskonale radzić sobie Świętego Mikołaja! scenariusz rozrywki i konkursy napisać samemu lub skonsultować się z doświadczonymi ludźmi. Rozrywka powinien być żywy, zabawy, może trochę wulgarne, ale nie mniej ekscytujące. Dać gościom możliwość tańczyć, śpiewać i pokazać swoje umiejętności aktorskie. Nowoczesna rozrywka jest Twister, a także takich jak gry „Mafia”, „Krokodyl” i innych. Scenariusz ks mróz i śnieg Maiden powinny być dostosowane dla swoich gości, w zależności od ich wieku i stylu życia.

Przykładowy scenariusz

Pierwszy konkurs – wybór Snow Maiden i Santa Claus. Na scenie jest otwarty dla wszystkich chętnych, gotowy , aby pokazać i spędzić resztę wieczoru w centrum wydarzeń. Chłopcy i dziewczęta są publiczności swoje talenty (tańce, piosenki, wiersze), jury z kolei ocenia umiejętności i wybiera najbardziej twórczego para.

Po tym „świeżo upieczony” Santa Claus witać gości i przeprowadzenie konkursu „Polowanie na śniegu”, co wiąże się pary. Uczestnicy muszą wątek i płatki śniegu. Płatki śniegu są zamontowane na pasie tak, aby były przeciągane po podłodze. Zadaniem chłopców – złamać płatki śniegu inne pary, zachowując jego. Cała akcja odbywa się pod muzyki.

Pod koniec tej części rozrywkowej, po kilkunastu konkursach, wszyscy goście otrzymają nagrody od najlepszych ludzi w uroczystości. Może to być pamiątki, słodkie nagrody i prezenty „z nutą”. Pod koniec partii Santa Claus patrząc choinkę!

Jeśli zdecydujesz, że impreza na cześć Nowego Roku będzie aktualny, należy poinformować gości imprezy. Jeśli chcesz przyjść w fantazyjny strój lub wieczorowej sukni, coś o tym należy również poinformować uczestników. Utrzymanie odpowiedniego tematu, dekoracji sali i stołu zgodnie z nim. Odbiór muzyki, który przemawia do każdego z gości. Pomyśl o każdym szczególe partii do czasu ostatecznego wyjazdu i pijanych, lecz przyjaciele domu. Ty, jako organizator imprezy, musi być przygotowany do każdej nieprzewidzianej sytuacji, ponieważ na ciebie jest obowiązkiem przypadku nowego roku. Uczynić Stronie żywy i zabawy do mówienia o niej na kolejny rok ze swoich przyjaciół i współpracowników, a pomóc w tym Mikołajem. Scenariusz najbardziej wyczekiwanych partia jest gotowa!